Тури в Еквадор - замовити відпочинок в Еквадорі | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Еквадор

Авіаквитки & Страхування

Як ви думаєте, де знаходиться пуп Землі? Мешканці Еквадору впевнені, що саме на їх території. Назва цієї республіки перекладається з іспанської як «екватор», проте буде величезною помилкою вважати, нібито середина планети - єдина пам'ятка цієї країни. Насправді, унікальні і цікаві для мандрівника місця тут на кожному кроці. Вправо підеш - вулкани знайдеш, вліво підеш - в водоспад впадеш, прямо підеш - в національний парк потрапиш, назад підеш - Амазонку знайдеш .. , і кожен отримає те, що йому до душі. Пам'ятки цієї країни починають дивувати туриста з першої хвилини душі. Хтось вирушить бродити вузьким вуличками еквадорських міст, по дорозі заглядаючи в церкви та музеї, яких у Еквадорі величезна кількість. Когось ваблять Анди - могутні гори, які бачили, як народжувалася на світ наша планета. Хтось надасть перевагу знайомству з пінгвінами та морськими левами, слоновими черепахами - ендеміком Галапагосських островів, а хтось заскочить в каное і, пливучи за течією Амазонки, помахає рукою кайманам.

Більше ...

Забронюй сам

Подорожі в країну

Цікаво знати …

Пропонуємо розпочати знайомство с країною зі столиці. Це є місто Кіто - серце Еквадору. Як і будь-яка інша столиця, Кіто готує для туристів масу цікавих місць та пам'яток історії. Цікавою пам'яткою Еквадору і Кіто зокрема є парк Метрополітан - один з найбільших на території Південної Америки, де можна побачити вулкан Котопаксі і річку Гуайльябамба. Відвідавши інший парк столиці - Ель-Ехідо, ви зможете придбати для себе як сувенір картину місцевого художника. Митці збираються в цьому мальовничому місці по неділях. Якщо виникне бажання поглянути на одну з найстаріших на території континенту астрономічних обсерваторій - вирушайте в парк Ла-Аламеда. Це головна визначна пам'ятка Еквадору неподалік від столиці.

Еквадорські вулкани

Це окрема історія в цій країні. Вони більш відомі під назвою Авеню Вулканів, протяжністю 64 кілометри: Котопаксі, Каямбе, Вівтар, Тунгурауа, Сангай і Антісана. Що стосується перерахованих вище шести вулканів, це свого роду символ держави. У головному списку пам'яток Еквадору, № 1 для всіх без виключення, що потрібно побачити за будь-яких обставин, це розташований в Долині Вулканів заповідник Ель-Ангел: таку красу пропустити неможливо! Ну а найвищий в Еквадорі вулкан носить могутнє та грізне ім'я Чимборасо. Поблизу прокладена залізниця Експрессо Метрополітан, яка входить до п'ятірки найвищих (високогірних) залізниць планети! Гуаякиль. У місті Гуаякіль потрібно неодмінно побродити по площі Сентенаріо, послухати спів хору в кафедральному соборі та відвідати виставу в театрі Сентро-де-Артес. Можна організувати пікнік, а місцем для пікніка найкраще обрати природний парк Серро-Бланко, який займає гідне місце в переліку пам'яток Еквадору

Національний парк Кахас

Жоден із вулканів в Еквадорі не вплинув на формування кристальних озер, якими славиться це місце. Всі озера і озерця (а їх тут безліч - цілих 230!) пов'язані один з одним маленькими річечками, які впадають в Атлантичний та Тихий океани. Доречі, Кахас - це одне з найбільш «плаксивих» місць на планеті. Тут невпинно ллють дощі, проте це анітрохи не зупиняє натовпи туристів, що приїжджають сюди, щоб вдосталь помилуватися красою озер. Для ознайомлення з флорою і фауною цих водойм маска не потрібна - настільки ці озера прозорі!

Орієнте

Крім вулканів та озер вам неодмінно потрібно побачити Орієнте. Це регіон, який розкинувся в басейні Амазонки і зайняв 60% відсотків всієї території країни. Тут ростуть найкрасивіші квіти Еквадору та рідкісні породи дерев, ці землі протягом багатьох століть не покидають індіанці Еквадору, котрі не обміняли красу незайманої природи на блага цивілізації .Тут, на території одного із заповідників, вирощують найкрасивіші троянди Еквадору. Дороги тут відсутні. Єдиний доступний вид транспорту - це каное. В Орієнте ви зможете познайомитися з побутом корінного народу Еквадору - індіанців. Також варто згадати про чудові та могутні реліктові ліси, особливих представників тваринного світу та про джунглі, що й досі не відчули дотику людських ніг. Ну а за “лінивим “ відпочинком вирушайте на Галапагосські острови ,що входять до складу Галапагосського архіпелагу і ваблять туристів своїми білосніжними піщаними пляжами. Ці острови стали частиною держави в 1832 році. Минуло всього три роки, і на пляжі Еквадору ступила нога Чарльза Дарвіна, який, власне кажучи, і зробив Галапагоси всесвітньо відомими. З тих пір це місце відомо людям як Меккадля всіх, хто цікавиться природознавством.

  • В Еквадорі офіційний пам'ятник екватору знаходиться НЕ на екваторі, щ о і є його єдиною цікавинкоюю

  • Чинний президент Еквадору пройшов ритуал посвяти в Верховні Вожді всіх індіанських народів Еквадору, що зовсім не заважає, деяким дрібним вождям критикувати його.

  • Еквадор - єдина країна в світі, яка відмовилася обслуговувати свої зовнішні борги

  • не через фінансову неспроможність, а виключно з принципу.

  • Еквадор - єдина країна з безвізовим в'їздом для громадян всіх країн світу!

.

  • Еквадор - єдина країна в світі, в якій при владі перебував президент, згодом відсторонений через розумову неповноцінність. Його офіційно визнали ідіотом.
Більше ...

Вам також може сподобатись

close
Популярні країни
close
Гарячі тури