Тури в Малайзію - замовити відпочинок в Малайзії | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Малайзія

Авіаквитки & СтрахуванняТури ON-LINE

Десь там, в Південно-Східній Азії, між Таїландом і Австралією, на численних островах розкинулася чудова тропічна країна - Малайзія, яка за підсумками останніх років впевнено входить в десятку найбільш відвідуваних країн світу.

Малайзія - невелика острівна держава в Південно-Східній Азії, країна багатьох рекордів і чудес. Найбільший діловий центр і прекрасне місце для відпочинку в майже будь-яку пору року. Природа створила тут просто ідеальні умови для туризму - омиті прозорими хвилями пляжі, закутані в легку пелену туману гори, дивовижні коралові рифи з багатою флорою і фауною. Оптимальний час для подорожі : західне узбережжя - з жовтня до травня, східне узбережжя - з травня до кінця вересня.

Більше ...

Забронюй сам

Подорожі в країну

Цікаво знати …

Тільки 50% населення країни є корінними малайзійцями. Решта 50% - емігранти і представники інших національностей. Основна релігія Малайзії - іслам сунітського напрямку.( До речі це єдина мусульманська країна у світі, в якій можна вийти з ісламу). Однак на території всієї країни можна побачити велику кількість буддистських, індуїстських та християнських храмів. Крім того ,у ряді поселень збереглися традиційні вірування аборигенів. Корінне населення Малайзії, до прикладу, не любить купатися в морі. Пов'язано це із давніми віруваннями та легендами про морських чудовиськ та злих духів, і тому більшість рятувальників на місцевих пляжах - емігранти. У віддалених від Куала-Лумпур поселеннях місцеві жителі дуже люблять фотографуватися з туристами, а в якості подяки «блідношкірим» гостям завжди дають смачні частування або сувеніри.

Зважаючи на те, що Малайзія входить до числа країн, що розвиваються, тут досить хороша інфраструктура, та й саме населення відрізняється культурністю і грамотністю.

Куала Лумпур- найбільше місто в країні і за сумісництвом її фінансовий та комерційний центр. Крім того, Куала-Лумпур - сама зелена азіатська столиця, де озеленені практичіно всі вулиці. Тут просто величезна кількість пам'яток, серед яких варто окремо виділити мечеть Масджид Джейнек, найбільший індуїстський храм в країні - Шрі Махамаріамман, знамениті близнюки - хмарочоси «Вежі Петронас» заввишки 452 метри, Національний музей. Океанаріум Куала Лумпур входить в список найцікавіших пам'яток, які обов'язково треба відвідати. Ну а далі все залежить від того, чого ви шукаєте в цій країні

Малакка - історичний центр Малайзії , де особливо відчувається вплив інших цивілізацій. Саме тут знаходяться найдавніший християнський храм у країні - церква Св. Павла, португальська фортеця А'Фамоса - одна із найстаріших збережених європейських будівель в Малайзії, храм Ченг Хун Тенг - найстаріший китайський храм в країні. А поруч із містом шумить вночі відомий курорт Порт-Діксон зі своїми дивовижними пляжами.

Острів Лангкаві - якщо ви прагнете єднання з природою та спокійного відпочинку, але з комфортними умовами та сервісом світового класу, то це місце саме для вас! Архіпелаг включає 99 островів, серед яких кожен знайде собі затишне місце на мальовничому узбережжі в оточенні пальм. Також можна відвідати Мавзолей Махсурі та морський парк Пулау Паяр. Морський заповідник Пуалу Пайар, де коишталевої чистоти вода. На дні - десятки видів коралів, актиній, губок, живність всіляких кольорів і розмірів. Не обов'язково мати сертифікат аквалангіста - можна просто поплавати із маскою та трубкою, або помандрувати на човні з прозорим дном.

Острів Сіпадан, що є одним з найпопулярнішим місць для дайвінгу у цілому світі - в його водах живе понад 3000 видів риб і сотні видів коралів.

Острів Пангкор - оаза незайманих джунглів, коралових рифів та смарагдових заток.

Острів Пенанг. Тут розташувався легендарний храм Десяти Тисяч Будд, а також Храм Змій, в якому живуть плазуни самих різних родів і видів.

Національний парк Ніах. Це місце всесвітньо відомих печери Ніах, де були виявлені сліди ранніх людських поселень, а також так звана Велика Печера, що займає площу, яка за розміром, як 13 футбольних полів.

Острів Лабуан, який є вільною зоною торгівлі із Філіппінами, звідки представниці найдавнішої професії і прибувають на заробітки. У районі Малайзії проживають Баджо - кочові водні цигани. Вони живуть у будинках на сваях або просто плавають на човнах поміж островами. Періодично ці цигани припливають до берега, щоб продати рибу і перлини, які вони дістали з глибин, але зараз деякі з них роблять спробу оселитися у містах. На території країни ростуть так звані «ходячі дерева». Їх коріння починає рости із середини стовбура і пересувається в пошуках води під землею. Цілком можливо, що через рік вподобане вам дерево вже не буде на тому ж місці - вони здатні «проходити» до кількох метрів.

Побувавши в Малайзії хоч раз, ви переконаєтеся, що недарма ця країна входить в десятку найбільш відвідуваних країн світу!

Більше ...

Вам також може сподобатись

close
Популярні країни
close
Гарячі тури