Кавоманія. Чи яка Італія без кави?! | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Кавоманія. Чи яка Італія без кави?!

Чи ви знаєте, який заклад в Італії є найголовнішим? У кожному куточку сонячної Італії таким закладом, що має величезне значення для соціального життя, є...кав’ярня! Тому що італійці просто не можуть без кави. А звідки пішла кава в Італії, її види та феномен баристи? Де пити каву і як не потрапити у мовну чи фінансову пастки?

Переважна білішість італійців щодня зранку прямує до бару. І не до будь-якого, а до єдиного, улюбленого, обраного раз і назавжди місця. Кажуть, що італійці більш вірні барам і улюбленим футбольним командам, ніж своїм дружинам. Одна і та ж група людей зазвичай збирається в кав’ярні в певний час. Вони зустрічаються, говорять про важливі речі, наприклад, про погоду, футбол, політику, а також - особливо в невеликих містах, де всі знають один одного - про те, що можна змінити, щоб зробити наше життя кращим. Такий собі клуб однодумців.

Бариста в Італії - це інституція. Його навички не обмежуються приготуванням кави. З ним люди починають свій день, він заражає їх своєю позитивною енергією і дає відчуття, що вони важливі, адже хороший бариста знає всіх своїх постійних клієнтів. Постійним клієнтом італійської кав’ярні стаєш після двох-трьох відвідин.

З походженням кави пов’язано багато теорій та історій. Венеціанці з гордістю кажуть, що саме вони, саме їхні посли привезли каву з Туреччини до Європи, а саме до Венеції. Є історія про Єжи Кульчицького, який за заслуги під час битви під Віднем отримав мішки з кавою, знайдені в таборі. Солдати думали, що це… корм для верблюдів. Кульчицький же знав, що це за дивні зерна, бо неодноразово бував у Туреччині.

Про види італійської кави

Як пити каву в Італії? Як правильно вибрати? Ось вам короткий огляд італійської кави.

Читати більше...

Де випити хорошу каву в Італії?

Хорошу каву можна випити скрізь. Категорично не варто орієнтуватися на зовнішній вигляд при виборі кав’ярні. Навіть якщо там досить брудно і це незатишне місці з поганим розташуванням , кава буде хороша.

Читати більше...

Про підвішену каву

В Італії кава є необхідною для життя річчю. Італійці не домовляються зустрітися «на каву», як ми, в сенсі побалакати. Для цього влаштовують вечерю. З іншого боку, каву п'ють багато, часто і швидко, тому в барах її п'ють стоячи, і чому кава, випита стоячи, має іншу ціну, ніж та сама кава, випита сидячи за столиком.

Читати більше...

Інші статті

Чому Балі? Один з найбільш трендових напрямків відпочинку! «Мапа та компас» у світі подорожей! Оберіть Хорватію, це абсолютно must see - 7 водних чудес Хорватії! Греція - о.Родос: чим зайнятися на відпочинку з дітьми? Диво-автобус у Римі: стрибок у минуле Ідея для сімейного відпочинку: найкращі парки розваг у Європі Як правильно перевозити домашніх тварин у літаку Спробуйте Грецію на смак! Плануєте подорож? Ловіть лайфхак - нaйкoмфoртнiшi aeрoпoрти cвiту Особливі міста Європи! Must see! Амстердам Сардинія: найкращі пляжі та бухти Європи Найбільший у світі акваріум відкривається в ОАЕ! Новий захоплюючий формат подорожей: Соло-туризм! КРУЇЗИ. Варто спробувати. Відпочинок, що закохує... Бізнес-клас. Користайтеся можливістю літати із задоволенням! Цікава ідея на вихідні в Польщі. Скарбниця польських замків Більше...
close
Популярні країни
close
Гарячі тури