Де краще відпочивати у Йорданії? | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Де краще відпочивати у Йорданії?

Окрім пляжного відпочинку, тут можна відвідати унікальні археологічні та природні пам'ятки, а також річку Йордан та інші релігійні святині.

З історії Йорданії Береги річки Йордан були заселені вже в давнину, тут були знайдені останки стародавньої людини, вік яких 250 тисяч років. У різні епохи тут мешкали аморити, перси, вавилоняни, греки, римляни, єгиптяни, євреї. У Середньовіччі ці землі надовго відійшли під владу Арабського Халіфату, потім Османської імперії. Після закінчення Першої світової війни було створено князівство Трансіорданія зі столицею в Аммані, в 1946 р. воно набуло незалежності від Британії, а в 1948 р. на карті світу з'явилося нинішнє Йорданське Хашимітське Королівство. Основне населення – араби, причому більшість їх біженці з Палестини. Туристам необхідно пам'ятати, що це мусульманська країна із відповідним менталітетом. Населення доброзичливе, але дуже релігійне. Особливо обережними слід бути приїжджим жінкам,

Природа та клімат Основна частина території Йорданії – пустелі та напівпустелі, але є гори та родючі ґрунти. Країна має вихід відразу до двох морів: Червоного та Мертвого. Тут спекотне літо, взимку може бути досить холодно. Високих сезонів два: з вересня до листопада і з квітня до травня. Але на узбережжі Червоного моря свій мікроклімат – пляжний відпочинок тут можливий у будь-яку пору року.

Найбільш відвідувані місця Вирішивши їхати до Йорданії , не потрібно довго вибирати, де краще відпочивати. У країні немає курортної промисловості звичного нам європейського зразка. Власне, курортів Йорданії на Червоному морі лише два: Акаба та Тала Бей. Популярністю у туристів також користуються екзотичні для європейців Амман, Петро, Ваді Рам. Дуже популярні та оздоровчі процедури на узбережжі Мертвого моря.

Акаба

, Йорданія

Місто-курорт займає 27 км. узбережжя на півночі однойменної затоки. Йорданії належить зовсім невелика ділянка прибережної території затоки Акаба, на якій ведеться активний розвиток комфортабельного курорту. Узбережжя захищене горами, що забезпечують особливий мікроклімат.

Купальний сезон тут триває цілий рік, навіть узимку вода в затоці не остигає нижче 22 °C. Літня спека пом'якшується вітрами, тому тут немає виснажливої спеки.

Особливості Акаби. Незважаючи на невелику територію, курорт

Читати більше...

Тала Бей

, Йорданія

Іноді його помилково вважають частиною Акаби, але це окреме курортне місто, красиве, доглянуте і найдорожче і фешенебельне на узбережжі затоки. Тала Бей, що належить єгипетському мільярдеру, знаходиться всього за 9 км від центру Акаби та за 14 км від міжнародного аеропорту.

Курорт створювався за планом, розробленим компанією із США 2000 р. Тут лише п'ятизіркові готелі, що надають найвищий рівень сервісу. Тенісні корти, спа-салони, фітнес-центри, впорядковані піщані

Читати більше...

Амман – столиця Йорданії

Головне та найбільше місто країни розташоване на північному заході Йорданії. Це стародавнє поселення, історія якого налічує тисячоліття. У XIII ст. до зв. е. він був столицею Аммонського царства і називався Рабат-Аммон - місто Аммона. Пізніше ці землі завойовували давні ассирійці, перси, елліни.

За греко-римського правління місто назвали Філадельфія на честь царя Птолемея II Філадельфоса («братолюбного»). У правління візантійців він був перейменований на Амман. Пізніше входив до

Читати більше...

Місто-музей Петра

, Йорданія

Немислимо побувати в Йорданії і не побачити старовинне місто, визнане новим чудом світу! Він розташований на північ від Акаби, приблизно в трьох годинах їзди, звідси постійно організовують одноденні екскурсійні тури.

Відстань від Аммана до міста-музею становить 260 км, зі столиці також регулярно відправляються екскурсії (тривалість приблизно з 6:00 до 15:30-16:00), що передбачають огляд пам'яток та обід.

Петру можна оглянути за один день, але досвідчені туристи радять

Читати більше...

Ваді Рам

, Йорданія

У годині їзди від Петри розташована пустеля Ваді Рам із найвищою горою Йорданії – Джебель-Рам.

Пустеля відома своїми «неземними» пейзажами, недаремно її друга назва – Місячна долина. Поєднання криваво-червоного, оранжевого або рожевого піску та чорних гір, химерно порізаних вітром, справді вражає.

Тут багато провалів, височин, каньйонів, які формують дуже незвичайні ландшафти. «Космічні» пейзажі оцінили кінематографісти – тут знімалося

Читати більше...

Мертве море

, Йорданія

Унікальне Мертве море – справжня природна перлина Йорданії.

Найсолоніше водоймище у світі, рівень якого на 430 м нижче рівня світового океану, славиться своїми цілющими властивостями.

Лікувальні сульфідні бруду, термальні джерела, особливі мінерали морської води давно довели свою ефективність, перетворивши Мертве море на унікальний лікувальний курорт.

Найкращий час для його відвідування – з березня по листопад, але тутешні готелі приймають туристів цілий рік.

Читати більше...

Інші статті

Де тепло взимку? Рекомендуємо найтепліші країни та курорти Екзотика шведського столу: фрукти з Таїланду Найкрасивіші різдвяні ярмарки в Європі, ТОП 8! Найкращі термали Європи: Ісландія, Угорщина, Чехія, Словаччина, Італія, Австрія Чому Балі? Один з найбільш трендових напрямків відпочинку! «Мапа та компас» у світі подорожей! Оберіть Хорватію, це абсолютно must see - 7 водних чудес Хорватії! Греція - о.Родос: чим зайнятися на відпочинку з дітьми? Диво-автобус у Римі: стрибок у минуле Ідея для сімейного відпочинку: найкращі парки розваг у Європі Як правильно перевозити домашніх тварин у літаку Спробуйте Грецію на смак! Плануєте подорож? Ловіть лайфхак - нaйкoмфoртнiшi aeрoпoрти cвiту Особливі міста Європи! Must see! Амстердам Сардинія: найкращі пляжі та бухти Європи Найбільший у світі акваріум відкривається в ОАЕ! Більше...
close
Популярні країни
close
Гарячі тури