Тури в Іспанію - замовити відпочинок в Іспанії | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Іспанія

Авіаквитки & СтрахуванняТури ON-LINEЕкскурсійні тури

Про Іспанію розповідають як про країну яскравого літнього сонця, неординарної культури, запальної музики та оригінальної вишуканої кухні. Кожен, хто хоча б раз побував тут, прагне повернутися, щоб знову зануритися в неповторну місцеву атмосферу, де хочеться насолоджуватися буквально кожною хвилиною життя.

Тури в Іспанію: корисна інформація для туристів Відвідати Іспанію варто не лише заради того, щоб побачити всесвітньо відомі історичні та культурні пам’ятки та острови, що зачаровують своєю красою. Кожен регіон цієї країни унікальний і має свої індивідуальні риси та властиву лише йому атмосферу, що буквально відчувається в повітрі. Відпочинок в Іспанії також запам’ятається вам безкоштовним wi-fi на більшості місцевих пляжів і зручним шопінгом під час сієсти, коли в магазинах можна зустріти не так багато місцевих мешканців.

Більше ...

Забронюй сам

Подорожі в країну

Цікаво знати …

Що привезти з Іспанії? Справжнім гурманам сподобаються місцеві сири, що відрізняються особливим присмаком, характерним лише для продукції іспанських виробників. Прихильникам усього оригінального радимо звернути увагу на такий делікатес, як фіалки в цукрі. Вони стали справжнім символом Іспанії та надзвичайно приваблюють туристів з усіх куточків світу. Квіти спеціально вирощують іспанські монахи, а придбати цей екзотичний подарунок можна лише в Мадриді, на площі Каналехас.

Корисно знати:

  • Код країни 34. На території Іспанії діє 4 мобільних оператори: Movistar, Vodafone, Orange, Yoigo. Телефони екстрених служб в Іспанії: швидка медична допомога - 061; поліція 092 / 965 704 848; служба порятунку - 112; пожежна охорона - 085.
  • Державна мова іспанська, але в більшості туристичних центрів говорять англійською.
  • Всі розрахунки відбуваються в євро, у більшості ресторанів та магазинів Іспанії можна розрахуватися не лише готівкою, але й карткою. Банки працюють з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 14:00.

Цікаві факти про Іспанію

  1. Близько 44% від загальної кількості всієї оливкової олії виготовляється в Іспанії. Тут її виробляють у два рази більше, ніж в Італії, та в чотири рази більше, ніж у Греції.
  2. Іспанія - єдина країна Європи, де вирощуються банани.
  3. В Іспанії можна взяти участь у найграндіознішому помідорному фестивалі, що отримав назву La Tomatina. Щороку на бій помідорами до іспанського містечка Буньйоль з’їжджаються близько 40 тис. туристів.
  4. Існує іспанська новорічна традиція під назвою “12 виноградин”. Місцеві мешканці з’їдають по одній виноградині за кожен удар годинника.
  5. За традицією, в Іспанії використовується два прізвища. Одне - від батька, інше - від матері. Однак якщо раніше батькове прізвище стояло першим, то тепер, згідно з законом про гендерну рівність, на перше місце ставиться прізвище матері.
  6. Замовити путівку до сонячної Іспанії можна, зателефонувавши за номером, вказаним на нашому сайті. Ми із задоволенням підберемо туристичний тур, який в повній мірі задовольнить усі ваші вимоги. Щоб відпочинок пройшов ідеально, плануйте свою відпустку разом з нами.
Більше ...

Вам також може сподобатись

close
Популярні країни
close
Гарячі тури