Тури в Кенію - замовити відпочинок в Кенії | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Кенія

Авіаквитки & СтрахуванняТури ON-LINE

Навіщо їхати саме в Кенію? Ще на початку ХХ століття саме з Кенії почався «класичний» африканський туризм. Якщо вам вдалося провести тут тиждень і не почути слово **«сафарі»**сто разів, ви або глухий, або замкнулися в номері готелю, відключили телефон і розбили телевізор. Кенія - одна з найрозвинутіших в сфері туризму країн і може виявитися кращим вибором для короткої відпустки. Основні напрямки подорожей до Кеніі - це екскурсії по численних парках країни. Ви можете вибрати як одноденне відвідування заповідної зони, так і повноцінне сафарі на кілька днів, мандруючи просторами національного парку. Захоплююче сафарі привертає в країну щороку сотні тисяч туристів. Бажання задовольнити свій первісний інстинкт мисливця вабить туристів в ці місця з непереборною силою.

Більше ...

Забронюй сам

Подорожі в країну

Цікаво знати …

Велика кількість диких тварин, які не знають страху, дозволяє відчути високий градус емоцій, а цифрова камера фотоапарата залишить для вас найефектніші кадри «полювання». У країні заборонено справжнє полювання з рушницею, але від цього адреналін зашкалює ні трохи не менше, адже близькість до диких тварин цілком реальна. Саме тут, в кенійському заповіднику Масаї-Мара, найцікавіше спостерігати за Великою Міграцією антилопи гну і зебр.Тут, на озера Великої Рифової Долини - Накуру, Олойден і Богорія - прилітають сотні тисяч рожевих фламінго. І саме тут практично останнє місце в Східній Африці, де легко зустріти чорних і білих носорогів. Саме в національних заповідниках туристи можуть побачити так звану п'ятірку найбільших тварин, що живуть в природних умовах - буйвола, слона, носорога, лева і леопарда. Саме звідси, з національного парку Амбоселі, найкращий вид на гору Кіліманджаро.

А сафарі завжди можна поєднати із відмінним пляжним відпочинком на кенійському узбережжі або на Занзібарі. Інфраструктура більшості пляжів розвинена досить добре. Любителі вишуканого та спокійного відпочинку надають перевагу південним пляжам Момбаси. Самими відомими пляжами в цій частині країни вважаються Діані Біч та пляж Шанцу.

Країна знаходиться на екваторі і, побувавши в Кенії, ви маєте повне право говорити, що побували на центрі земної кулі. Корінні жителі країни завжди зустрічають гостей широкими посмішками, мабуть цьому сприяє тісне спілкування з природою, безкрайні простори блакитних вод Індійського океану та краса дикої природи. У Кенії два сезони дощів: «довгі дощі» (квітень-травень) і «короткі дощі» (листопад).

У липні-жовтні в Кенії найцікавіше - з Серенгеті в Масаї-Мара перебираються гну і зебри з Танзанії - Велика Міграція. У січні-лютому і липні-жовтні в Кенії найвищий туристичний сезон, а в березні-травні - міжсезоння, коли ціни нижче на все. Вздовж узбережжя Кенії тягнуться коралові рифи. На захід від Найробі через всю країну проходить глибокий розлом земної кори - Велика Рифова Долина. На її жаркому дні лежать прісні і солоні озера, найбільше з яких - Туркана на кордоні з Ефіопією. Це місце, де є тридцять активних вулканів, унікальне природне явище, що з'явилося кілька мільйонів років тому, утворивши розлом через коливання земної кори.

Гори і Рифова долинарозділяють савани Кенії на ділянки з дещо різною фауною і в різних частинах країни ви побачите різні підвиди жираф: на півдні - масайські, на північному заході - жирафа Ротшильда, а на півночі - дуже красивого сітчастого.

Столиця країни – Найробі цікава багатьма історичними архітектурними пам'ятками - храмами і мечетями, індійськими кварталами, де розташовані кілька десятків індуїстських культових споруд. Але Найробі далеко не найцікавіше місце: великий трафік і смог, що висить над містом! Більшість туристів прилітають до Кенії і відразу їдуть на сафарі, навіть не заїжджаючи в Найробі, а по закінченню сафарі відразу відлітають на узбережжя. .Якщо ж вам все-таки довелося, або дуже хочеться відвідати столицю, головною її пам'яткою часто стає…. ресторан Кернівор (Carnivor), де м'ясо подають до тих пір, поки ви не виставите на столі білий прапор поразки, а головними стравами є м'ясо крокодила, верблюда і страуса.

Більше ...

Вам також може сподобатись

close
Популярні країни
close
Гарячі тури