Круїз - замовити круїз | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження
Пілігрим рекомендує Знайти круїз

Круїзи

Найбільш різноманітним, насиченим і комфортним видом відпочинку без перебільшення можна назвати круїзні подорожі.

Поринути в морський круїз може абсолютно кожен!

Існує поширена думка, ніби вартість морської подорожі настільки висока, що дозволити її собі можуть лише одиниці. Насправді ж, якщо ви порівняєте ціни на морський круїз та вартість відпочинку на літніх курортах, одразу ж стане зрозуміло наскільки перебільшені подібні чутки. В деяких випадках, у порівнянні з відпочинком на суші, круїз можна назвати дешевшим відпочинком. Пошук круїзів он-лайн завжди в доступі, тому ви можете забронювати тур самостійно. На нашому сайті накращі ціни на тури та найвигідніші пропозиції.

Морські круїзи: плюси та мінуси

На круїзних лайнерах є всі можливі види розваг: дискотеки, спортзали, спа-процедури, бари, ресторани та ігрові зали.

В більшості таких турів передбачені одноденні екскурсії по містах, до яких причалює лайнер. Під час такої подорожі ви з легкістю зможете побувати одразу в кількох країнах і побачити чудові острови.

Протягом усього туру можна насолоджуватися відсутністю заторів і міського галасу, ідеальною альтернативою яким стануть чисте морське повітря та прекрасні пейзажі.

Головним недоліком описаного способу відпочинку вважається так звана морська хвороба. Зазвичай вона проявляється під час шторму, коли лайнер сильно хитається. Якщо ви належите до людей, схильних до цієї недуги, від морських подорожей краще відмовитися.

Щоб замовити морський круїз, телефонуйте за номером, вказаним на сайті. Ми відповімо на всі ваші запитання та допоможемо підібрати найбільш оптимальний за ціною та тривалістю варіант відпочинку на лайнері.

Більше …

Пілігрим рекомендує

Не знайшли тур?

Ми підберемо тур під Ваші плани

Напишіть нам

Надихаємось на Круїзи

close
Популярні країни
close
Гарячі тури