Дитячі канікули - замовити тури для дітей | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Ура, канікули!

Сучасний ритм життя виснажує не лише дорослих, але й дітей. Уроки, численні гуртки, змагання та олімпіади дозволяють розвинути корисні навички, але разом із тим втомлюють юний організм, який ще не звик до великих навантажень. Канікули в школі - ідеальний час, коли батьки можуть взяти відпустку та влаштувкати відпочинок для дітей та для себе, вирушити в цікаву подорож, що допоможе відновити сили та подарує масу яскравих вражень. Турагенство Пілігрим надає найкращі ціни на тури.

Дитячі табори за кордоном

Часто під час канікул перед батьками постає питання: як влаштувати для дітей цікаву відпустку, що буде поєднувати в собі повноцінний відпочинок і пізнавальний елемент. Простої поїздки до іншої країни зазвичай недостатньо, бо більшість часу витрачається на розваги, після чого потім дуже важко повернутися до звичного ритму. Закордонні табори - найкраща можливість організувати дитячий відпочинок таким чином, щоб він одночасно був цікавим і корисним.

Табори в іншій країні можуть мати наступні переваги:

Інтенсивне вивчення мови

Незалежно від того, який рівень володіння іноземною мовою має ваша дитина, перебування в закордонному таборі та заняття з носіями мови допоможуть подолати всі комплекси, пов’язані зі спілкуванням з іноземцями. Мовний бар’єр зникне вже після кількох уроків. Така подорож стане неоціненним вкладом у майбутнє вашої дитини.

Пізнання світу

Найбільш імовірно, що дитячий табір буде розташований поблизу точок, які найчастіше відвідує велика кількість туристів. Культурна програма буде містити в собі багато екскурсій, які передбачають відвідування театрів і музеїв. Таким чином, дитина отримає значно більше корисної та цікавої інформації про країну, ніж могла засвоїти на шкільних уроках історії.

Захоплення та спорт

Літні табори за кордоном відкривають для дітей широкі можливості не лише для розумового, але й для фізичного розвитку. Там вони зможуть зайнятися як улюбленими, так і новими видами розваг: плаванням, танцями, фехтуванням, парусним спортом, кулінарією, фотографією, тенісом. Хочете організувати для своєї дитини незабутній відпочинок та подарувати їй можливість знайти багато нових друзів за кордоном? Телефонуйте за номером, вказаним на сайті, та отримайте всю необхідну інформацію щодо замовлення таких поїздок.

Більше …

Не знайшли тур?

Ми підберемо тур під Ваші плани

Напишіть нам

Надихаємось на Ура, канікули!

close
Популярні країни
close
Гарячі тури