Тури в Великобританію - замовити відпочинок в Великобританії | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Великобританія

Авіаквитки & страхуванняЕкскурсійні тури

Великобританія - це красива і велична острівна держава з цікавою історією та вражаючими, живописними краєвидами. Територія Сполученого Королівства включає острів Великобританія, частину острова Ірландія та численні невеликі острови.

Люди в цій країні дуже привітні і виховані, манерні. Жоден турист не буде себе вважати незваним гостем, привітні сусіди англійці при зустрічі з вами побажають вам доброго дня, та з радістю поділяться незрозумілим англійськім жартом.

Більше ...

Забронюй сам

Подорожі в країну

Цікаво знати …

Великобританія — батьківщина сучасного туризму як форми проведення культурного дозвілля. Ще в 1840 р. проповідник Кук з англійського містечка Мельбурн заснував першу у світі туристську фірму. Через рік фірма організувала для п'ятисот членів "Товариства тверезих" поїздку передмістями Лондона, а в 1844—1846 роках — екскурсії в різні частини Англії і Шотландії.

До початку 50-х років того ж століття у Великобританії існувало вже кілька туристських фірм, і щорічно в поїздках по країні брало участь більш ніж 160 тис. осіб. У 1856 році фірма Кука організувала першу групову туристську поїздку в країни Західної Європи. Цю дату звичайно вважають початком міжнародного туризму. Наприкінці XIX ст. туристські подорожі по своїй країні і за кордоном набули у Великобританії масового характеру і вийшли за межі Європи. Фірма ПІЛІГРИМ допоможе вам обрати екскурсійний авітур, а також при потребі зробити візу.

У 1860—70-ті роки проводилися туристські поїздки в США, а в 1878 р. на Всесвітню виставку в Париж з Великобританії прибуло 75 тис. осіб. Те, що міжнародний туризм широко розвинувся у Великобританії раніше, ніж в інших країнах, пояснюється низкою причин, серед яких більш високий у той час економічний рівень порівняно з іншими країнами і, відповідно, вищий рівень життя населення; швидка урбанізація; уведення загальної початкової і розвиток середньої та вищої освіти; передове трудове законодавство, що встановило для всіх найманих робітників щорічну оплачувану відпустку та обмежило робочий час. Мав значення і гарний розвиток на той час залізничного і морського транспорту, а також близькість до континентальної Європи, зручний зв'язок з нею через протоку Ла-Манш.

До Другої світової війни внутрішній туризм у Великобританії значно перевищував міжнародний за кількістю людей, які беруть у ньому участь. На початку 30-х років XIX ст. третина всіх мешканців країни проводила свою відпустку поза постійним місцем проживання в межах Великобританії, а в зарубіжні країни щорічно виїжджало до мільйона чоловік. Після Другої світової війни, особливо наприкінці 50-х років, туризм у Великобританії швидко поширюється. Це було зумовлено насамперед докорінними змінами в транспорті: ростом мережі вдосконалених автомобільних доріг і кількості легкових автомобілів у населення, швидким розвитком і здешевленням повітряного транспорту. Важливу роль відіграло введення в країні щорічного двотижневої, а для частини населення — тритижневої оплачуваної відпустки.

У Великобританії склалися сприятливі умови для розвитку туризму: у країні немає районів, що віддалені від моря більш ніж на 160 км, багато міст розташовані безпосередньо на узбережжі. Наявні різноманітні ландшафти, в кожній з частин країни є гірські чи горбкуваті райони, величезна кількість річок і озер. У населення в приватній власності налічується понад 400 тис. морських і більш ніж 100 тис. річкових прогулянкових суден.

Понад 10% території Великобританії займають національні парки і так звані ландшафтні території, вони є у всіх частинах країни. Найбільші за розмірами національні парки розташовані в Шотландії (Нортумберленд, Нордворкмурс, Ворюдир Далес), Уельсу (Ексмур, Дартмур) і Північної Англії (Дервент). Туристів приваблюють історичні та архітектурні пам'ятки, представлені практично у кожному місті країни.

