Тури в Швейцарію - замовити відпочинок в Швейцарії | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Швейцарія

Авіаквитки & СтрахуванняЕкскурсійні тури

Швейцарія- країна надійних банків, всесвітньо відомих годинників, нейтралітету і стабільності ...

Швейцарія одна з небагатьох країн на землі, де людям вдалося органічно вписати свою присутність в навколишню красу гір, річок і озер і зберегти при цьому єдину гармонію людини і природи. Досить кинути погляд на карту, щоб побачити, наскільки вона багата річками та озерами. У горах беруть початок численні річки, найбільші з яких Рейн і Рона, а також Арі, Тічино, Інн, Ліммат. На своєму шляху вони утворюють красиві озера, що надають особливу принадність місцевим пейзажам. У Швейцарії налічується більше 200 озер. Найбільше з них - Женевське (582 кв. км).

Більше ...

Забронюй сам

Подорожі в країну

Цікаво знати …

Чудова якість всіх товарів, які виробляються в Швейцарії, роблять цю країну раєм для любителів ходити за покупками. У більшості магазинів і універсамів розмовляють англійською мовою. Традиційна покупка в Швейцарії - це наручні годинники, які пропонуються тут в невимовному різноманітті і коштують зазвичай менше, ніж в інших країнах.

Неймовірна кількість сортів, видів і форм шоколаду зроблять Ваше життя насправді солодким. Відмінними придбаннями можуть стати одяг, постільна білизна і скатертини, серветки, рушники з вишивкою, точні прилади, кишенькові ножі, музичні шкатулки, кераміка, продукція інших видів ремесел, а також антикваріат та видання з мистецтва. Податок на додану вартість у Швейцарії складає 7,5 %.

На Ваше прохання в магазинах, які надають таку послугу, Вам видадуть спеціальний чек ( Global Refund Cheque ), за яким при виїзді з країни іноземним громадянам повертається закладений у вартість товару ПДВ прямо в аеропорту.

До оплати в магазинах приймаються всі основні кредитні картки. Магазини зазвичай працюють з 9.00 до 18.30 по буднях і з 9.00 до 16.00 по суботах. У неділю магазини зачинені, крім тих, які розташовані в аеропорту, на деяких залізничних вокзалах і в місцях зупинок для відпочинку вздовж основних шосе

Більше ...

Вам також може сподобатись

close
Популярні країни
close
Гарячі тури