Екскурсійні авіатури в Мексику - замовити екскурсійний тур у Мексику| Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

МЕКСИКА. Екскурсійний тур "Вся Мексика"

Маршрут: Мехіко Сіті - Пуебла - Оахака - Монте Альбан - Cаліна Крус - Каньйон де Сумідеро - Сан-Крістобаль-де-лас-Касас - Сан-Хуан-Чамула - Паленке - Кампече - Ушмаль - Меріда - Чичен Ітца - Канкун / Рів'єра Майя ** Гарантовані дати турів «Вся Мексика»** 2019 рік: 19.07, 23.08, 20.09, 18.10, 22.11, 20.12 2020 рік: 17.01, 21.02, 20.03, 17.04, 15.05

 1. 1 ДЕНЬ

  Зустріч в аеропорті. Трансфер і розміщення в готелі 4*. Вільний вечір для відпочинку.

 2. 2 ДЕНЬ

  Оглядова екскурсія по Мехіко сіті - Антропологічний музей - Теотіуакан. (140 км) Оглядова екскурсія по Мехіко-Сіті - одному з найбільших мегаполісів. Елітні квартали і трущоби, хмарочоси, побудовані по сучасних технологіях, і невеликі особняки - усе це створює неповторний образ міста контрастів - Мехіко-Сіті. Ви відправитеся на площу Сокало, яка є важливим історичним центром столиці. Тут зосереджені головні пам'ятники історії і архітектури; Кафедральний собор, Національний палац з фресками Дієго Рів’єри (за умови, що палац буде відкритий для відвідування)

  Проїхавши по одній з найкрасивіших вулиць міста - проспекту Реформа, ви потрапите в Антропологічний Музей, знаменитий на весь світ завдяки своїм експонатам, серед яких є і скарби індійців, населяючих Мезоамерику. Потім ви відправитеся в загадковий Теотиуакан - культовий центр древніх індійців, що вражає своєю масштабністю і величчю будівель, у вас буде можливість піднятися на піраміди Cонця і Місяця, щоб насолодитися видом на місто згори.

 3. 3 ДЕНЬ

  Мехіко Сіті - Пуебла (130 км) - Оахака (345 км).

  Згідно з переказом, одному єпископові явилися ангели, вказавши місце розташування майбутнього міста. До "Міста Ангелів" веде мальовнича дорога, що охороняється двома діючими вулканами Попокатепетль та Істаксиуатль, засніжені вершини яких спрямовуються високо в небо. Саме ж місто уразить вас прекрасною колоніальною архітектурою, історичними пам'ятниками, серед яких Капела Росаріо, монастир Санто-Домінго, Міський собор, що охороняються ЮНЕСКО. Церкви і будинки, прикрашені керамічними кахлями "талавера", пейзажі навколишніх гір і вулканів роблять це місто мрією любителів красивих фото і старовинної архітектури. Але якщо ваша головна слабкість - кухня, то "гастрономічна столиця Мексики" не розчарує. Обов'язково спробуйте соус "молі поблано", що поєднує неперевершений смак шоколаду і гострого перцю чіли, а також знаменитий фарширований перець, - чілес ен ногада (chiles en nogada)."

  Потім ми продовжимо свій шлях в Оахаку. Дорога в це місто вражає мальовничими видами гір, густо покритих кактусами-гігантами (тут можна зробити невелику зупинку і сфотографуватися з цими екзотичними рослинами). Тут вас чекає вечірня прогулянка по місту, знаменитому своєю колоніальною архітектурою, музеями і церквами, а також достатком барвистих виробів народних промислів з текстилю, кераміки, дерева і металу.

 4. 4 ДЕНЬ

  Оахака - Монте-альбан (10 км) - Дерево "Эль Тулэ" - Дегустація напою "мескаль" - Салина Крус (255 км).

