Тури в Мальдіви - замовити відпочинок на Мальдівах | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Мальдіви

Авіаквитки & СтрахуванняТури ON-LINE

Купуючи тури на Мальдіви, важливо розуміти, що відпочинок на Мальдівських островах - це, перш за все, усамітнення, а значить, немає нічого такого, що так чи інакше асоціюється з масовістю.

Сервіс на Мальдівах заснований на індивідуальному підході до клієнта, а тому готелі на Мальдівах практично не пропонують такі послуги, як анімація або харчування за системою «все включено», У нас Ви зможете вибрати тур на свій смак та знайти на нашому сайті вигідні спецпропозиції відпочинку на Мальдівах (додаткові ночі в готелі або цікавий пакет послуг).

Більше ...

Забронюй сам

Подорожі в країну

Цікаво знати …

Майже будь-який мальдівський готель - це кораловий атол і ланцюжком відходять від нього в море бунгало . На атолі все своє: електростанція, опріснювач води, фітнес центр, ресторани і бари. Ще один, вишуканий варіант проживання на Мальдівах - яхти. Місця на них коштують приблизно стільки ж, скільки номер в готелі. Зате є можливість побачити з десяток різних атолів – перепливаючи від одного до іншого.

А з приводу сусідів по яхті турбуватися не варто: компанія буде вельми достойною, адже на Мальдівських островах не буває випадкових людей. Тури на Мальдіви вибирають, як правило, люди,і що бачили світ і мають уявлення про те, чим іх приваблює відпочинок на Мальдівах.

Ціни на відпочинок на Мальдівах цілком на рівні: релакс тут можуть дозволити собі мандрівники, рівень доходів яких ї визначається як «вище середнього». До того ж Мальдівські острови вже давно стали улюбленим місцем відпочинку знаменитостей і фінансових магнатів. Загалом, хвилюватися нема про що: на островах Мальдівах збирається правильна компанія.

СПА та дайвінг на Мальдівах Мальдіви - один з найбільш затребуваних курортів серед дайверів. Наприклад, Giraavaru Island Resort, що на Північному атолі, налічує понад 20 місць, відомих дайверам з усього світу. Кращим сезоном для підводного плавання на Мальдівських островах вважається період з січня по квітень. В цей час тури на Мальдіви користуються особливим попитом.

Більше ...

Вам також може сподобатись

close
Популярні країни
close
Гарячі тури