Тури в Коста-Ріку - замовити відпочинок в Коста-Ріці | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Коста-Ріка

Авіаквитки & Страхування

Справжній рай для тих, хто шукає цікаві та екзотичні краї. Ця країна відома як неймовірною різноманітністю природи, так і своєю незвичайною географією, адже її береги омивають два океани: Атлантичний і Тихий. У країні можна знайти все: є тут і густі вологі джунглі, і діючі вулкани, і гірські вершини, що продуваються всіма вітрами і чудові пляжі.

Все це, а також розвинена туристична інфраструктура приваблює в Коста-Ріку чимало відвідувачів з усього світу. Коста-Ріка по праву пишається своєю програмою збереження живої природи, найрозвиненішою в Латинській Америці: 25% суші в цій країні перебуває під охороною держави, а в цілому 12% загальної території Коста-Ріки відведено під 25 національних парків, біосферних заповідників та природоохоронних комплексів.

Більше ...

Забронюй сам

Подорожі в країну

Цікаво знати …

З недавніх пір цямаленька центрально-американська країна стала одним зі світових центрів серфінгу, де збираються шанувальники цього виду спорту з усього світу. І в цьому немає нічого дивного: крім різноманітної хвилі і теплих вод, туристів приваблюють також прекрасна кухня, доступні ціни та привітність костариканців. Чи варто дивуватися, що чимало європейців і американців, одного разу приїхавши сюди, як туристи, вирішили придбати тут нерухомість, або назавжди залишитися в цій країні - приблизно 1% від загального населення Коста-Ріки.

Столиця Сан-Хосе

Політичний і економічний центр держави, розташована на великому плато в центральній частині країни. Його грунти вулканічного походження забезпечують прекрасні умови для вирощування кави – головного експортного товару Коста-Ріки.

 • Пляжі Коста-Ріки дивовижні та різноманітні. Уздовж південної частини узбережжя є чудові умови для підводного плавання серед рифів, рафтингу і серфінгу.

 • Коста-Ріка - одна з найважливіших скарбниць світової флори і фауни: тут представлені 850 видів птахів, а в тропічному лісі можна зустріти все різноманіття тваринного світу. На території країни розташовані 120 вулканів, схили яких покриті тропічною рослинністю знаменитих "захмарних лісів".

 • Численні природні національні парки, печери, різноманітні історичні місця, археологічні пам'ятники, а також найбільш мальовничі об'єкти - водоспади, гірські і річкові долини розкидані по всій території країни.

 • Клімат субекваторіальний. Середня температура +23 - + 25С. Сухий сезон триває з грудня по квітень. Сезон дощів починається в травні і закінчується в листопаді.

 • Розпочніть ваше знайомство із країною зі столиці - Сан –Хосе.

 • опинившись на його вуличках, ви побачите, що центральна частина дуже нагадує швидше європейські, ніж латиноамериканські міста. Католицькі собори, побудовані в ХIX столітті, дуже нагадують старовинні іспанські храми .

 • Відвідайте "Парк Юрського періоду", створений на місці зйомок фільму Спілберга. Гірські ландшафти парку, реліктові рослини, що ростуть там, залишилися практично такими ж, що і мільйони років тому. Серед джунглів і чудернацьких каучукових скульптур, що імітують різні породи динозаврів, ви подорожуватимете у спеціальних мікроавтобусах з відкритим верхом.

 • Побувайте на знаменитому Острові черепах. Сонячним ранком черепахи виповзають на берег. Інколи вдається побачити, як по їх панцирах, як по валунах, бігає місцева дітвора. Але дорослим такі пробіжки заборонені. Черепах охороняє закон і озброєний патруль

 • Здійсніть подорож до вулкану Ірасу. Це діючий вулкан із кількома кратерами. В одному з них утворилося озеро із мінералізованою водою, яке здатне змінювати колір від червоного до зеленого. Повітря поблизу кратера дуже насичене випарами і перебувати більше години на самій вершині не рекомендується .

 • Величезною популярністю у туристів користується і півострів Ніко з його чудовими пляжами. З ними контрастують дикі землі національного парку Корковадо на півострові Оса.

 • Не залишить байдужим і подорож уздовж берегів Ріо-Савегре, батьківщини божественного птаха кетцаль - це маленька пташка з яскравим забарвленням і красивим пір’ям, майя називали її птахом щастя, а ацтеки – птахом свободи.

 • Костариканці насолоджуються радощами спокійного безтурботного життя, слухають реггі , бачать непізнане і незвідане в красі місцевої природи. Недармагаслом Коста-Ріки є вираз « Pura Vida » — « чисте життя», в сенсі щасливе.Таке ставлення до життя допомогло Коста-Ріці посісти перше місце в Міжнародному індексі щастя.

 • У Коста-Ріці вся навігація і поштове листування ведеться за описами на зразок «150 метрів на захід від Макдоналдса» або 200 метрів по ліву сторону від церкви, червоний будинок з чорними гратами», «Перед колишнім американським посольством». Нещодавно уряд все ж запустив програму по іменуванню вулиць, але місцеві жителі поки не можуть звикнути до цих назв.

 • У Тихому океані знаходиться острів Кокос, який є територією Коста - Ріки. Це найбільший безлюдний острів в світі, і саме на ньому капітан Флінт з «Острова скарбів» Р. Стівенсона заховав свої скарби, а костаріканці продовжують їх пошуки. І це не жарт!

Більше ...

Вам також може сподобатись

close
Популярні країни
close
Гарячі тури