Великобританія залучає туристів з усього світу своєю багатовіковою самобутньою культурою, історією, неповторним "чисто англійським" шармом і колоритом. Достаток визначної пам'яток, знаменних пам'ятників, що несуть відбиток різних епох від Древнього світу до Новітнього часу, різноманіття музеїв, що представляють найбагатшу культурну спадщину (у різні періоди Великобританія подарувала світу сонм найбільших письменників, учених і державних діячів) забезпечують нескінченний інтерес до цієї унікальної держави. Імениті британські університети (Кембридж, Оксфорд, Единбург і інші) залучають студентів з усього світу. У Лондоні й інших найбільших містах Великобританії (Глазго, Ліверпуль тощо) проводиться величезна кількість бізнесів-форумів і конгресів, що також сприяє залученню туристів-бізнесменів.

За даними соціологічних досліджень, три чверті економічно активного населення країни проводить свою відпустку поза постійним місцем проживання, причому велика частина — у межах країни (близько 25 млн.). Основний потік туристів вирушає з найбільш урбанізованих центральних районів до морського узбережжя Південне-Східної Англії, у райони курортів Брайтона, Уертінга, Сифорда, Маргіта та ін. Близько 15 % туристів відпочивають у гірських районах Шотландії й Уельсу, 8 % на берегах річок і озер у різних частинах країни. Національні парки і ландшафтні території щорічно відвідують понад 15 млн. осіб, особливо у вихідні і святкові дні.

Сучасна Великобританія є 6-ою країною світу за кількістю прийнятих іноземних туристів (понад 25 млн.осіб/рік). Щороку туристи витрачали у Великобританії біля 17,2 млрд. дол. США. Лондон є найбільш відвідуваним серед іноземних туристів містом світу (15,6 млн.осіб у 2004 році), випереджаючи Бангкок та Париж.

Максимальний приплив туристів забезпечують країни-сусіди: Німеччина, Франція, Ірландія, Бельгія, Нідерланди, країни скандинавського півострова, а також: США, Канада, Нова Зеландія, Австралія, Південно-Африканськ республіка. З кожним роком зростає приплив туристов-неевропейців, наприклад американців. Стрімкими темпами збільшується потік туристів, що прибувають у Великобританію з Японії. Витрати іноземців у Великобританії перевищують аналогічні витрати, здійснювані британцями за рубежем, що створює позитивний туристичний баланс. Туризм приносить британському бюджету постійну статтю доходів (4-5% ВВП) і іноземної валюти. Туристи, що відвідують Великобританію, звичайно затримуються тут на 15-16 днів.

Одна з особливостей Великобританії, з якою Ви можете зіткнутися, полягає в тому, що до цих пір в більшості готелів водопровідні крани над умивальником не забезпечені змішувачем. Англійці умиваються, набравши повного умивальника води, а потім спускають використану воду. В день від'їзду Вам необхідно звільнити номер до 12:00 год. Якщо до вильоту літака залишається багато часу, речі можна залишити в камері зберігання готелю.

Погода: все дуже просто: британська погода непередбачувана! Зима зазвичай досить м'яка, з температурою, яка рідко досягає мінусову. З березня по травень дні можуть бути як сонячними, так і з дощами. В червні - серпні температура може досягати 30°С або більше, проте протягом дня зазвичай зберігається десь в межах 20–25°С.

Клімат Англії м'який завдяки відносно теплим морям та Гольфстріму.

Навесні на півночі панують холодні вітри і стоять тумани, в цей же час на півдні – оксамитова погода. Літо і осінь приносять з собою свіжі морські бризи.

Суворих зим в Англії не буває. Температура в зимові місяці рідко опускається нижче 0°С. Вдень яскраво світить сонце. Взимку температура морської води, як правило, на 2-6 градусів нижче за температуру повітря і визначається інтенсивністю приливів і відливів.

Незалежно від того, в яку частину Англії Ви відправитеся, беріть з собою шерстяні речі і плащі, оскільки англійське небо оманливе — у будь-який момент може початися дощ.

Найприємніша пора року в Англії - червень-липень. Тривалість дня в цей час складає 19 годин. Влітку, як правило, повсюдно тепло, але опадів не менше. Середньорічна норма опадів (найсильніші дощі йдуть в жовтні) складає біля 760 мм.

Більше ...

Вам також може сподобатись

close
Популярні країни
close
Гарячі тури