  Цього дня нашого вас чекає відвідування церемоніального центру Монте-альбан, який був найпершим містом в Мезоамериці і на протязі майже тисячі років грав значну роль як політичний і економічний центр Сапотекської цивілізації. Потім відвідування маленького містечка Санта-Марія-дель-Туле, популярного серед туристів завдяки одному з найстаріших дерев Мексики - дереву "Ель Туле" вік якого становить 2000 років, а діаметр - 14 м. Так само під час туру заплановано відвідування однієї з місцевих фабрик по виробництву мескаля з дегустацією. У тих, що бажають навіть буде можливість покуштувати гусінь, що живе у середині стебла магея, яких, згідно місцевої традиції, прийнято класти в мескаль, або жарених коників. Після цього, по гірських дорогах штату Оахака, що проходять повз поля агави, ви переїдете в місто Саліна Крус.

 5. 5 ДЕНЬ

  Саліна Крус - Узбережжя Тихого Океану (20 км) - Каньйон де Сумідеро (375 км) - Сан-Кристобаль-де-лас-Касас (60 км).

  Уранці ви відправитеся до Каньйону Сумідеро, що входять в двадцятку самих красивих каньйонів світу. Найвищі, на тисячу метрів що піднімаються над землею, гірські кручі обступили найкрасивішу, одну з найбільших річок в Мексиці, річку Гріхальва, утворивши тридцяти кілометровий каньйон дель Сумідеро. Після прогулянки на човні по Каньйону ви відправитеся в Сан-Крістобаль-де-лас-Касас - мальовниче колоніальне містечко, що знаходиться в долині, оточеній горами з хвойним лісом. В околицях міста досі живуть нащадки древніх індійців. Увечері - вільний час, який можна використати для прогулянки по старовинних міських вуличках, де повітря просякнуте насиченим ароматом кави Чіапаса, і відвідування численних магазинів з виробами з нефриту і місцевого бурштину.

 6. 6 ДЕНЬ

  Сан-Кристобаль-де-лас-Касас - Сан-Хуан-Чамула (15 км) - Водоспад - Паленке (190 км).

  Цей день ми розпочнемо з відвідування розташованою в околицях міста Сан-Крістобаль-де-лас-Касас села індійців майя Сан-Хуан-Чамула, знаменитою своєю церквою, в якій переплелися, здавалося б, несумісні католицькі обряди і доіспанське язичництво. Потім ми відправимося в місто Паленке і зможемо спостерігати, як швидко може мінятися в Мексиці навколишня природа: від хвойних лісів до заворожливої субтропічної сельви. По дорозі ми вчинимо зупинку в джунглях скупаємось в одному з мальовничих водоспадів, якими славляться околиці Паленке

 7. 7 ДЕНЬ

  Паленке - Мексиканська затока - Кампече (365 км).

  Руїни Паленке вважаються одними з найважливіших археологічних пам'ятників майя в Мексиці. Древнє місто розташоване серед порослих високими джунглями пагорбів, рано вранці руїни оповиті густим туманом, поруч протікає невеликий струмок, часто можна почути рев ягуара або мавпи - ревуна. Поєднання природи і древніх руїн надає цьому місцю особливу енергетику. Про легенди і віддання таємничого міста Паленке вам розповість екскурсійний гід. Після екскурсії переїзд в місто Кампече. Ви прогуляєтеся по вузеньких колоніальних вуличках, оглянете справжні кріпосні стіни, що витримали численні піратські атаки.

 8. 8 ДЕНЬ

  Кампече - Ушмаль (160 км) - Мерида (85 км).

  Уранці Ви відправитеся у величний Ушмаль, про який ходять численні легенди. Так, говорять, що піраміда-храм Чарівника була побудована всього за одну ніч, а в місті досі живуть лісові охоронці - алуши. Палац Правителя, Будинок Черепах, Голубиний двору, Жіночий монастир - усе це ви побачите тут, в неповторному Ушмале. Пізніше, ви потрапите у світ іспанських аристократів і відвідаєте старовинну ас’єнду. Переїзд в Мериду. Вечірня прогулянка по колоніальному місту.

