Тури в Чорногорію - замовити відпочинок в Чорногорії | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Чорногорія

Авіаквитки & СтрахуванняТури ON-LINEЕкскурсійні тури

Чорногорія - чудовий адріатичний курорт для пляжного відпочинку. Чисте і прозоре море, високі гірські масиви, узбережжя, порізане численними затоками і бухтами, захищене від сильних вітрів і високих хвиль, подарують Вам незабутній відпочинок. Чорногорія - має і море, і гірські масиви, покриті снігом протягом цілого року, де можна займатися лижним спортом. Це - ідеальний регіон для туризму: незаймана природа, гірський ландшафт і декілька десятків кілометрів піщаних, галькових і штучних пляжів. Один з кращих курортів країни - містечко Будва, це культурний центр Чорногорії, столиця театральних та музичних фестивалів.

Селища Бечичи та Рафаїлович на відстані 4 км від Будви ідеально підходять для сімейного відпочинку.

Острів-готель Святий Стефан, з'єднаний з «великою землею» вузьким перешийком - найвишуканіший курорт Чорногорії. Тут відпочивають короновані персони і світові знаменитості.

Більше ...

Забронюй сам

Подорожі в країну

Цікаво знати …

Пляжі

Пляжі Чорногорії простяглися вздовж Адріатичного узбережжя від Герцег Нові на півночі, повз Тіват, Котору, Будву і Бару до Ульциня на півдні. 173 пляжі загальною протяжністю 73 км складають практично чверть всього узбережжя завдовжки 293 км. У Чорногорії Ви можете вибрати пляжі на будь-який смак - з дрібним або крупним піском, галькові або кам'янисті, розташовані в тихих бухтах і затоках або на розрізаючих море мисах і кручах.

Пляжі Чорногорії, відзначені Блакитним Прапором. У країні багато нудистських пляжів. На острові Ада-Бояна є ціле нудистське селище.

У Чорногорії є місця, які можна назвати візитними картками країни. Відвідати їх означає стверджувати: "Я був у Чорногорії".

  1. Каньйон Тари - це скелясті гори, глибокі ущелини, водоспади, стрімкі пороги в оточенні красивої природи. Протяжність цього природного дива - 82 кілометри, в деяких місцях глибина досягає 1300 метрів. Це найглибший каньйон в усій Європі, а у світі його перевершує лише американський Гранд Каньйон. Каньйон Тари - частина парку Дурмітор та включений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Це місце - рай для любителів рафтингу.

  2. Скадарське озеро - Вас вітає найбільше озеро на Балканах, що розташовується на території Чорногорії та Албанії. 2/3 озера належить Чорногорії. Площа Скадарського озера близько 390 км². Природна водойма не лише визначна своїми розмірами. Це одне з небагатьох місць у Європі, що є природнім ареалом життя пеліканів та великого гніздування птахів. На берегах і островах озера є чимало визначних пам'яток - монастирі, фортеці, церкви І, звісно, на особливу увагу заслуговують навколишні краєвиди природи.

  3. Монастир Острог - найбільша святиня та визначна пам'ятка Чорногорії - монастир Острог. Він висічений у скелі високо в горах. Заснований монастир у XVII столітті, тут зберігаються мощі святого Василія Острозького. Тисячі паломників з усього світу проходять пішки від Нижнього монастиря до Верхнього з надією очиститися від гріхів.

  4. Місто Котор та Которська затока - відомий курорт на чорногорському узбережжі Адріатики. Місто - яскравий приклад архітектури середньовічних середземноморських міст. Котор у дуже гарному вигляді зберігся донині. 1979 року Котор внесли до списку ЮНЕСКО. Місто розташоване біля підніжжя гори Ловчен, на березі Которської затоки у фіорді, який за своєю красою унікальний на всьому Середземномор'ї. Символ міста - собор Святого Трифона, в якому збереглися фрески XIV століття та ризниця з роботами венеціанських та которських ювелірів. У місті цікаво також побачити театр Наполеона, церкви святої Анни, святого Луки, церкву святої Марії. Тим, хто хоче побачити Которську затоку в усій її красі, варто відвідати красиві прибережні містечка - Герцег Нові, Пераст, Рисан.

  5. Будва - головний морський курорт регіону. В цьому місті Чорногорія постає в усій своїй красі та різноманітності. Старе місто було зруйноване землетрусом 1979 року, однак у наш час успішно відновлене. Тут є три музеї, церкви та фортеця, високі вали якої оторочують центральну площу Старого міста. Повно прекрасних пляжів, що оточені високими горами, - рай на землі. Влітку тут проходять численні фестивалі, найчастіше у фортеці на сцені просто неба. І це лише одна сота всього, що ти можеш зробити й побачити в цьому красивому курортному місті.

  6. Святий Стефан і Петровац - Святий Стефан розташований на Будванській Рив'єрі, на невеликому скелястому острові, з материковою частиною пов'язаний тонким піщаним перешийком. Курорт названий на честь покровителя Чорногорії - святого Стефана. Святий Стефан славиться своїми пляжами з рожевим піском, вузесенькими вуличками, елегантними будинками та мальовничими церквами. Якщо активність Святого Стефана почне втомлювати, слід поїхати за кілька кілометрів на південь до містечка Петровац. Розташоване воно у красивій бухті, а навколо - соснові ліси й оливкові гаї, ідеальне місце для романтичного відпочинку на лоні природи. Тут багато затишних кав'ярень, два піщані пляжі - Петровац і Лучіце, венеціанська фортеця й багато церков із давніми іконами.

Більше ...

Вам також може сподобатись

close
Популярні країни
close
Гарячі тури