Тури в Угорщину - замовити відпочинок в Угорщині | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Угорщина

Авіаквитки & СтрахуванняТури ON-LINEЕкскурсійні тури

У будь-якого мандрівника поїздка в Угорщину залишить враження на все життя. Ця країна, немов, спеціально створена для туризму. Пам'ятники архітектури тут тісно межують з унікальними природними ландшафтами.

В Угорщині Ви знайдете лісисті гори, річки, озера, безкрайні степи, парки та заповідники незайманої природи, розкидані по всій країні, невеликі білі будиночки з черепичними дахами, тисячолітні монастирі, садиби, палаци, підземні печери, сотні термальних джерел, які допоможуть Вам відновити здоров'я. Угорці - це гостинний, привітний, романтичний і дуже музичний народ. Вони вміють розважатися і приймати гостей. Різноманітна національна кухня, підбадьорлива музика, іскристі вина, культурні і природні пам'ятники - в будь-якому місці цієї дивної країни Ви знайдете, що подивитися і що спробувати.

Більше ...

Забронюй сам

Подорожі в країну

Цікаво знати …

Клімат Помірно-континентальний. Найхолодніший місяць - січень (-1 С), найтепліший - серпень (21,3 С). Основний вплив на формування клімату в Угорщині надають західні вітри і особливості географічного положення. Перебуваючи всередині гірської дуги Карпат, країна надійно захищена від холодного повітря в будь-який час року. Тому клімат Угорщини характеризується м'якою зимою і теплим, а іноді і жарким літом. В Угорщині найбільша кількість сонячних днів у році серед європейських країн, а середня температура липня складає майже 25,7 градусів за Цельсієм. Найхолодніший зимовий місяць - січень, впродовж якого середня температура становить близько 4 градусів. Також на клімат Угорщини значний вплив мають повітряні океанічні маси. Країну можна розділити на дві основні кліматичні зони - континентальну й помірковану. Південь Угорщини схильний до середземноморського впливу. Угорщина відкрита для туристів постійно, незалежно від пори року. Влітку популярні курорти та озера, а взимку відпочиваючих з усієї Європи залучають купальні, гори і визначні місця, яких в Угорщині більше, ніж достатньо.

Час: Відстає від Київського на 1 годину.

Напруга Напруга в мережі 220 V , 50 Hz.

Валюта Форинт. Обміни валют рекомендується робити тільки в офіційних обмінних пунктах. Банки зазвичай відкриті з 8.00 до 15.00 з понеділка по четвер і з 9.00 до 13.00 по п'ятницях. Також обмін можливий у бюро подорожей, автоматах з обміну валюти та банківських автоматах.

Столиця: Будапешт

Державна мова: Угорська

Більше ...

Вам також може сподобатись

close
Популярні країни
close
Гарячі тури