Екскурсійні авіатури у Мадагаскар - замовити відпочинок за найкращими цінами | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Тур по південному Мадагаскару

Антананаріву – Анцирабе – Раномафана – Амбалавау – Рануйра – Тулеар – Іфаті – Антананаріву

Подорож контрастів! Цей маршрут дозволяє відкрити найрізноманітнішу красу Мадагаскару: високогірні місцевості, з її типовими селами, пустинні савани і каньйони півдня, прекрасний пляжний курорт Іфаті. Вас чекають величні баобаби, унікальні орхідеї, забавні лемури та інші дивні мешканці острова.

 1. 1 ДЕНЬ

  Приліт в Антананаріву. Зустріч в аеропорту Ivato і трансфер в готель. Розміщення. АНТАНАНАРІВУ - є столицею Мадагаскару і заслуговує на увагу завдяки своїй культурній, історичній і екологічній спадщині. Харчування - вечеря

 2. 2 ДЕНЬ

  Сніданок в готелі і здача номера. Виїзд в АНЦИРАБЕ. Зупинка в місті Амбатулампі. Візит в маленький кустарний ливарний цех для плавлення алюмінієвих казанків. Потім насолодимося типовими пейзажами центральних гірських районів через коротку прогулянку по рисових полях, серед живописних маленьких сіл. Продовження в Анцирабе. Відвідини майстерні по виробництву напівдорогоцінних і дорогоцінних каменів, цехи по виробництву мініатюрних виробів (рікшей, велосипедів), швейна майстерня для вишивки і ательє для виготовлення виробів з рогу зебу. Вечеря в готелі. Харчування : сніданок, вечеря

 3. 3 ДЕНЬ

  Сніданок в готелі і здача номера. Переїзд в РАНОМАФАНУ. Зупинка в Амбусітре (Ambositra) з метою відвідування ремісничих центрів Зафіманіри (Zafimaniry), що спеціалізуються на різьбленні по дереву, чиє мистецтво входить в список всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. Продовження переїзду в Раномафану, курортне село на краю тропічного лісу, вниз по водоспаду річки Наморона. Це маленьке село назване на честь гарячих джерел в долині. Національний парк Раномафана має виняткове багатство фауни і флори. Розкішна рослинність, типові села і красиві пейзажі. Розміщення в готелі, вечеря. Харчування: сніданок, вечеря.

 4. 4 ДЕНЬ

  Сніданок в готелі і здача номера. Відвідування національного парку Раномафана, всесвітньої природної спадщини ЮНЕСКО, який має щільну рослинність (пальми, орхідеї, бамбук і папороті) з лемурами, хамелеонами, павуками, жабами, безліччю орхідей і лікарських рослин. Виїзд в АМБАЛАВАУ. Короткий огляд пам'яток в красивому старому місті Фіанаранцуа (Fianarantsoa) і відвідування фотолабораторії Pierrot Men. Відомий на міжнародному рівні і володар декількох премій у світі фотографії, таких як премія "Leica Mothers Jones of San Francisco" в 1995 році. Продовження переїзду в Амбалавау. Розміщення в готелі, вечеря. Харчування: сніданок, вечеря.

 5. 5 ДЕНЬ

  Сніданок в готелі і здача номера. Відвідування фабрики "Папір Антемуру" ("Antemoro Paper"), де робиться знаменитий майстерно виготовлений папір, зроблений з кори дерева під назвою "авуха" і що вважається "папірусом малаги". Виїзд в Рануйру. Відвідування частки парку Анджа, де ви побачите кільцехвостих лемурів (Макі або Lemur Catta), в їх природному місці існування. Продовження переїзду до Рануйри. Проїзд через плато Хурумбе, величезну напівпустинну савану. Прибуття в національний парк Ісалу. Розміщення в готелі, вечеря. Харчування: сніданок, вечеря.

 6. 6 ДЕНЬ

  Сніданок в готелі. Відвідування національного парку ІСАЛУ, який пропонує відвідувачам захоплюючі дух види. Природні басейни, каньйони, каскади, лемури, птахи, ящірки, гекони, дивні рослини - усе це радуватиме і дивуватиме під час подорожі. Вечірнє споглядання зоряного неба стане найкращим завершенням дня. Вечеря. Харчування: сніданок, вечеря.

 7. 7 ДЕНЬ

  Сніданок в готелі і здача номера. Переїзд в ІФАТІ. Проїзд через Ілакака, місто сапфірів. Зупинка в Тулеаре: Відвідування дендрарія, розташованого біля входу в місто. Це місце містить більше тисячі видів ендемічних сукулентних рослин, лемурів, черепах, змій і хамелеонів. Відвідування ринку морських раковин в центрі міста, де місцеві жителі продають усі види декоративних предметів з раковин. Продовження переїзду до красивого рибальського села Іфаті, де чекають прекрасні пляжі Мозамбіцького каналу, уподовж третього за величиною коралового рифа світу. Розміщення в готелі, вечеря. Харчування: сніданок, вечеря.

 8. 8 - 9 ДЕНЬ

  Сніданок в готелі. Відпочинок на пляжі. За додаткову плату пропонуються екскурсії: Дайвінг, прогулянка на пірозі (традиційний дерев'яний човен місцевих рибалок) в затоці Іфаті, відвідування "Колючого Лісу" (різні ксерофіти і величезні баобаби), тур на квадроциклі по піщаних дюнах і ін. Живлення: сніданок, вечеря

 9. 9 ДЕНЬ

  Сніданок в готелі і здача номера. Трансфер в аеропорт. Виліт в Антананаріву. Зустріч в аеропорту і трансфер в готель. Відвідування парку "Lemurs Park" (приліт до 13: 00). Живлення: сніданок, вечеря.

 10. 10 ДЕНЬ

  Сніданок в готелі і здача номера. Трансфер в аеропорт, виліт. Харчування: сніданок.

Додатково оплачується:

 1. Міжнародний і внутрішні авіаперельоти.
 2. Віза (оформляється після прильоту, 30 євро).
 3. Страховка.

Увага! Можливе бронювання інших категорій готелів, під запит. Вартість не актуальна в період пікових, новорічних дат.

 1. Оберіть дату початку подорожі
 2. Вкажіть кількість подорожуючих (дорослих, дітей)
 3. Виберіть «Замовити тур», заповніть форму
 4. На вказану Вами електронну скриньку прийде повідомлення. Очікуйте на зв'язок із менеджером

Вартість туру динамічна і уточнюється в момент бронювання.

Інші типи розміщення в готелях, дати та тривалість турів просимо уточнювати в менеджерів.

Оплата туристичних послуг здійснюється в національній валюті України, за комерційним курсом, встановленим на день оплати таких послуг.

Залиште Ваш номер, ми Вам передзвонимо
Тип подорожі:
Екскурсійні авіатури
Тривалість туру:
10 днів/9 ночей
Проживання:
готелі 3*- 4*
Харчування:
сніданки та вечері
Трансфер:
трансфери згідно програми
Екскурсії:
екскурсії згідно програми
Страхування:
додатково
Оформлення документів:
віза додатково по прильоту
Супровід:
англомовний гід
Доїзд:
авіапереліт додатково
Вартість туру:за особу в двомісному номері
від
1152 €
Тур по південному Мадагаскару
Оберіть дату виїзду:
Дорослі:
Діти:

Не знайшли тур?

Ми підберемо тур під Ваші плани

Напишіть нам
close

Тур по південному Мадагаскару

готелі 3*- 4*; НВ

close
close
Популярні країни
close
Гарячі тури