 9. 9 ДЕНЬ

  Мерида - Чичен-Итца (130 км) - Сенот Ик-Киль - Канкун/Рів'єра Майя (220-280 км).

  Сніданок. Відправлення в центр півострова Юкатан для огляду його головної пам'ятки - Чичен-Ицы. Це древнє місто є одним з Нових Семи Чудес Світу і визнане Всесвітньою спадщиною ЮНЕСКО. Піраміда Кукулькан, Храм воїнів, найбільший у світі майданчик для гри в м'яч Пок-та-Пок, Храм Ягуарів, Обсерваторія і інші будівлі міста з'являться перед вами і уразять своєю величчю. Далі вас чекає купання в кристально чистому карстовому озері або сеноте, в якому ви зможете випробувати на собі цілющі властивості підземних вод. Переїзд в Канкун/Рів'єру Майя, розміщення в готелі згідно попередньої резервації.

Додатково оплачується:

 1. Міжнародний переліт;
 2. Обіди і вечері по маршруту •
 3. Чайові гідові і водієві
 4. Проживання в готелях після закінчення маршруту

Додаткові умови

 1. Груповий трансфер в Мехіко сіті включений для туристів, що прилітають в перший день туру (час прибуття рейсу з 06.00 - 22.00) або в другий день (прибуття рейсу з 06.00 -09.30). поза цим періодом організовуються тільки індивідуальні трансфери за стандартними цінами. Якщо туристи прибувають в Мехіко сіті на другий день пізніми рейсами (пізніше 09.30). компанія не гарантує відвідування усіх місць, включених в програму. В цьому випадку повернення грошей не робиться. Групові трансфери тільки англійською мовою, підтримка туристів російською мовою - з моменту прибуття в готель. Груповий трансфер з готелю Канкун/Рів'єра Майя в аеропорт в день відльоту
 2. Готелі можуть бути змінені на інші відповідній категорії
 3. Ми залишаємо за собою право коригувати програму із-за непередбачених і незалежних від нас обставин : погода, страйки, стан дороги, форс мажор, проблеми здоров'я і так далі. Ці зміни можуть бути зроблені тільки на благо і безпека клієнтів.
 4. Програму рекомендується комбінувати з пляжним відпочинком в Канкуні або на Рів'єрі Майя

Важливо! При бронюванні проживання TRPL - готель надає 2 півтора спальні ліжка

 1. Вкажіть дату початку подорожі
 2. Вкажіть кількість подорожуючих (дорослих, дітей)
 3. Виберіть «Замовити тур», заповніть форму
 4. На вказану Вами електронну скриньку прийде повідомлення. Очікуйте на зв'язок із менеджером

Вартість туру динамічна і уточнюється в момент бронювання.

Інші типи розміщення в готелях, дати та тривалість турів просимо уточнювати в менеджерів.

Оплата туристичних послуг здійснюється в національній валюті України, за комерційним курсом, встановленим на день оплати таких послуг.

Залиште Ваш номер, ми Вам передзвонимо
Тип подорожі:
Екскурсійні авіатури
Тривалість туру:
9 днів/8 ночей
Проживання:
готелі 4*
Харчування:
сніданки
Трансфер:
трансфер згідно програми
Екскурсії:
оглядові екскурсії згідно програми
Оформлення документів:
віза по прильоту
Супровід:
російськомовний гід
Доїзд:
авіапереліт додатково
Вхідні Квитки:
включено
Вартість туру:за особу
від
1485 $
МЕКСИКА. Екскурсійний тур "Вся Мексика"
Оберіть дату виїзду:
Дорослі:
Діти:

Не знайшли тур?

Ми підберемо тур під Ваші плани

Напишіть нам
close

МЕКСИКА. Екскурсійний тур "Вся Мексика"

готелі 4*; ВВ

close
close
Популярні країни
close
Гарячі тури