Тури в Ізраїль - замовити відпочинок в Ізраїлї | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Ізраїль

Авіаквитки & Страхування

Ізраїльзавжди був і залишається одним із найбажаніших місць для подорожі.

Ізраїльська історія — це тисячі років, місць, подій і легенд, вивчати які можна роками. В країні дивовижним чином вдалося поєднати святині кількох світових релігій, унікальні природні явища (чого тільки варте Мертве море), давні традиції та обряди, які межують із сучасним виглядом країни.

Ізраїль приготував кожному гостю країни заняття до душі: пляжний відпочинок на Середземному морі, відмінний дайвінг на Червоному морі, паломницькі тури святими місцями, лікування на Мертвому морі або насичена екскурсійна програма.

Більше ...

Забронюй сам

Подорожі в країну

Цікаво знати …

Ізраїль – це не та країна, яку можна подивитися за вихідні, оскільки кожне місто тут має особливе значення й свою історію. Чого тільки вартий Єрусалим.

Тож, якщо ви прагнете з головою зануритися у багатовікові традиції, радимо їхати до Ізраїлю хоча б на 10 днів. Нагадаємо, що громадянам України для відвідування на термін не більше 90 днів віза до Ізраїлю не потрібна. Для в'їзду досить мати дійсний закордонний паспорт, а також надати квитки в обидва кінці, бронь готелю і страхівку. Щоб полегшити вам подорож, ми склали список найважливіших визначних місць і пам'яток, які легко можна встигнути відвідати протягом відпустки:

Стіна Плачу Єрусалим, Бахайські сади в Хайфі, Тель- Авів – Яффо, Масада - фортеця, Меморіал Яд Вашем, Мертве море, Гефсіманський сад, Кесарія, Галілея.

Вас може зацікавити і парк мініатюр "Міні-Ізраїль" - один з найбільших парків мініатюр в світі, що займає близько 5 гектарів землі. Тут можна побачити 385 точних мініатюрних макетів, включаючи десятки тисяч фігурок, 2 макети морських портів, макет аеропорту. Відвідувачі можуть зануритися в атмосферу Ізраїлю і Мечеть Аль-Акса, Бахайські сади, Єврейський квартал в Єрусалимі і багато іншого.

А в передмісті Тель - Авіва знаходиться Діамантова Біржа Ізраілю. Це не тільки центр діамантової промисловості Ізраїлю, але і важливий міжнародний бізнес-центр. Фактично Діамантова біржа являє собою місто в місті: на її території офіси, зали для торгів, магазини та виставкові зали, своя пошта і банк, ресторани, митниця, молитовні місця і пункт медичної допомоги. Буде цікаво відвідати музей діамантів, в якому виставляються ювелірні вироби. В одній з численних майстерень Біржі для вас можуть виготовити прикрасу з обраним вами каменем.

Цікаві факти про Ізраїль:

 • На всіх поштових марках Ізраїлю із зворотного боку кошерний клей.

 • До теперішнього часу Ізраїль є єдиною країною, де площа лісів сьогодні більше, ніж 100 років тому.

 • Ізраїль – перший в світі за кількістю музеїв на душу населення.

 • Частка емігрантів у населенні Ізраїлю – найбільша на планеті.

 • Ізраїль є світовим лідером з виживання хворих, що страждають онкологічними захворюваннями. Це лише 1 з досягнень!

 • В Ізраїлі найвищий рівень життя в регіоні, при цьому річний дохід на людину в 2000-му році склав 17,5 тисяч доларів (вище ніж у Великобританії).

 • Народженням стільникового телефону світ зобов’язаний фахівцям-ізраїльтянам з ізраїльського відділення компанії Моторола.

 • Рівень грамотності в Ізраїлі визнаний одним з найвищих на планеті.

 • Комп’ютерна технологія Pentium MMX Chip створена в ізраїльському відділенні компанії Intel.

 • В Ізраїлі сильна релігійна складова. Релігійні закони іудаїзму вимагають від єврея щоденного дотримання 613 правил

 • Ізраїльтяни першими створили електростанцію, що використовує енергію сонця. В даний час Ізраїль є лідером з

 • використання сонячної енергії.

 • На івриті цей @ знак називають «штрудель».

Більше ...

Вам також може сподобатись

close
Популярні країни
close
Гарячі тури