Тури в Сейшели - замовити відпочинок на Сейшелах | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Сейшели

Авіаквитки & Страхування

Сейшели – унікальні острови, які не мають аналогів більше ніде в світі, адже вони цілком складаютьсяз граніту і вражають будь-якого, навіть найдосвідченішого туриста своєю унікальною красою, яскравими, насиченими фарбами, різноманітністю наземного і підводного життя, і приказка “Краще один раз побачити, ніж сто раз почути” набуває особливого змісту: це треба бачити на власні очі …

Прозорі спокійні води Індійського океану, які омивають рожевий пісок Сейшельського узбережжя, унікальна фауна, рівний клімат роблять іх надзвичайно привабливими.

Більше ...

Забронюй сам

Подорожі в країну

Цікаво знати …

Сейшельським островам належить близько мільйона квадратних кілометрів водного простору, тут близько сімдесяти пляжів надзвичайноі краси. Їх недарма вважаються одним з найкращих місць для відпочинку, адже майже весь Сейшельський архіпелаг зберіг в первозданному вигляді свою дивовижну флору і фауну, а піщані узбережжя островів відрізняються просто дивовижною чистотою. Всього до складу Сейшельського архіпелагу входить 115 гранітних і коралових островів дивовижної краси. Кожен острів Сейшельського архіпелагу унікальний по-своєму. По одному повзають гігантські черепахи, над іншим кружляють дивовижні строкаті птахи, узбережжя третього рясніє унікальними рибами та кораловими рифами і майже на всіх островах ростуть кокосові пальми Coco-de-mer, яки зустрічаються лише на Сейшелах.

Клімат на Сейшелах дозволяє відпочивати тут цілий рік – температура коливається між 24 і 32 градусами. Найбільш жаркий період для відпочинку на островах з грудня по травень – в цей період тримається температура близько 29 º .

С, з червня по листопад - слабкі мусони, а температура в середньому становить 25 градусів, узбережжя Сейшельських островів спокійне майже весь рік. За всю історію спостережень, тобто майже п’ятсот років, на Сейшельських островах був зареєстрований лише один ураган.

Туристи з’їжджаються на Сейшели з усього світу, щоб на власні очі побачити пишність незайманої природної островів, а також щоб поплавати з аквалангом в найчистіших водах Індійського океану і навіть порибалити.

  • Всі Сейшельські острови — або коралові, тобто атоли, або гранітні. Вчені вважають, що гранітні острови, що входять до складу Республіки — одні із найдавніших на планеті. Найбільший з островів архіпелагу — Альдабра. На ньому живуть сотні тисяч черепах, і він має статус заповідника.

  • На двох островах архіпелагу виростає один з найдавніших видів рослин на землі — унікальні пальми. Їх плоди дозрівають близько десяти років і досягають ваги в два десятки кілограм.

  • Птах фрегат, що живе на Сейшельських островах, може триматися в повітрі тиждень, а розмах його крил досягає трьох метрів.

  • Сейшельці вживають в їжу кажанів, поряд з іншими, більш традиційними продуктами харчування.

  • Глава типової сейшельської сім’ї — жінка, а не чоловік. Тут панує матріархат.

  • Серед сейшельців популярний зовнішній туризм, тобто подорожі по інших країнах, незважаючи на те, що значна частина цивілізованого світу мріє поїхати у відпустку саме на Сейшели.

Більше ...

Вам також може сподобатись

close
Популярні країни
close
Гарячі тури