Тури в Португалію - замовити відпочинок в Португалії | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Португалія

Авіаквитки & СтрахуванняТури ON-LINEЕкскурсійні тури

Будучи столицею Португалії, Лісабон – очевидне місце, щоб почати свою подорож. Це красиве поєднання старого і нового, історії, культури, архітектури і технологій, магазинів, ресторанів. Місто засноване на ланцюгу пагорбів, тому де б Ви не знаходилися, чудовий вид на пам’ятки Вам буде гарантований. Сінтра-улюблене місце Лорда Байрона в Португалії, це село, готове здивувати будь-кого багатими кольоровими будинками і захоплюючою дух архітектурою. Палаци, башточки, романтичний мавританський замок і туманний густий ліс – ось чим знамените це невелике, але дуже красиве поселення.

Порто - середньовічні кучеряві вулички з барвисто мальовничими будівлями, дзвіницею та декоративною плиткою. Порто займає особливе місце в списку пам’яток Португалії.

Річка Дору несе свої води через Іспанію та Північну Португалію. Численні пагорби та гаї мигдалю, шикарна природа – це дійсно красива частина Португалії.

Більше ...

Забронюй сам

Подорожі в країну

Цікаво знати …

Морський порт Кашкайш - представляє з себе шикарний прибережний курорт, знаменитий його прекрасними пляжами, нічним життям, водними видами спорту та іншими пригодами.

Пляж Марінья, або Прайя да Марінья- пляж Марінья класифікується, як один з 100 кращих пляжів світу. Ідеальний для підводного плавання і дослідження скелястих обривів круч пляж, не дивно що це призначення так популярно серед численних пам’яток Португалії.

Марван – красиве середньовічне місто на схилі гори в Алентехо, де все ще збереглися оригінальні стіни тринадцятого сторіччя.

Клімат Незважаючи на те, що територія країни відносно не велика ,клімат континентальної Португалії значно змінюється з півночі на південь. Температура повітря коливається від +8 ⁰С до +18 ⁰С взимку та між +16 ⁰С і +30⁰С влітку. Температура води протягом усього року тримається на рівні +18 ⁰С. Виняток становить південний берег – провінція Алгарве, де влітку температура води піднімається до +23 ⁰С.

На о. Мадейра, розташованому в Атлантичному океані в 650 км. від північно-західного узбережжя Африки, клімат субтропічний, океанічний, м’який і теплий. Середня температура повітря і води однакова і становить близько +20 ⁰С, влітку вона на 2 – 3 градуси вище, взимку на 2 – 3 градуси нижче, що обумовлено близькістю Гольфстріму. Тут практично відсутня зміна пір року.

Мова Португальська мова є офіційною мовою Португалії . Діалекти центру та півдня країни- діалект на Азорських островах, діалект районів Алентежу, центрально Португальський діалект , діалект Мадейри. Діалекти півночі країни- діалект на півночі Браги.

Свята У Португалі на початку березня щороку проводить запальні карнавали. До загальнонаціональних свят відносяться: 1 січня (Новий рік), на квітень припадають (Страсна п'ятниця,Паска) ,25 квітня (День свободи),1 травня (день Праці),10 червня (День Португалії), Свято Тіла Христового (кінець червня), 15 серпня (Вознесіння Богородиці), 5 жовтня (день проголошення республіки 1910 року), 1 листопада (день Всіх Святих), 8 грудня (непорочне зачаття Діви Марії), 8 грудня (день Непорочного Зачаття), 25 грудня (Різдво Христове).

Магазини Працюють у будні з 9.00 до 19.00,перерва з 13.00 до 15.00.У суботу магазини зачиняються о 13.00 (у грудні о 19.00). Більшість торгових центрів на о.Мадейра працюють у будні з 9.00 до 13.00,і з 15.00 до 19.00,у суботу тільки до обіду.

Валюта Грошова одиниця Португалії - євро. Євро дорівнює 100 центам. Краще обмінювати гроші в аеропорту Лісабону (вигідний курс,нижчий комісійний збір),у банках та готелях курс нижчий, та вищий збір (0,5%).

Час Різниця з Київським часом: -2 год.

Транспорт Основний засіб пересування по країні - автобуси, в Лісабоні - метро. Оплата - залежно від відстані, по талонах або дрібною монетою у водія. У Португалії широка мережа автомобільних доріг і залізниць. Вартість квитків цілком доступна для невеликих заміських подорожей. Ціни на квитки внутрішніх авіаліній досить високі. Якщо Ви взяли автомобіль напрокат, то потрібно знати, що більша частина автошляхів у Португалії платна, але їх якість висока. Однак, плата не стягується з другої половини дня в п'ятницю і до неділі. Взяти на прокат автомобіль у Португалії дуже просто. Водій має бути не молодший 21 року (у деяких компаніях - не молодший 23 років) і мати водійський стаж від 1 року. Автомобіль надається як правило після пред'явлення кредитної картки. Можливе отримання автомобіля при внесенні заставної суми.

Більше ...

Вам також може сподобатись

close
Популярні країни
close
Гарячі тури