Тури в Австрію - замовити відпочинок в Австрії | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Австрія

Авіаквитки & СтрахуванняТури ON-LINE

Засніжені вершини австрійських Альп, тірольські села на мальовничих схилах, казкова атмосфера старого Відня, все це заворожує з першого погляду і будить в вас очікування дива та нових приємних відчуттів.

Саме це почуття не покидає вас з перших кроків по землі красивої країни центральної Європи - Австрії.

Тут кожен знайде те, що шукає, до ваших послуг і чудові гірськолижні курорти, і бальнеокомплекси і тихий розмірений відпочинок у мальовничих тірольських селах, а ще Відень, Зальцбург, Сан-Антон і багато чудових місць, які обов'язково варто відвідати. Австрія - країна з багатющими традиціями, культурою та історією.

Більше ...

Забронюй сам

Подорожі в країну

Цікаво знати …

Назва цієї держави походить від старонімецького слова «Ostarrichi» - що в перекладі означає «східна країна».

Австрія - федеративна держава площею 83.858 кв.км, що включає дев'ять федеральних земель: Бургенланд, Відень, Верхню Австрію, Нижню Австрію, Зальцбург, Штирію, Тіроль, Каринтія, Форарльберг.

Австрія межує зі Швейцарією, Ліхтенштейном, Німеччиною, Чехією, Словаччиною, Угорщиною, Словенією та Італією.

Цікаві факти про Австрію:

 1. Найвища гора Австрії - Гросглокнер (3797 м), найважливіша річка - Дунай (близько 350 км протікає територією Австрії).
 2. Офіційна мова Австрії - німецька
 3. Населення Австрії складає - 8.5 млн. осіб
 4. Столиця і найбільше місто Австрії - Відень.
 5. Найстаріший прапор держави в світі - це прапор Австрії. Його поява припала на 1191 рік.
 6. Населений пункт на найбільшій висоті над рівнем моря в Європі знаходиться якраз в Австрії. Це селище Хохгурль, знаходиться на висоті в 2150 метрів над рівнем моря.
 7. Найстаріше колесо огляду в світі знаходиться в Віденському парку Пратер. Його побудували ще в 19 столітті. При цьому, воно не велике в порівнянні з сучасними гігантами - всього 65 метрів у висоту.
 8. Австрія займає третє місце в світі після США і Франції за кількістю підйомників. В Австрії їх 3527.
 9. Кристали Swarovski виробляють в Австрії, в місті Інсбрук, так що в багатьох містах є магазини, які продають вироби з цими кристалами.
 10. Найбільше місто Австрії - Відень з населенням 1,7 млн. осіб.
 11. В Австрії дуже зручна система транспорту, в тому числі нічних автобусів. Крім того, з п'ятниці по неділю метро працює цілодобово.
 12. Найстаріша газета у світі «Wiener Zeitung» видається у Відні з 8 серпня 1703р.
 13. У Відні розташоване найбільше кладовище Європи, «Zentralfriedhof». Тут налічується близько 3 млн. могил. На кладовищі Zentralfriedhof поховано багато з відомих композиторів: Брамс, Шуберт, Бетховен, Глюк, Штраус та ін.

Австрійська держава — улюблений курортний відпочинок для багатьох туристів. А ще, майже всі, хто відвідує цю країну, повинен хоча б раз станцювати вальс. Адже Віденський вальс зародився саме тут.

Більше ...

Вам також може сподобатись

close
Популярні країни
close
Гарячі тури