Тури в Марокко - замовити відпочинок в Марокко | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Марокко

Авіаквитки & Страхування

Розташована на півночі африканського континенту держава, З півночі країну омиває Середземне море, з заходу – Атлантичний океан. На сході й південному сході Марокко межує з Алжиром, на півдні – з Західною Сахарою. На півночі країна має кордон з двома африканськими анклавами Іспанії – Сеутою та Мелільєю.

На середземноморському узбережжі Марокко клімат м’який, субтропічний. Влітку середня температура складає 24-28 градусів тепла, взимку – 10-12 градусів вище нуля. На атлантичному узбережжі клімат прохолодніший, ніж на середземноморському, бувають часті вітри. Найбільш комфортним часом для подорожей треба визнати середину весни й середину осені. Щоправда, море ще прохолодне, скупатися не вийде, тому на пляжний відпочинок ліпше приїжджати ближче до літа.

Більше ...

Забронюй сам

Подорожі в країну

Цікаво знати …

Населення Марокко – біля 35 млн чоловік. Приблизно 60% з них – араби, близько 40% – бербери. Офіційні мови Марокко – арабська й берберська. З 1912 по 1956 рік Марокко знаходилося під протекторатом Франції, тому навіть сьогодні французька є другою за поширеністю мовою в країні (після арабської), у повсякденному спілкуванні тут використовують власну марокканську говірку під назвою “даріжа”, яка сильно відрізняється від класичної арабської мови.

Більша частина марокканців – віруючі, а державною релігією є іслам. Проте норми ісламу майже ніяк не відбиваються на законодавстві країни. У Марокко не заборонені алкоголь, свинина, дошлюбні й позашлюбні відносини, а під час Рамадану у туристів, що відвідують країну, не буде жодних проблем з харчуванням у денний час.

Відпочинок в Марокко - це шлях в екзотичний світ пустель, розкішних готелів, мінаретів, гір, чистого океану і піщаних сонячних пляжів. Ви зможете поніжитися на жарких пляжах узбережжя Атлантичного океану, насолодитися чистим повітрям і активним відпочинком на гірськолижних курортах в горах Атласу, пройтися і древніми вулицями стародавніх міст, відвідати екзотичні нічні клуби.
Загадкова суміш багатьох культур, унікальні пам'ятки давнини і можливість зруйнувати чимало традиційних міфів про арабські країни - це мінімум з того, що вам подарує відпочинок в Марокко. Країна розташована на стику Африки і Європи, і це наклало на державу свій відбиток. Для туриста це перш за все поєднання африканського та арабського колоритів із сервісом європейської якості.

Касабланка - друга столиця країни, що вічно конкурує з першою. Більш сучасне місто з великою кількістю висотних будівель, широкими вулицями й аурою ділового центру. Серце ділового життя Марокко. Місто вражає контрастами, воно поділено на нову і стару частини. Стара, яка традиційно зветься Мединою, тягне заринутись у світ вузьких вулиць, де тісне сусідство старовинних будинків і барвистих ринків вражає навіть самих вибагливих. На особливу увагу заслуговує набережна Корніш - район багатих вілл і красивих готелів Одна з головних визначних пам'яток Касабланки - друга в ісламському світі за величиною після Мекки мечеті - мечеть Хасана II, диво інженерної думки - мечеть з розсувним дахом і найвищим у світі мінаретом - близько 200 м.

Рабат

Місто, в біло-бірюзовому образі якого злилися мавританські і сучасні мотиви. Столиця країни, однак не надто пафосна й помпезна. У Рабаті майже немає монументальних будівель, натомість є сучасна система швидкісних трамваїв, що замінює метро, колоритна Медина. У Старому місті зберіглася фортеця ХІІ століття, руїни самої древньої мечеті міста, Касба Удайя, зі стін якої відкривається чудовий вид на місто і на океан.

Марракеш

третє за розмірами місто, розташоване в самому серці Марокко. Марракеш із його східними традиціями дуже багатолюдний та гучний, що приваблює сюди туристів з усього світу. Багато пам'яток міста є об'єктами, що охороняються ЮНЕСКО.

Агадір

Чия назва перекладається як «біле місто», по праву вважається центром курортного життя. Тут в знайдете розваги на будь-який смак: відпочинок на чудових океанських пляжах, усі водні види спорту, гольф, верхова їзда. Саме в Агадірі, як вважають поціновувачі морського відпочинку, знаходиться найкращий пляж на всьому Алантичному узбережжі Марокко.

Ессуейра

Центр культурного життя країни, місто із розвиненою інфраструктурою та власним колоритом, що багатьом нагадує південь Іспанії. Вузькі вулички з вибіленими будинками подарують прохолоду, закрутять в танці вражень і дозволять відчути себе своїм у середовищі місцевої богеми.

Аіт-Бенхадду

Колись - караван-сарай на шляху транссахарських караванів, а сьогодні - найяскравіша автентична пам'ятка Марокко, яка нарівні з Уарзазат багато разів відображалася у фільмах голлівудських режисерів. В який ролі тільки не встигло побувати це поселення на схилі Атлаських гір!

Танжер

Найстаріше місто в Марокко. Він був заснований фінікійцями ще в 1600 році до нашої ери. Порт, своєрідне вікно в Європу із своїм неповторним колоритом. Більше двох тисяч років тому римляни почали виробляти в Марокко вино. Однак із встановленням ісламу в 7 сторіччі всі виноградники були занедбані. Відновити процес вдалося французам аж в ХХ сторічч, і тепер у мароканців є особливе і неповторне Сіре вино - Gris de Boulaouane, яке справедливо вважається одним з найкращих рожевих вин і залишається найкращим сувеніром з Марокко.

Особливо слід відзначити і марокканський чай. Це міцний зелений чай із м'ятою та цукром у великій кількості, який в Марокко називається «Бербер віскі». Як правило, подають його не тільки як чай, але й як напій до будь-яких страв і п'ють зі східних чайничків та глечиків .

Марокко – це країна для тих, хто боїться їхати далеко в Африку, але хоче відчути колорит арабської країни, унікальної, різноманітної та неповторної.

Більше ...

Вам також може сподобатись

close
Популярні країни
close
Гарячі тури