Тури на Кубу - замовити відпочинок на Кубі | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Куба

Авіаквитки & СтрахуванняТури ON-LINE

Куба - це пляжі і сонце, різноманітна флора і фауна, дивовижні коралові рифи та безмежний океан. Вздовж берегової лінії тягнеться низка готелів, що утопають в екзотичній рослинності, вишукані ресторани з місцевою та європейською кухнею, нічні бари, кафе.

Надзвичайно популярними тут є всілякі морські розваги. Шанувальників дайвінгу приваблюють сюди затонулі кораблі - біля цих берегів в близько 5000 ! Риболовля та полювання, прогулянки на яхтах. Туристи, що прагнуть дізнатися Кубу зсередини, можуть подоїти корову зебу, подивитися півнячі бої, порубати цукрову тростину. Є ще одна Куба - підземна. У всіх провінціях країни існують величезні карстові печери, так що й поціновувачам спелеології є чим тут зайнятися.

Більше ...

Забронюй сам

Подорожі в країну

Цікаво знати …

Одне з місць, які варто відвідати в Гавані - це Плаза В'єха(Стара площа), збудована в 1559 році і до кінця ХІХ-го століття вона була центральною площею міста. Ви зможете насолодитися старовинною архітектурою, піднятися на вежу «Камера Обскура» і подивитися на місто з висоти пташиного польоту.

Набережна Малекон - справжній театр під відкритим небом. Ніщо не дасть вам повного враження про кубинське життя, як прогулянка по Малекон: саме тут збирається гаванська молодь, яскрава та галаслива . Повітря пахне ромом та сальсою. Сюди приємно прийти ввечері, щоб подивитися на захід сонця і відчути атмосферу Куби..

Архіпелаг Хардинес-де-ла-Рейна - унікальне місце. Не випадково кубинці облаштували на островах, яких тут більше 500, найбільший в країні національний парк, відомий як улюблене місце дайверів, які приїжджають сюди щоб спостерігати за підводним світом Карибів та морськими черепахами, які відкладають тут свої яйця. Жити на островах заборонено, тому при відвідуванні вам доведеться зупиниться десь, наприклад, в місцевому плавучому готелі «Тортуга» Кабаре "Тропікана" тут знають всі, бо воно є найвідомішим закладом на Кубі. Воно було відкрито в 1931 році, а свою високу популярність отримало в 50-ті роки. Шоу проходить у великому ботанічному саду, під відкритим небом, за що отримало неофіційну назву**«рай під зірками»** .На трьох сценах кабаре виступають до 200 танцюристів і музикантів. Яскраві барвисті костюми і запальні танці нікого не залишають байдужими. Незважаючи на дорожнечу квитка, на шоу завжди аншлаг. Музей – садиба Ернеста Хемінгуея , розташований на околиці Гавани, один із предметів гордості жителів кубинської столиці. Тут він провів 20 років свого життя .Здається, що час т зупинився: тут все так, як було і за життя письменника. На стінах висять мисливські трофеї, особиста колекція зброї, а в кімнаті знаходиться величезна домашня бібліотека.

Перша асоціація, яка виникає у більшості людей при слові «Куба» - це, звичайно, ром. Це те, без чого не можна уявити собі кубинську культуру. На острові його почали виробляти в XVI столітті, після декількох модернізацій технологій він став таким, яким його знають у всьому світі. Детальніше познайомитися з історією рому та дізнатися про особливості його виробництва можна в «музеї рому Havana Club», який знаходиться в Гавані. Він є одним з найпопулярніших музеїв на Кубі. Щороку його відвідують сотні тисяч туристів зі всього світу. Складно придумати більш «кубинський» сувенір та подарунок друзям, ніж справжній кубинський ром, який можна купити прямо в музеї.

 • Щорічно Кубу відвідує понад 2 млн. людей.

 • Країна знана у всьому світі своїми високоякісними сигарами, ромом і кавою, але на вулицях Куби неможливо зустріти п'яну людину.

 • Кубинці можуть завести розмову навіть з незнайомою людиною, тому що товариськість - це їх коник.

 • Більше за все жителі Куби люблять собак, тому практично в кожній родині є ця тварина. Коти на Кубі живуть біля смітників, бо там їх не люблять.

 • Кубинці не люблять виходити з будинку під час дощу. Нерідко це природне явище стає приводом для прогулу роботи, школи ….Під час циклону (не плутати з ураганом, бо циклон - проливний і затяжний дощ) кубинці сидять в тісному сімейному колі вдома при свічках і поглинають заздалегідь куплені для такої нагоди смаколики. При такому підході для більшості місцевих жителів циклон є чимось на зразок незапланованих канікул.

 • Медичне обслуговування в державі повністю безкоштовне, навіть надання стоматологічних послуг.

 • В державі відсутнє платне навчання. В процесі вступу до вищого навчального закладу необхідно здати три іспити: іспанську мову, математику та історію Куби.

 • що Куба займає одне з перших місць по чисельності лікарів. Медиків так багато, що їх відсилають у всі країни світу, де не вистачає кваліфікованих фахівців.

 • На Кубі немає швидкісної інтернет-лінії. Острів користується дорогим супутниковим зв'язком, що забезпечує інтернет у всі державні установи, готелі і для приватних користувачів. Тому більшість інтернет підключень – модемні.

 • (До 2008 року на Кубі було заборонено користуватися мобільними телефонами !!)

 • Майже всі кубинські житлові будинки, за винятком декількох гаванських багатоповерхівок, не мають скляних вікон. Замість скла тут зазвичай використовують дерев'яні або металеві жалюзі.

 • Куба точно не залишить вас байдужими!

Більше ...

Вам також може сподобатись

close
Популярні країни
close
Гарячі тури