Тури в Китай - замовити відпочинок в Китаї | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Китай

Авіаквитки & Страхування

Китай- країна, що для багатьох ще й досі є загадкою, справжнім символом чогось далекого і незрозумілого.

Він дійсно великий не тільки за розмірами, але й за кількістю прихованих в ньому дивин.

Важко знайти державу, яка буде настільки ж багатогранною та загадковою. Тисячорічні традицій поєднуються із металом та склом хмарочосів, а стародавні храми анітрохи не заважають європейському стилю життя. Центральна Азія з її пустелями, справжні тропіки на півдні, Дах Світу - Тибет, залишки древніх цивілізацій та багато іншого створюють парадоксальний і вабливий візерунок цієї країни.

Більше ...

Забронюй сам

Подорожі в країну

Цікаво знати …

Китай - це країна з багатим минулим і не менш цікавим сьогоденням. Він дав світові великих вчених і філософів, подарував безліч винаходів (таких, як фарфор, компас ,порох і навіть паперові гроші).. У будь-якій частині Китаю є що подивитися. Особливо варто відзначити чудові паркові ансамблі, збудовані в національному стилі. Сучасний Китай - це гігантські мегаполіси і маленькі містечка, де поруч з новими будинками стоять стародавні споруди, в парках граються діти, а літні люди займаються традиційної дихальною гімнастикою. Зростає рівень сервісу в готелях і ресторанах. Країна дуже стрімко розвивається. Нещодавно Китай обійшов США і став першою економікою планети і це визнано офіційно.

У Китаї проживають 55 різних народів, які розмовляють на 206 мовах, тому китайці з різних регіонів можуть не розуміти один одного. Тут більше людей, які розмовляють англійською мовою, ніж в США і в цьому немає нічого дивного, якщо згадати, що населення Китаю більш ніж в 4 рази перевершує населення Америки.

У китайській мові понад 80 тисяч ієрогліфів. Але освічений китаєць, який закінчив університет, знає приблизно 5 тисяч ієрогліфів.

До 2025 року в КНР буде 10 міст розміром з Нью-Йорк, а населення за 10 років, за прогнозами демографів, збільшиться на 350 млн.

Клімат в різних районах країни істотно відрізняється і коливається в залежності від пори року. Взимку в північних районах температура може опускатися до - 20С, в той час як на півдні термометр буде показувати +15 С. Влітку перепад температур від півночі до півдня не такий великий. Ідеальний час для поїздки в Китай - пізня весна, особливо травень, або осінь, з вересня до жовтня.

Обираючи Китай як країну подорожі, зверніть увагу на те, що в ній складає категорію «must see”. Велика китайська стіна - найбільша пам'ятка архітектури в цілому світі. Вона проходить по північній частині Китаю протягом 8850 кілометрів! Їй 2000 років. Насправді, Велика китайська стіна складається з кількох взаємопов'язаних стін, які будували різні династії аж до 1644 року. Потрапити на неї можна відразу на декількох ділянках, одна з яких знаходиться в безпосередній близькості від Пекіну.

Не можна пропустити пекинський Храм Неба, одну з найграндіозніших храмових споруд. Храм побудований на початку XV сторіччя для Великих жертвоприношень - головного обряду даоської релігії. Обряди здійснював сам імператор. Музей «Теракотова армія». У 1974 році в провінції Сіань була виявлена так звана "теракотова армія, археологи знайшли понад 7000 статуй!

Цікаво, що самі статуї відрізняються одна від одної: у воїнів чітко помітні індивідуальні риси. Колосальна робота!

Місто Ченду в провінції Сичуань буде цікаве тим, хто любить панд, тому що саме тут знаходиться центр по їх розведенню. Панди проживають в Китаї вже кілька мільйонів років. Це символ могутності й хоробрості. Китайські імператори тримали чорно-білих ведмедів, так як вірили, що вони здатні відігнати стихійні лиха і злих духів.На думку фахівців, в світі залишилося менше 1000 особин гігантських панд, велика частина яких мешкає в провінції Сичуань. У цьому центрі панди живуть практично в природних умовах..

«Стежка віри» в Чжанцзяцзе, відкритий атракціон для справжніх екстремалів. 60-метрова скляна «Стежка віри» на висоті 1430метрів!) Тільки дійсно хоробрі люди можуть наважитися на таку прогулянку. Сама гора розташована в декількох кілометрах від міста Чжанцзяцзе.Також тут знаходиться одна з найдивовижніших печер в світі, що отримала назву «Небесні врата».

Хуаньшань ,або "Жовті Гори" - одне з найбільш відвідуваних місць у Піднебесній. Ці гори сформувалися більше 100 мільйонів років тому, а нещодавно вони уславилися тим, що стали прообразом літаючих гір Пандори з фільму «Аватар». Хуаньшань були внесені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО,а територія,на якій вони знаходяться, стала національний парком.Піднятися на гірські вершини можна пішки або за допомогою канатної дороги.

Ви здивуєтеся и в черговий раз, як швидко змінюється Китай, довідавшись Що китайські курорти стрімко набирають популярності.

Хайнань

Найзнаменитіший з китайських курортів. Про нього знають або чули майже всі. Цей курортний острів з готелями, побудованими вздовж морського берега, називають «китайськими Гаваями», а місто Санья , що на півдні, ідеально підходить для літнього відпочинку - тут на вас чекають прекрасні пляжі, бухти, розваги і тепло протягом всього року. Але є ш несподівана альтернатива Хайнаню - Гонконг. Ультрасучасний Гонконг зазвичай не зараховують розглядають як курорт. курортів. Фінансовий центр, відомі на весь світ хмарочоси, магазини, нічні клуби, швидкісні магістралі з переходами-галереями на рівні другого і третього поверхів - все це, звичайно, є. Але Гонконг - це острів із безліччю бухт і парків. А весь південь Гонконгу - це, власне, велика зелена приморська зона відпочинку. Тут і пляжі, і готелі, і рибальський порт Абердин, із джонками, гаванню і плавучими ресторанчиками, Ocean Park з величезним рифовим акваріумом, дельфінарієм, а також зоопарком з екзотичними птахами і пандами.

Гонконг вартий того, щоб провести в ньому два-три дні. Для повноти вражень можна відправитися в Макао, що на узбережжі Південно-Китайського моря. Півострів Макао невеликий і дуже цікавий, і найцікавіше в ньому ось що. Опинившись в Макао, може здатися, що знаходишся на вуличках симпатичного середземноморського містечка. Тут прекрасно збереглися будинки в колоніальному стилі, побудовані португальцями. А процвітає Макао за рахунок того, що є столицею китайського грального бізнесу. Тут 11 казино і Канідром (місце, де проводяться собачі перегони ). Ось такий він дивовижний, Китай! Подорожуючи країною, ви неодмінно відчуєте, скільки в ньому життевої мудрості, енергії і волі до життя! Напевно він ще не раз здивує світ

Пам'ять про славетні епохи великих імператорів, хоробрих вояків та сивих мудреців дбайливо збережена в унікальному мистецтві і безлічі пам'яток історії та архітектури

Більше ...

Вам також може сподобатись

close
Популярні країни
close
Гарячі тури