Тури в Естонію - замовити відпочинок в Естонії | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Естонія

Авіаквитки & СтрахуванняЕкскурсійні тури

Маленька, та затишна. Саме так можна сказати про Естонію туристичну. Територія держави трохи більша за площу Одеської області, а пам’яток тут так багато, що важко одразу обрати ті, що найбільше заслуговують на увагу.

Старовинні вежі, фортечні мури та численні собори. Таллінн – казковий за будь-якої пори року. Найбільше туристів можна зустріти на вузеньких вуличках Старого міста, поділеного на верхню та нижню частини. Саме звідси і радять розпочинати свою подорож.

Вузькі вулички неодмінно виведуть на головну площу. Тут можна купити різні настоянки, які готують з безлічі прянощів. А ще можна поласувати місцевими марципанами та прикупити всілякі сувеніри. Найбільше беруть вироби з овчини.

Більше ...

Забронюй сам

Подорожі в країну

Цікаво знати …

У Таллінні найвища будівля в середньовічній Європі – готична Церква Олевісте. Її висота – понад 100 метрів. А в Старому місті – найдавніший храм у країні – Домський собор, де збереглися поховання дворян з XIII ст.

Загалом, життя тут оживає із заходом сонця. Самі ж естонці радять – Старим містом ходити спокійно і без поспіху. Тільки так можна сповна насолодитися та відчути самобутність цього балтійського народу.

Щороку Естонію відвідує понад 3 мільйони туристів – вдвічі більше за населення країни. Більшість з них віддає перевагу короткотривалим мандрівкам, зазвичай у кілька днів, часто поєднуючи їх з візитами до сусідніх Литви та Латвії.

Візит до Естонії – це, насамперед, можливість зануритися у захоплюючу та маловідому історію реґіону. Впродовж століть, територія сучасної Естоніі була в зоні данського, німецького, шведського та російського впливів. Ганзейське місто Ревель (нині – Таллінн) було справжнім плавильним котлом, в якому змішалися культури, національності, звичаї та стилі життя. Історичним доказом цього є Старе місто в естонській столиці.

Якщо бажаєте трохи перепочити від оглядин місцевих цікавинок, відвідайте один з числених спа-комплексів країни. Щороку вони приймають понад 300 тис. людей, 80% з яких – іноземці. Їхня популярність обумовлена тим, що кілька століть тому було відкрито терапевтичну користь не тільки солоних балтійських вод, а й грязей на узбережжі і навіть далеко вглиб континенту. Сьогодні терапевтичний і косметичний масаж з використанням бруду та торфу пропонується у кожному естонському спа. Ці процедури рекомендовано для лікування багатьох недуг, починаючи із застуди та закінчуюючи ревматизмом.

Цікаві факти про Естонію:

  1. Мало хто знає, але знамениту програму Skype, яка реально звужує нашу планету до розмірів екранів гаджетів, придумали саме місцеві програмісти Яан Таллінн, Прійт Казесалу і Ахті Хейнла в 2003 році.
  2. У цій країні дуже люблять співати пісні, а народні — тим більше. Музична колекція фольклорних композицій просто вражає — їх там понад 130 тисяч. Це багатство ЮНЕСКО визнало шедевром усної і нематеріальної спадщини людства.
  3. Ще один великий рекорд маленькою Естонії — абонентів мобільного зв’язку тут більше, ніж жителів, а 99,9 відсотків території покрито GSM-сіткою.
  4. Тепер поговоримо про столицю Талліні. Його стара частина, на думку ЮНЕСКО — найкраще збережене середньовічне місто в Старому Світі. При цьому воно дуже сучасне і функціональне — тут поступово відмовляються від автомобілів, адже муніципальний транспорт безкоштовний для тих, хто прописаний в Талліні. Таким чином, місцева влада стимулює людей реєструватися в столиці і платити там податки. До речі, назва столиці перекладається як «данське місто». Ще є такі варіанти, як «зимовий град» і «садиба-замок».
  5. В Естонії прийнято дарувати парну кількість квітів.
  6. Мелодія естонського гімну ідентична гімну сусідньої Фінляндії
  7. Трохи про національну кухню. Головна страва естонського столу — молочний суп з овочами. Незвичайне поєднання, правда?
  8. Національна квітка Естонії – волошка, птиця – ластівка, камінь – вапняк.
  9. Естонія стала першою в світі країною, де можна проголосувати по мобільному телефону.
Більше ...

Вам також може сподобатись

close
Популярні країни
close
Гарячі тури