Пляжний відпочинок - замовити пляжний тур | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Пляжний відпочинок

Прихильникам пляжного відпочинку пощастило - їм дістався найбільш широкий вибір варіантів для проведення відпустки. Незалежно від пори року та погоди за вікном, ви без проблем можете замовити тур до теплих країв, де панують лагідне сонечко, атмосфера вічного літа та безтурботності. Відпочинок біля моря однаково подобається закоханим парам, веселим дружнім компаніям, сім’ям із дітьми та навіть мандрівникам, що люблять подорожувати наодинці.

Відпочинок на морі за кордоном: що обрати?

Якщо ви в захваті від морського узбережжя і теплих хвиль, але не готові жертвувати своїм комфортом заради екзотичного відпочинку, ідеальним варіантом для вас стануть тури до європейських країн. Найбільш популярними напрямками такого плану вважаються Іспанія, Португалія, Італія, Кіпр і Греція.

Тут ви зможете не лише розслабитися на пляжі, але й оглянути визначні місця світового масштабу, такі як Парфенон або Колізей.

Для туристів, які люблять оригінальність і яскраві контрасти, існує безліч варіантів, які можна назвати цивілізованою екзотикою. В таких країнах як Туреччина, Туніс, Єгипет, ОАЕ, Омана та Марокко сучасні офісні центри прекрасно поєднуються з колоритними мечетями, а великі супермаркети знаходяться зовсім поряд із піщаними пустелями. В цих пляжних країнах можна цікаво провести час, незалежно від того, наскільки великий бюджет ви виділили на відпочинок. Тут достатньо розваг як для бюджетного туриста, так і для мандрівника з повним гаманцем. Ви зможете вирушити до руїн великих імперій минулого, ознайомитися з перлинами колоніальної архітектури або просто милуватися численними природними багатствами.

Вас не цікавлять популярні туристичні напрямки, і ви бажаєте більше екзотики? Сміливо замовляйте тури до Таїланду, Індії або Домінікани чи вирушайте в подорож на Сейшели або Мальдіви. Тут ви знайдете дивовижну природу, скуштуєте багато незвичних, але смачних страв, а також зможете якийсь час пожити без усіх благ цивілізації, до яких так звикли. Путівки на море, ціни яких залежать від особливостей вибраного туру, можна замовити за телефоном, вказаним на нашому сайті. Ми надамо всю необхідну інформацію та в разі необхідності допоможемо підібрати ідеальний варіант пляжного відпочинку саме для вас.

Більше …

Надихаємось на Пляжний відпочинок

close
Популярні країни
close
Гарячі тури