Запуск першого космічного готелю! | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Запуск першого космічного готелю!

Будівельна компанія Orbital Assembly Corporation, штаб-квартира якої знаходиться в Каліфорнії, офіційно оголосила про початок реалізації проекту будівництва першого в світі готелю в космосі. Зведення об'єкта, площа якого становитиме близько 50 000 кв. метрів, розпочнеться у 2026 році, на реалізацію проекту буде потрібно лише рік.

Це означає, що вже у 2027 році туристи зможуть здійснити першу подорож до космосу та насолоджуватися з номера свого готелю виглядом безмежної галактики. Головним проектувальником космічного готелю є архітектор Тім Алаторре, він упевнений, що незабаром подорожі до космосу стануть такими ж звичайними, як і поїздки на популярні курорти.

Готель отримає назву Voyager Station, його конструкція включатиме 24 самостійні модулі, які з'єднає спеціальна система переходів. Комплекс виглядатиме як величезне колесо, діаметр якого складе понад 210 метрів. Така форма конструкції була обрана не випадково, готель обертатиметься з певною швидкістю, що дозволить створити ефект штучної гравітації.

Модулі стануть місцем розташування не лише номерів для гостей, а й місць відпочинку. У космічному готелі планується обладнати кілька ресторанів та барів, у ньому буде тренажерний зал та інші звичні гостям сучасних готелів місця відпочинку. Частину споруди займуть приміщення для проведення науково-дослідницьких робіт. Саме перебування у стінах Voyager Station стане для космічних туристів незабутньою пригодою.

Через відсутність звичної гравітації тут все відчуватиметься інакше, ніж на Землі. Вага предметів здаватиметься меншою, люди зможуть швидше бігати і стрибати на рекордну за земними мірками висоту. За попереднім проектом вага космічного готелю становитиме близько 2,5 тисячі тонн, одним із найбільш трудомістких етапів будівництва буде доставка із землі всіх необхідних деталей. Складання буде проводитися з використанням інноваційних роботів, що дозволить дотримуватися високої точності.

Номери унікального готелю будуть максимально наближені по обладнанню до тих, які мандрівники звикли бачити у звичайних готелях. Тим не менш, ряд особливих пристроїв і предметів інтер'єру в них буде, вони допоможуть мешканцям готелю зробити перебування в космосі максимально комфортним.

Інші статті

Літо 2024. Найкращі готелі Туреччини для відпочинку з дітьми Острови Хорватії, де варто відпочивати цього літа! Must see…Найкрасивіші озера Італії! Східні базари - прикраса вашої подорожі Каршерінг vs оренда автомобіля Відпочинок в ОАЕ: найкращі розваги для дітей Диво Балкан - Албанія. Найкращі пляжі та бухти Таємниці найвідоміших карнавалів Європи Бажаний All inclusive (АІ) або «Все включено» у готелях Про особливі місця та «родзинки» острова Балі Лісабон за 72 години: що побачити, відчути, скуштувати та взяти з собою! Перезавантаження за кілька днів: найцікавіші ідеї для City Break Найкращі гірськолижні курорти поряд: Польща, Словаччина, Італія... Як святкують Новий рік та Різдво: традиції різних країнах світу Татраландія - чудо, про яке варто знати! Де тепло взимку? Рекомендуємо найтепліші країни та курорти Більше...
close
Популярні країни
close
Гарячі тури