Тури в Панаму - замовити відпочинок в Панамі | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Панама

Авіаквитки & Страхування

Панама - держава на перешийку, що з'єднує Центральну і Південну Америку. Панама межує всього з двома державами - з Колумбією на Півдні та з Коста-Рікою на півночі. Через центр країни проходить Панамський канал - визначна споруда і важливий судноплавний шлях, який зв'язує Атлантичний та Тихий океан.

Столиця - місто Панама, в якому сучасні хмарочоси, казино і нічні клуби поєднуються з колоніальними будівлями району Каско-Велья та тропічними лісами національного парку Метрополітен. Валюта країни називається «бальбоа», але долари США тут приймають скрізь. Курс бальбоа жорсткий прив'язаний до курсу долара.

Офіційна мова Панами - іспанська, поширені також французька и англійська.

Більше ...

Забронюй сам

Подорожі в країну

Цікаво знати …

Панама ще й досі залишається справжнім стовпом іспанської культури в регіоні. The New York Timesне дарма зробив Панаму лідером в переліку тих країн, які повинен відвідати кожен справжній турист . Якщо ви ще не вирішили, що подивитися в Панамі в першу чергу, рекомендуємо відправитися в Панамо-В'єхо – Старе місто, що на сході столиці. Стара Панама будувалася для захисту від корсарів, так що можна побувати на фортечних мурах, побачити напівзруйновані бастіони і форти та дізнатися безліч нових піратських історій і легенд. Недарма Панамо-В'єхо взята під егіду ЮНЕСКО.

Панамський канал

Ця дивина просто поза конкуренцією- - один з найбільш великих штучних каналів в світі, 80-кілометрове створіння людських рук, через яке перекинутий міст Лас- Амерікас . ( До речі, символічна кнопка для запуску каналу була розміщена в кабінеті президента США. Після натискання на неї запустили детонацію вибухівки, і вода з озера Гатун заповнила Панамський канал) Саме він є каналом та символом, що з'єднує Північну, Центральну та Південну Америку.

Бальбоа

Для того, щоб побачити на власні очі і відчути велич цієї грандіозної споруди, обов'язково відвідайте місто Бальбоа, що розташоване поруч із столицею, купіть квиток та вирушайте в круїз по каналу. Ця подорож приведе вас до міста Колон - друге за величиною місто Панами, великий портовий центр. Хоча пам'яток в ньому відверто небагато, їдуть туди в основному підприємці, зацікавлені зоною вільної торгівлі, яка після такої ж у Гонконзі, є найбільшою на планеті. Панама є другою юрисдикцією за кількістю офшорних компаній після Гонконгу!

Портобелло

Якщо вам хочеться трохи історії, бажано відправитися на південь від Колона - в місто Портобелло, закладене самим Христофором Колумбом. Це чи не найстарше місто регіону – засноване ще в 1502 році. Вважається, що один з кораблів Колумба затонув у затоці Портобелло, поруч з Ісла Гранде, і як мінімум ще 20 інших кораблів навічно залишилися біля берегів цієї затоки. Воно буде цікаве любителям фортифікації, оскільки тут збереглися найстаріші укріплення епохи Середньовіччя, зведені іспанцями з метою захисту від корсарів.

Бокас-дель-Торо

Ті, хто цінує дику природу, повинні поїхати на архіпелаг під назвою Бокас-дель-Торо, в Національний парк Бастіментос, де ви потрапите у царство незайманої природи. Крім того, можна взяти приклад з жителів Панама-Сіті, які не бажають відпочивати в межах міських пляжів, та вирушити на острови Контадора і Табога. Це найвідоміші в Панамі курорти.

Плай я Боніта

Якщо вас не покидає думка про море і пляж , то кращим місцем для вас буде Плай я Боніта на узбережжі Тихого океану, біля мосту Двох Америк. Пляж, як і інші пляжі Панами, муніципальний, тому відпочивають на ньому не тільки гості довколишніх готелів, але і й усі бажаючі. Найцікавішим на сході з боку Атлантичного океану є архіпелаг Сан – Блас – індіанська провінція Панами. 378 островів архіпелагу, унікальне місце, рай на землі, заселений народом, який називає себе куни. На цих островах досі збереглися мова, звичаї та культура індіанських племен.

Вже 70 років Сан-Блас має статус незалежної «комаркі» у складі панамської республіки, і уряд країни практично не втручається в їх життя. Місцева економіка базується на вирощуванні кокосів, ( вони використовуються тут в якості грошей), рибальстві і туризмі. Якщо раніше в Сан-Блас до іноземних гостей ставилися дещо з недовірою, то тепер ситуація змінилася.. Особливо популярний серед туристів є район Карті з безліччю незаселених островів і прекрасними піщаними пляжами. І якщо на відносно великих островах можна просто розбити намет на пляжі або зупинитися в комфортабельних "лоджах", то деякі маленькі острови можна орендувати повністю за порівняно невелику ціну.

  • Панамська залізниця - найдорожча в світі. На її будівництво пішло 8 мільйонів доларів, а будували її цілих п'ять років.

  • Найбільше суден у світі ходить під панамським прапором.

  • У Панами відсутня регулярна армії

  • Більше офшорних компаній, ніж у Панамі, зареєстровано тільки в Гонконзі. Це справжній податковий рай.

  • Залишати чайові в Панамі не прийнято.

Більше ...

Вам також може сподобатись

close
Популярні країни
close
Гарячі тури