Кавоманія. Чи яка Італія без кави?! | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Кавоманія. Чи яка Італія без кави?!

Чи ви знаєте, який заклад в Італії є найголовнішим? У кожному куточку сонячної Італії таким закладом, що має величезне значення для соціального життя, є...кав’ярня! Тому що італійці просто не можуть без кави. А звідки пішла кава в Італії, її види та феномен баристи? Де пити каву і як не потрапити у мовну чи фінансову пастки?

Переважна білішість італійців щодня зранку прямує до бару. І не до будь-якого, а до єдиного, улюбленого, обраного раз і назавжди місця. Кажуть, що італійці більш вірні барам і улюбленим футбольним командам, ніж своїм дружинам. Одна і та ж група людей зазвичай збирається в кав’ярні в певний час. Вони зустрічаються, говорять про важливі речі, наприклад, про погоду, футбол, політику, а також - особливо в невеликих містах, де всі знають один одного - про те, що можна змінити, щоб зробити наше життя кращим. Такий собі клуб однодумців.

Бариста в Італії - це інституція. Його навички не обмежуються приготуванням кави. З ним люди починають свій день, він заражає їх своєю позитивною енергією і дає відчуття, що вони важливі, адже хороший бариста знає всіх своїх постійних клієнтів. Постійним клієнтом італійської кав’ярні стаєш після двох-трьох відвідин.

З походженням кави пов’язано багато теорій та історій. Венеціанці з гордістю кажуть, що саме вони, саме їхні посли привезли каву з Туреччини до Європи, а саме до Венеції. Є історія про Єжи Кульчицького, який за заслуги під час битви під Віднем отримав мішки з кавою, знайдені в таборі. Солдати думали, що це… корм для верблюдів. Кульчицький же знав, що це за дивні зерна, бо неодноразово бував у Туреччині.

Про види італійської кави

Як пити каву в Італії? Як правильно вибрати? Ось вам короткий огляд італійської кави.

Читати більше...

Де випити хорошу каву в Італії?

Хорошу каву можна випити скрізь. Категорично не варто орієнтуватися на зовнішній вигляд при виборі кав’ярні. Навіть якщо там досить брудно і це незатишне місці з поганим розташуванням , кава буде хороша.

Читати більше...

Про підвішену каву

В Італії кава є необхідною для життя річчю. Італійці не домовляються зустрітися «на каву», як ми, в сенсі побалакати. Для цього влаштовують вечерю. З іншого боку, каву п'ють багато, часто і швидко, тому в барах її п'ють стоячи, і чому кава, випита стоячи, має іншу ціну, ніж та сама кава, випита сидячи за столиком.

Читати більше...

Інші статті

Відпочинок в ОАЕ: найкращі розваги для дітей Диво Балкан - Албанія. Найкращі пляжі та бухти Таємниці найвідоміших карнавалів Європи Бажаний All inclusive (АІ) або «Все включено» у готелях Про особливі місця та «родзинки» острова Балі Лісабон за 72 години: що побачити, відчути, скуштувати та взяти з собою! Перезавантаження за кілька днів: найцікавіші ідеї для City Break Найкращі гірськолижні курорти поряд: Польща, Словаччина, Італія... Як святкують Новий рік та Різдво: традиції різних країнах світу Татраландія - чудо, про яке варто знати! Де тепло взимку? Рекомендуємо найтепліші країни та курорти Екзотика шведського столу: фрукти з Таїланду Найкрасивіші різдвяні ярмарки в Європі, ТОП 8! Найкращі термали Європи: Ісландія, Угорщина, Чехія, Словаччина, Італія, Австрія Чому Балі? Один з найбільш трендових напрямків відпочинку! «Мапа та компас» у світі подорожей! Більше...
close
Популярні країни
close
Гарячі тури