Тури в Сінгапур - замовити відпочинок у Сінгапурі | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Сінгапур

Авіаквитки & Страхування

Сінгапур — одна з найбільш парадоксальних і найцікавіших країн світу. Якщо коротко — це «столиця» Азії. У цій державі хочеться жити. Рівень економіки та законодавчої бази — приклад для багатьох розвинених країн світу. Слово «місто-країна» говорить саме про себе. Бути в Азії і не побувати тут — це просто несерйозно. Тому настійно рекомендуємо звернути на Сінгапур увагу і неодмінно внести його у свій календар подорожей.. Це сучасний розвинений острів-місто-держава, який є і республікою і столицею одночасно. Його територія — це головний острів з площею близько 700 квадратних кілометрів, оточений 63 маленькими острівцями. Розміри держави постійно зростають завдяки державній програмі намиву територій.

Більше ...

Забронюй сам

Подорожі в країну

Цікаво знати …

У місті-державі на даний момент живе близько 3 млн. чоловік. В основному це китайці, які славляться своєю слухняністю, а також малайці, європейці та індійці. Сьогодні в Сінгапурі можна виділити 3 зони — спальну, туристичну і економічну. Кожна з них відділена кордоном — бездоганним зеленим газоном шириною в 5 км М'який тропічний клімат і багата рослинність, екзотична суміш європейського шику і азіатських звичаїв, відкритість і дружелюбність місцевих жителів - ось що робить Сінгапур дуже привабливим для туристів.

 • Сінгапур - це місто, побудоване повністю по фен-шуй. Будь-який хмарочос, кафе, ресторан, бар, навіть дерево посаджене з урахуванням концепції китайського вчення про освоєння простору. Хмарочоси Сінгапурумають злегка круглі боки, бо згідно з фен-шуй, гострі кути здатні збирати нещастя. Жодна складова не існує просто так, всі деталі представляють собою єдину систему.

 • У Сінгапурі розташоване оглядове колесо, що рухається за годинниковою стрілкою, а не проти, як це буває, і таким чином створюється досить потужний (за законами фен-шуй) притік грошових потоків до міста.. Колесо огляду — місцева гордість. Це найвище колесо всієї планети. Його висота становила 165 метрів, що аж на 30 метрів вище побратима в Лондоні. З цієї висоти можна розглянути всі принади сусідніх держав: Індонезії та Мала...

 • У Сінгапурі абсолютно немає пробок, адже всі дороги міста також побудовані по фен-шуй Машин у місті небагато. Для того, щоб придбати автомобіль, необхідно купити дозвіл на покупку на аукціоні, а ціна дозволу становить кілька тисяч доларів, а покупка автомобіля обійдеться приблизно в кілька сотень тисяч доларів. , тому найголовнішим транспортом в місті, як не дивно, є таксі. Всі жителі міста користуються таксі, з огляду на його невисоку вартість.

 • Єдина нічна гонка Формули-1 проходить саме в Сінгапурі.

 • Сінгапур – дуже законослухняна країна. Крадіжка, насильство, вживання та розповсюдження наркотичних засобів, загрожує людині стратою шляхом повішення. За менш серйозні проступки існує покарання батогом. Закони поширюються і підлягають виконанню як серед жителів, так і серед туристів! Тому необхідно прочитати правила поведінки в місті, перш ніж відвідати його.

 • Сінгапур відомий своїми досить суворими штрафами. За куріння, вживання їжі в громадському місці, за кидання сміття в невстановленому місці, за плювання встановлений штраф у розмірі 500$ .

 • На вулицях практично неможливо зустріти поліцію - охорона міста здійснюється за допомогою відеокамер. Відеокамери в Сінгапурі встановлено майже на кожному кроці. Правопорушення виявляють відразу і затримують правопорушника приблизно через 2-3 хвилини, тому Сінгапур вважається найбезпечнішим містом.

 • У місті зовсім немає мафії і корупції. Для жителів міста відкриті всі можливості по веденню бізнесу, адже зареєструвати свою справу, наприклад, кафе, можна навіть за допомогою інтернету всього за 10 хвилин.

 • У Сінгапурі абсолютно немає нужденних і жебраків, що свідчить про стан економіки і турботу держави про своїх жителів.

 • В країні існує певний регламент щодо одягу. Чоловікам категорично забороняється носити шорти навіть в саму спекотну погоду і тому представники чоловічої статі змушені постійно носити штани. Жінки ж повинні завжди носити панчохи, але останнім часом цей порядок дещо полегшений і майже не розповсюджується на туристів. .

 • У всіх готелях, кафе, ресторанах, барах, магазинах, школах і інших закладах встановлені кондиціонери, кондиціонери є навіть на вулицях міста.

 • Зняти номер в готелі обходитися досить дорого і тому не багато людей можуть собі це дозволити, і саме тому в деяких парках можна розбити намет. Влада Сінгапуру дозволила в 5 парках безкоштовно жити в наметах, але для того необхідно завчасно отримати дозвіл в автоматі. Автоматів в місті близько 500. Але є одне невелике обмеження - жити в наметі можна не більше 8 днів на рік.

 • У Сінгапурі розташоване величезне футбольне поле, яке збудовано прямо на воді.

 • Місцевий зоопарк — гордість планети. Тварини тут вільно розгулюють по території. Місцеві жителі стверджують, що це головна визначна пам’ятка всієї держави. ..

 • У місті переважає змішана кухня та існують різні способи вживання їжі. Їжу можна їсти паличками, ложкою і правою рукою, лівою ж рукою категорично забороняється чіпати їжу, так як ліва рука вважається нечистою і абсолютно не підходить для прийому їжі,.

 • Середній вік життя у країні становить 80 років. .

Більше ...

Вам також може сподобатись

close
Популярні країни
close
Гарячі тури