Тури в Італію - замовити відпочинок в Італії | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Італія

Авіаквитки & СтрахуванняТури ON-LINEЕкскурсійні тури

Мистецтвознавціз усього світу прагнуть хоча б раз у житті потрапити до Італії, оскільки саме тут знаходиться близько 60% світової культурної спадщини. Для пересічного туриста тут також є багато цікавого. Італія належить до країн, які потрібно відкривати для себе поступово, подорожуючи по різних населених пунктах, кожен із яких вражає своїм колоритом. Вважається, що людина, яка побувала всього в двох-трьох регіонах із двадцяти, взагалі не бувала в Італії. В кожному регіоні свій стиль життя, культура, мова, ідеали та кухня. Повсякденне життя італійців приховує багато таємниць, про які ви навіть не здогадуєтесь. Якщо не можете вирішити, чи варто їхати у відпустку саме до Італії, сміливо замовляйте путівку та вирушайте до найяскравішої подорожі в своєму житті.

Більше ...

Забронюй сам

Подорожі в країну

Цікаво знати …

Тури в Італію: що потрібно знати туристу? Щоб не зіпсувати свій довгоочікуваний відпочинок в Італії, необхідно ретельно підготуватися до поїздки в нову країну та дізнатися про неї якомога більше корисної інформації. Що варто купити в Італії?

Оливкова олія в цій країні вважається однією з найкращих у світі та відома своїм неповторним ароматом, який додасть пікантності практично будь-якій страві. Прихильникам якісного та оригінального алкоголю радимо купити пляшку італійського лікеру Лімончело. Він виготовляється зі спирту, цукру та цедри лимону, і відрізняється унікальним смаком. Серед найбільш поширених сувенірів, які туристи привозять з Італії, особливе місце посідають кухонні прилади. Якщо вам подобаються більш незвичайні речі, зверніть увагу на яскраві карнавальні маски.

Корисно знати:

  • В Італії таксі зазвичай не можна просто зупинити на вулиці. Для цього тут існують спеціальні стоянки. Замовити авто також можна з готелю або за телефоном. Як і в Україні, на автомобілях з табличкою Taxi ви зможете побачити телефонний номер фірми, в якій можна замовити авто.
  • Телефон посольства України в Італії: +39 06 841 26 30. Телефон довідкової - 100, поліції - 113, швидкої допомоги - 118, 113, пожежної охорони - 115.
  • В Італії не заведено залишати чайові. В більшій частині закладів вони вже включені до рахунку та зазвичай складають 10% від загальної вартості замовлення.

Цікаві факти про Італію

  1. Через забобони італійці не сушать парасольку в розкладеному вигляді. Вважається, що відкрита парасоля в приміщенні - поганий знак. Мокрий аксесуар слід залишати в спеціально призначеному для цього кошику, який ставлять при вході.
  2. В Італії випускається близько 260 видів вина, але до піци місцеві мешканці традиційно замовляють не вино, а пиво. В країні існує дві головних пивних марки - південна Peroni та північна Moretti. Прогноз погоди на італійському телебаченні ведуть не симпатичні дівчата модельної зовнішності, а офіцери військово-повітряних сил у парадній формі. Іноді мешканці Італії можуть не розуміти одне одного. Така дивна тенденція пов’язана з тим, що в кожному регіоні свій діалект. Мова, яка зараз вважається офіційною в Італії, насправді є флорентійським діалектом. Загального поширення він набув лише після того, як Данте написав свою “Божественну комедію”. Щоб почати планувати подорож своєї мрії, просто зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Ми допоможемо підібрати тур в Італію, який найкраще впишеться до вашого повсякденного графіка та принесе максимальну кількість задоволення від відпочинку.
Більше ...

Вам також може сподобатись

close
Популярні країни
close
Гарячі тури