Тури в Нова Зеландію - замовити відпочинок в Новій Зеландії | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Нова Зеландія

Авіаквитки & Страхування

Нова Зеландія - острівна держава в південно-західній частині Тихого океану. Включає два великих острови - Північний і Південний, розділені протокою Кука, та ще кілька дрібних островів.

Нова Зеландія - це край прозорих озер, смарагдово-зелених лугів і вологих тропічних лісів. Царство, де вершини гір покриті вічними снігами і льодовиками, а біля підніжжя б'ють гарячі мінеральні джерела.

Це одна з найбільш екологічно чистих країн світу. І саме тут Пітер Джексон зняв знамениту трилогію "Володар перснів".

Більше ...

Забронюй сам

Подорожі в країну

Цікаво знати …

Важко навіть сказати, що більше тягне сюди туристів: заповідники та природні парки, унікальні рослини та тварини, багато з яких більше ніде не зустрічаються, древній народ маорі та його неповторна культура, або привітність та гостинність новозеландців. Фактом залишається те,що байдужим не залишає нікого

Національний парк «Фьордленд».

Коли мова заходить про незвичайні подорожи та природну красу, то на думку одразу спадають тутешні фьорди - приголомшливо красиві місця, де морські затоки врізаються в неприступні скелі, відкриваючи погляду спостерігача фантастичні панорами.

Озеро Таравера.

Шанувальникам риболовлі неодмінно варто завітати на озеро Таравера, яке знаходиться біля підніжжя однойменного вулкана. Але перш ніж ловити форель, потрібно спочатку придбати ліцензію. Крім того,Таравера відоме своїми термальними джерелами. Готелі є і зовсім недалеко від озера. Деякі з них навіть пропонують своїм постояльцям гелікоптери, щоб клієнти могли легко дістатися до найвіддаленіших куточків.

Печери Вайтомо.

Пам'ятки Нової Зеландії настільки різноманітні, що тут кожен знайде для себе щось цікаве. Наприклад, печери Вайтомо прославилися ... світлячками. Справа в тому, що ці печери висвітлюються мільйонами світлячків. Зрозуміло, подивитися на таке диво природи приїжджають тисячі туристів. Вайтомо - це ще й крихітне селище, розташоване на Північному острові. Доречі, вчені вважають, що вік гірського комплексу Вайтомо сягає близько двох мільйонів років. Існують різні екскурсії по цим пам'яткам Нової Зеландії. Для непідготовлених туристів - легкі стежки, для більш активних та сміливих розроблені маршрути з відвідуванням важкодоступних і небезпечних ділянок Вайтомо.

Кайкоура.

Якщо ви завжди мріяли побачити дельфінів, китів,морських котиків або кашалотів, то варто відвідати невеличке місто Кайкоуру. Саме тут прямо на березі або з катера можна спостерігати за морськими тваринами. Доречі, місцеві фірми пропонують найрізноманітніші варіанти екскурсій та розваг - можна навіть попірнати з морськими котиками. І обов'язково відвідайте Пінгвін Плейс - невеликий заповідник, де мешкають жовтоокі пінгвіни.

Валуни Мойєраки.

Це гігантські кам'яні кулі чорного кольору діаметром близько двох метрів, які знаходяться на узбережжі . Інтерес до цих велетенських каменів підігрівається величезною кількістю легенд. Вчені вважають, що ці валуни утворилися з морського бруду в період палеоцену - 55-65 мільйонів років тому.

Окленд.

Звичайно ж, в цій країні є і сучасні об'єкти, на які варто звернути увагу. Наприклад, найвищою будівлею Нової Зеландії вважається вежа Скай-Тауер, розташована в Окленді. На Скай-тауер два оглядові майданчики, з яких відкривається шикарна панорама з радіусом охоплення близько 80 км. Крім того, сюди приїжджають відчайдушні екстремали, щоб прогулятися навколо Скай-Тауера по відкритому парапету або стрибнути вниз із прикріпленим тросом. Адреналін зашкалює! Якщо ви не з полохливих, то можете також зробити стрибок з еластичним тросом з Оклендського мосту. Банджі-джампінг в Новій Зеландії є дуже популярним.

«Восьме чудо світу»

саме так назвав Джон Редьярд Кіплінг фьорд Мілфорд-Саунд в Новій Зеландії. Не дивно, що Кіплінг дав цьому місцю настільки гучну назву. Кожен, хто бував тут, розуміє - Мілфорд-Саунд дійсно справжнісіньке диво.

Хоббітон.

Селище Хоббітон,що прославило Нову Зеландію на весь світ, можна назвати однією з головних визначних пам'яток країни. У це містечко, розташоване неподалік від міста Матамата, щорічно приїжджають тисячі шанувальників творчості Толкієна.

В Новій Зеландії під словом "ківі" ніколи не мають на увазі фрукт. Так називають або вид місцевого птаха, або самих жителів островів. І, доречі, назвати мешканця Нової Зеландії «ківі» зовсім не буде образою! А ось той самий плід називається «ківі-фрукт».

 • Новозеландці першими в світі бачать світанок нового дня.

 • Огрядність може стати причиною відмови в отриманні права на постійне проживання в Новій Зеландії.

 • Нова Зеландія займає друге місце в списку некорумпованих країн світу, поступаючись лише Данії.

 • Уряд Нової Зеландії дійсно заснував посаду міністра у справах «Володаря Колець».

 • Королева Єлизавета II є монархом Нової Зеландії. В її обов'язки входить ратифікація затверджених парламентом законів.

 • На новозеландських островах немає змій. Взагалі.

 • У Новій Зеландії живе найбільше в світі видів пінгвінів.

 • Близько третини сухопутної території країни є заповідною зоною.

 • Туристи помітили, що птахи кеа, що мешкають в Новій Зеландії, часто крадуть двірники з автомобілів і з'їдають смужки гуми з вікон.

 • Нова Зеландія стала першою країною в світі, де право голосу отримали всі громадяни, незалежно від статі та віросповідання. Це сталося в 1893 році.

 • Нова Зеландія - сама "пластикова" держава. В тому сенсі, що тут практично всі використовують кредитні картки, не працюючи з готівкою. Готівкові гроші тут можна зустріти дуже рідко. Навіть в таксі є термінали для оплати "пластиком".

 • Приїхавши до Нової Зеландії, ви не зможете палити в громадських місцях. Ні в торгівельних центрах, ні де-небудь ще. Палити можна тільки в спеціально обладнаних місцях, такі є в більшості офісів.

 • Високоякісне медичне обслуговування фінансується державою з податкових надходжень. Емігранти, які отримали статус громадянина Нової Зеландії, користуються тими ж самими правами, що і корінні новозеландці. Медичне обслуговування в госпіталях - безкоштовне.

 • У новозеландців не прийнято поспішати. Для них немає нічого термінового, і це просто потрібно прийняти

Більше ...

Вам також може сподобатись

close
Популярні країни
close
Гарячі тури