Запуск першого космічного готелю! | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Запуск першого космічного готелю!

Будівельна компанія Orbital Assembly Corporation, штаб-квартира якої знаходиться в Каліфорнії, офіційно оголосила про початок реалізації проекту будівництва першого в світі готелю в космосі. Зведення об'єкта, площа якого становитиме близько 50 000 кв. метрів, розпочнеться у 2026 році, на реалізацію проекту буде потрібно лише рік.

Це означає, що вже у 2027 році туристи зможуть здійснити першу подорож до космосу та насолоджуватися з номера свого готелю виглядом безмежної галактики. Головним проектувальником космічного готелю є архітектор Тім Алаторре, він упевнений, що незабаром подорожі до космосу стануть такими ж звичайними, як і поїздки на популярні курорти.

Готель отримає назву Voyager Station, його конструкція включатиме 24 самостійні модулі, які з'єднає спеціальна система переходів. Комплекс виглядатиме як величезне колесо, діаметр якого складе понад 210 метрів. Така форма конструкції була обрана не випадково, готель обертатиметься з певною швидкістю, що дозволить створити ефект штучної гравітації.

Модулі стануть місцем розташування не лише номерів для гостей, а й місць відпочинку. У космічному готелі планується обладнати кілька ресторанів та барів, у ньому буде тренажерний зал та інші звичні гостям сучасних готелів місця відпочинку. Частину споруди займуть приміщення для проведення науково-дослідницьких робіт. Саме перебування у стінах Voyager Station стане для космічних туристів незабутньою пригодою.

Через відсутність звичної гравітації тут все відчуватиметься інакше, ніж на Землі. Вага предметів здаватиметься меншою, люди зможуть швидше бігати і стрибати на рекордну за земними мірками висоту. За попереднім проектом вага космічного готелю становитиме близько 2,5 тисячі тонн, одним із найбільш трудомістких етапів будівництва буде доставка із землі всіх необхідних деталей. Складання буде проводитися з використанням інноваційних роботів, що дозволить дотримуватися високої точності.

Номери унікального готелю будуть максимально наближені по обладнанню до тих, які мандрівники звикли бачити у звичайних готелях. Тим не менш, ряд особливих пристроїв і предметів інтер'єру в них буде, вони допоможуть мешканцям готелю зробити перебування в космосі максимально комфортним.

Інші статті

Туніс - піщані дюни Сахари та мальовничі оазиси Найбільші басейни світу: захоплюючий світ водних чудес MADE IN ITALY або як вибрати якісну італійську продукцію Літо близько! Найкращі курорти для відпочинку з дітьми Новий сучасний тренд подорожей - Set-jetting Авіаквитки. Шукаєш, як заощадити? Від Коста Брава до Коста дель Соль. Кращі курорти узбережжя. Не переставайте дивуватися! Про справжні чудеса Мексики. Омріяні Канари або фієста, яка завжди з тобою! Гастрономічні зваби Кіпру 10 найкращих пляжів Чорногорії Острів Мадейра – тропічний сад Атлантики Кавоманія. Чи яка Італія без кави?! МАЛЬТА: все, що потрібно знати туристу Кабо Верде. Унікальні острови Атлантики Знайомтесь - безкоштовні послуги в готелях! Більше...
close
Популярні країни
close
Гарячі тури