Тури в Індію - замовити відпочинок в Індії | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Індія

Авіаквитки & СтрахуванняТури ON-LINEЕкскурсійні тури

Індію називають країною найяскравіших фарб і найбільш пекучих спецій, колискою стародавньої цивілізації, перлиною англійської корони. З огляду на невимовне розмаїття природних та культурних скарбів, це дійсно унікальна країна.. І всі , хто хоча б раз відвідали Індію, відзначають притаманну їй казкову атмосферу , немов країна існує за межами звичного для нас світу. А тим часом пам'ятки Індії досить реальні і цінні, а деякі з них навіть поповнюють фонди Всесвітньої спадщини людства. Загалом у Південно-Східній Азії нараховується 33 об'єкти Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, і аж 30 з них знаходяться саме в Індії. Більш того, ще кілька десятків індійських пам'яток чекають своєї черги на таке підтвердження.

Більше ...

Забронюй сам

Подорожі в країну

Цікаво знати …

Прогнозується, що до 2050 року Індія буде найбільш густонаселеною країною в світі. Кількість жителів на той час складатиме 1,6 млрд чоловік, що буде дорівнювати населенню США і Китаю разом узятих. Індія володіє 11% золота усього світу. Це більше, ніж сумарні резерви США, МВФ, Швейцарії та Німеччини. Серед усіх країн світу Індія посідає друге місце після США за кількістю носіїв англійської мови. В Індії на ній розмовляє близько 125 млн людей, що становить близько 10% населення країни. Символ сучасної Індії - місто Бомбей, лідер, який не знає рівних: найбільший порт і індустріальний вузол Індії, центр банківської і торгової діяльності, який впливає на всі промислово-економічний розвиток країни. У Бомбеї представлені всі мови і діалекти, нації і народності, релігії і вірування Індії. Тут же розташований індійський "Голлівуд" - потужні кінофабрики, що випускають до 800 фільмів на рік. Індія - це знамениті Гімалаї, місце, немов спеціально створене для того, щоб в спокійній тиші і прохолоді відновити свої сили і досягти душевної рівноваги. Індія велика, яскрава .

Обов’язково подивитися : У Делі - Червоний Форт, Джама Масджид, Радж Гхат, храм Пакшмі Нараян, Індійські Ворота, Національний музей, Національну галерею сучасного мистецтва, усипальницю Сафдарджунга, Велику мечеть, палац Ранг-Махал, Перлову мечеть, вежу XII століття Кутаб Мінар, нержавіюча століттями металева колона - одне з чудес світу.

У Бомбеї ( Мумбай) - церква Святого Іоанна, Музей Принца Уельського, музей західної Індії, парк Вікторія Гарденс із зоопарком, печери Канхері .

В Агрі- столиці імперії Великих Моголів - Тадж Махал, яке по праву вважається одним з чудес світу, Мавзолей Акбара і величні палаци у форті Агри.

**У Калькутті ** - музей Індії, меморіал Вікторія в парку Майдан, Собор Св. Павла, ботанічний сад. Парк Канха - один з найкрасивіших заповідників Азії, найвідоміша природна пам'ятка Індії. Тигровий заповідник - це одне з кращих місць, де можна спостерігати за тиграми в їх природному середовищі. Пишні ліси бамбука, трав'янисті луки і ущелини Канха стали джерелом натхнення для Редьярда Кіплінга, який саме тут написав свою знамениту "Книгу джунглів".

І все ж головний туристичний центр Індії - це Гоа, колишня португальська колонія, а нині наймодніший курорт. Гоа - це місце зосередження "неформалів" і Мекка транс-музикантів. Пляж Палолем вважається найкрасивішим пляжем на всьому Гоа - це природна затока, яка з двох боків оточена високими мисами. Море тут завжди спокійне, практично ніколи немає хвиль. Цей пляж може стати ідеальним місцем для поціновувачів хороших готелів, недорогих ресторанів, бурхливого нічного життя та великої кількості вільних розкутих людей-однодумців.

Ще одна з найпопулярніших курортних зон країни – Керала. Це один з найбільш розвинених штатів на південно-західному узбережжі, найкраще місце для оздоровчого відпочинку. Їі часто називають раєм на землі, Східною Венецією і країною Богів. Керала омивається водами Аравійського моря. Завдяки тому, що прісна вода численних каналів і річок змішується із солоною водою, в цьому місці склалася унікальна екосистема. Саме в цьому унікальному місці була заснована і почала розвиватися «наука життя» – Аюрведа. Центри аюрведичної медицини і висококласні спа-салони працюють на всіх курортах цього штату. Цей відпочинок все більше набирає популярності, його називають подорожами по здоров’я. Крім цього, Ви зможете відправитися на одну з численних екскурсій у нетрі джунглів або на плантації, де вирощують спеції або покататися на човні по заводях. Керала подарує вам незабутні враження.

В Індії найбільша кількість вегетаріанців в світі. Будь то через релігійні вірування або з особистих міркувань, близько 40% індійців - вегетаріанці. В Індії найнижчий в світі показник споживання м'яса на душу населення.

Алкоголю у вільному продажі немає, тобто він і не заборонений, але й особливо не схвалюється - купити його можна тільки в спеціально відведених місцях. У більшості кафе його також офіційно немає (іноді продають "з-під поли"), є тільки в ресторанах. 74% молодих індійців вважають за краще брати шлюб за домовленістю, ніж за . особистим вибором. Можливо саме тому тільки 1 з 100 шлюбів в Індії закінчується розлученням. Це один з найнижчих показників у світі. Індійці в переважно не люблять купатися у морі, надаючи перевагу озерам із прісною водою і без хвиль. Жінки взагалі ніколи не купаються, принаймні - в громадських місцях.

В Індії неймовірно живучі традиції, і дуже часто нове не викорінює старого, але наповнює його ароматом сучасності!!!

Більше ...

Вам також може сподобатись

close
Популярні країни
close
Гарячі тури