Тури в Словаччину - замовити відпочинок в Словаччині | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Словаччина

Авіаквитки & СтрахуванняТури ON-LINEЕкскурсійні тури

Незважаючи на свої скромні розміри, Словаччина може похвалитися достатком як природних, так і історичних визначних пам'яток. Карстові печери, національні парки і численні гірські масиви привертають безліч любителів активного відпочинку. Термальні і мінеральні джерела дозволяють круглий рік проводити лікувальні та оздоровчі процедури.

А безліч середньовічних замків і стародавні міста представляють величезний інтерес для любителів історії. І все це при досить помірних цінах з добре розвиненою туристичною інфраструктурою.

Більше ...

Забронюй сам

Подорожі в країну

Цікаво знати …

Столиця - Братислава.

Мова: державна - словацька. Широко поширені чеська і німецька мови.

Клімат Клімат помірно континентальний з теплим літом і холодною зимою. Середні температури січня від -1 ° С до -4 ° С на рівнинах і до -10 ° С у гірських районах, липня - від +20 ° С до +22 ° С на рівнинах і до +8-12 ° С у горах. Опадів на рівнинах випадає від 450 до 700 мм на рік, у горах - до 1600-2100 мм на рік. Незважаючи на відносно невелику висоту, сніговий покрив в гірських районах зберігається протягом 4-5 місяців. Проте характер погоди дуже мінливий, часто виникають несподівані відлиги. Період з травня по вересень - найбільш зручний для любителів активного відпочинку на природі та екскурсій, для гірськолижного відпочинку найбільш сприятливий період з грудня по березень.

Час Відстає від київського на 1 годину

Транспорт Основний вид міського транспорту в Братиславі - трамваї. Їх доповнюють автобуси та тролейбуси. Таксі широко поширені і недорогі. Всі машини оснащені лічильниками. Через невеликі розміри словацьких міст таксі не користуються великою популярністю.

Пасажирське судноплавство здійснюється тільки по Дунаю, внутрішні авіаперевезення тільки за маршрутом Братислава- Кошіце.

Прокат авто Оренда автомобіля можлива за наявності водійських прав міжнародного або українського взірця, паспорта і кредитної карти. Кредитна картка обов'язкова як застава навіть при оплаті оренди автомобіля готівкою. Вартість оренди зазвичай не включає страхівку від аварії та від угону, ці суми оплачуються окремо .

Правила руху і дорожня розмітка відповідають європейським нормам. Якість дорожнього покриття досить гарна, але в гірських районах дороги часто дещо гірші і досить звивисті. У межах населеного пункту швидкість обмежена на рівні 60 км/год, поза населеними пунктами - 90 км/год, на автомагістралях - до 130 км/год.

Кухня Словацька кухня заснована на традиціях слов'янських народів придунайських рівнин з помітним впливом німецьких і угорських кулінарних традицій. Страви національної кухні і знамените словацьке пиво - справжня спокуса для українського туриста, а ціни приємно здивують: все досить дешево.

Більше ...

Вам також може сподобатись

close
Популярні країни
close
Гарячі тури