Ця країна заставить вас відкрити очі від здивування і плескати від щастя | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Ця країна заставить вас відкрити очі від здивування і плескати від щастя

Марокко - країна, яка відкриває ворота в таїнства арабського світу, входячи в які можна відчути все багатство культури: аромат прянощів, обпалені сонцем мечеті і розкішні палаци. Також країна не обділена багатою і різноманітною природою.

Найголовніші пам'ятки Марокко зосереджені в історичних центрах міст, вік деяких з них досягає більше тисячі років, а значить, деякі пам'ятники архітектури такі ж древні, як і самі міста. Подібні пам'ятники архітектури допомагають якомога глибше зануритися в світ сходу, тому оглядати старі міста слід не поспішаючи, щоб пропустити через себе весь цей час і культуру.

Не дивлячись на час і відгомони європейської культури, в Марокко добре збереглася атмосфера арабського краю, де пахне прянощами, де вулички насичені людьми і товарами, відчувається, що тут все справжнє і щире.

Марокко називають країною контрастів і з цим не можна не погодитися: вона відкриває абсолютно новий світ для кожного гостя і абсолютно різноманітна зсередини, сповнена барв і життя.

Ми підготували для Вас список пам'яток Марокко, які варто подивитися, щоб глибше поринути в культуру цієї дивовижної країни.

Палац Ель-Баді, Марракеш

, Марокко

Тури в Марракеш Авіаквитки Марракеш є третім за величиною містом Марокко, в якому шануються східні традиції, там завжди дуже шумно і багатолюдно. У місті багато пам'яток і деякі з них охороняються ЮНЕСКО. У старому місті Марракеша, який носить назву Медін, знаходиться Палац Ель-Баді, який був побудований в 1578-1603 рр. Назву палацу можна перевести, як "незрівнянний", свого часу він оспівувався поетами і вважався прикладом гармонії в архітектурі.

Читати більше...

Мечеть Хасана II, Касабланка

, Марокко

Тури в Марокко Авіаквитки Мечеть носить ім'я короля Хасана II і це головна визначна пам'ятка Касабланки. Ця мечеть одна з найприкметніших у світі і на це є свої причини: мінарет мечеті сягає 210 метрів; дах мечеті розсувається; підлога з підігрівом;

Мечеть може вмістити 100 тисяч осіб, що робить її третьою в світі за величиною.

Читати більше...

Площа Джема ель-Фна, Марракеш

, Марокко

Тури в Марракеш Авіаквитки Площа Джема ель-Фна - туристична душа Марракеша, звідти починаються всі екскурсії по місту, а незабутня атмосфера притягує до себе гостей, як магнітом. Назва площі походить від "джему", що можна перевести, як "соборна мечеть" і "фна" - смерть. Ц. назвe площа отримала неспроста. Справа в тому, що в X столітті на ній страчували злочинців і ці страти були дуже жорстокими: спочатку засуджених тиждень дуже жорстоко катували, а після стратили, іноді кількість засуджених до смерті досягало півсотні людей.

Читати більше...

Пустеля Сахара

, Марокко

Тури в Марокко Авіаквитки В арабській мові "пустеля" так і буде "сахара", і багато, коли думають про пустелі, представляють перед собою саме величні піски Сахари. Все це не просто так, адже Сахара - одна з найбільших в світі піщаних областей, яка розкинула свої піски по Північній Африці від Червоного моря до Атлантики. Дюни в пустелі іноді досягають 300 метрів, на багато кілометрів простягаються площі, багаті сіллю настільки, що вони стають ідеально рівними, а іноді зустрічаються пишні оазиси.

Читати більше...

ксар Айт-Бен-Хадду

, Марокко

Тури в Марокко Авіаквитки Колись Айт-Бен-Хадду був караван-сараєм на шляху транссахарських караванів, а сьогодні це сама виразна і справжня пам'ятка Марокко, так само, як і багато пам'яток, відображених на плівках голлівудських режисерів. Це місце дійсно вражає: і фортеця-Казба, побудована ще в XI столітті, стіни якої припали до пагорба, і неземної оазис з фінікових дерев біля підніжжя - все це змушує засумніватися в тому, що ти на своїй планеті.

Читати більше...

Інші статті

Туніс - піщані дюни Сахари та мальовничі оазиси Найбільші басейни світу: захоплюючий світ водних чудес MADE IN ITALY або як вибрати якісну італійську продукцію Літо близько! Найкращі курорти для відпочинку з дітьми Новий сучасний тренд подорожей - Set-jetting Авіаквитки. Шукаєш, як заощадити? Від Коста Брава до Коста дель Соль. Кращі курорти узбережжя. Не переставайте дивуватися! Про справжні чудеса Мексики. Омріяні Канари або фієста, яка завжди з тобою! Гастрономічні зваби Кіпру 10 найкращих пляжів Чорногорії Острів Мадейра – тропічний сад Атлантики Кавоманія. Чи яка Італія без кави?! МАЛЬТА: все, що потрібно знати туристу Кабо Верде. Унікальні острови Атлантики Запуск першого космічного готелю! Більше...
close
Популярні країни
close
Гарячі тури