Екскурсійні тури - замовити екскурсійний тур| Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Екскурсійні тури

В залежності від вподобань туристи можуть відправитись в подорож тропічними джунглями та мальовничими ріками, пірнути з аквалангом, покататися на слонах чи відвідати найцікавіші міста та визначні пам’ятки Європи та Азії. Пошук турів та бронювання он-лайн - це звична справа, яку зараз практикує багато людей.

Поціновувачі середньовічної архітектури по достоїнству оцінять поїздки до Риму, у Венецію, до замків Франції, Німеччини чи Великобританії. Поціновувачі шопінгу будуть і у захваті від круїзу до столиці моди – Парижу.

Справжніх мандрівників приваблюють також мальовничі Північна та Південна Америка, втаємничена Азія та колоритна Африка. Великою популярністю у мандрівників користуються комбіновані тури, це коли з екскурсіями об’єднано любий вид відпочинку: пляжний, оздоровчий, спортивний чи освітній. До прикладу, Ви бажаєте познайомитися з красотами країни та провести залишок відпустки на теплому узбережжі чи розслабитися в екзотичних оздоровчих СПА – центрах. Власне, для таких випадків ідеально підійде варіант комбінованого туру. Недолік таких мандрівок лише один – мандрівка дуже швидко завершується, а повертатись зовсім не хочеться.

Окрім пропонованих комбінованих турів до послуг туристів ще один вид екскурсійних турів – «каскадні».

Ці тури мають очевидні переваги:

• Групові ціни для індивідуальних туристів

• Гарантований виїзд навіть за наявності одного туриста

• Вартість туру не залежить від кількості осіб

• Виїзд на екскурсії із готелів

Таким чином екскурсії набираються завжди і туристу залишається лише вибрати тур.

Більше …

Не знайшли тур?

Ми підберемо тур під Ваші плани

Напишіть нам

Надихаємось на Екскурсійні тури

close
Популярні країни
close
Гарячі тури