Раннє бронювання - замовити відпочинок за найкращими цінами | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Раннє бронювання

Знижки до -40%. Хочете заощадити?

Замовляйте тури на сезон літо в Грецію, Албанію, Італію, Туреччину, Чорногорію, Іспанію вже зараз. Найкращі пропозиції від готелів отримуйте вже зараз.

Раннє бронювання путівок. Як отримати знижку на тур:

  • на літо можна вже в січні – лютому,
  • на зимові канікули вже в липні – серпні.

Звідки беруться такі знижки?

Велику знижку надає готель- іноді до 70%. Готель зацікавлений заздалегідь, забезпечити собі потік туристів і реалізувати свій номерний фонд на 20-30% ще до початку сезону відпусток.

Коли це вигідно? Однозначно вигідно на «високі дати».До них відносяться шкільні канікули, новорічні та травневі свята, сезонний відпочинок зима/літо, бронювання популярних готелів. Дати початку канікул особливо популярні, тому що діти виходять на довгоочікувані канікули і сім'ї зі школярами масово їдуть до моря. Ці дати пов'язані з ажіотажним попитом і в цей час точно не буває «горящих», і «раннє бронювання» однозначно буде вигідно всім бажаючим відпочивати в цей період.

По акції «раннього бронювання» вигідно купувати популярні готелі, в які в сезон не потрапити, та чекати «горящі тури» не варто. По цій акції вигідно купувати сімейні або делюкс номера, VIP готелі, які ніколи не надходять в розділ «горящі», та в розгар сезону стануть значно дорожчі.

Оплата таких турів як правило, проводиться частинами 50% відразу і 50% через якийсь час, але зазвичай не пізніше 21 днів до вильоту. Недоліком акції «раннє бронювання» є те, що після її закінчення, вже не можна внести будь-які зміни в вашу заявку, дати, прізвища, готель поміняти не можна. В іншому діють стандартні правила, хоча у кожного туроператора є свої нюанси і їх треба уточнювати при бронюванні туру.

Дуже вигідно поєднати акцію «Раннє бронювання» з оплатою туру в розстрочку. Ви зможете, і тур вигідно забронювати, і розрахуватися вже до початку поїздки.

Більше …

Не знайшли тур?

Ми підберемо тур під Ваші плани

Напишіть нам

Надихаємось на Раннє бронювання

close
Популярні країни
close
Гарячі тури