Ви ще не були в Китаї? Тоді Китай іде до вас! | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Ви ще не були в Китаї? Тоді Китай іде до вас!

Китай - справжня азіатська родзинка. Країна, де стародавня культура та дивовижна природа є сусідами з галасливими мегаполісами і високими технологіями. Тут є і дикі куточки, де люди досі шанують старовинні звичаї, але прямо в сусідньому місті ви загубитися в міських джунглях.

Для туристів ця країна - справжній Рай. Пам'яток в Китаї стільки, що на знайомство з ними можна сміливо відводити кілька місяців, і навіть в цьому випадку не можна бути впевненим, що щось не пропустили. Пропонуємо ознайомитися з найвідомішими пам'ятками Китаю і прокласти свій маршрут по цій приголомшливій країні.

Великий китайський мур

, Китай

Тури в Китай Авіаквитки Перше, що спадає на думку, коли мова заходить про Китай - саме вона, Велика Китайська стіна. Це, мабуть, найбільш вражаюче місце в усій країні, а можливо і в усьому світі. Стіна тягнеться по Китаю на цілих 9 000 км, але ця цифра не враховує вигини і повороти. Якщо розраховувати протяжність кам'яної кладки, то цифра вийде вдвічі більше - близько 20 000 кілометрів. А найбільш вражаючий факт про Велику Китайську стіну- її можна розглянути навіть з космосу.

Читати більше...

Теракотов армія

, Китай

Тури в Китай Авіаквитки Щоб подивитися на цих глиняних солдатів, доведеться відправитися в провінцію Шеньсі, а саме в місто Сіань. Тут її заховав на довгі століття імператор Цінь-Шинь Шихуанді, який прославився своїм успіхом в об'єднанні роздрібнених Китайських царств в одну велику державу. Історія Теракотової армії нерозривно пов'язана з традиціями царського Китаю. В ті часи, коли цар помирав, з ним хоронили і інших людей, в тому числі солдат.

Читати більше...

Монастир Шаолінь

, Китай

Тури в Китай Авіаквитки Саме тут свого часу зародилися витоки буддизму. Зараз монастир Шаолінь - це головна буддистська пам'ятка Китаю. Як не дивно, основу монастирю заклали зовсім не китайці, а індійський проповідник Бато і місіонер Бодхідхарма. Бато був першим духовним наставником монастиря, а Бодхідхарма прищепив шаоліньським ченцям навички бойових мистецтв, розробивши систему, що включає в себе як фізичні тренування, так і зміцнення бойового духу через довгі медитації.

Читати більше...

Палац Потала

, Китай

Тури в Китай Авіаквитки Тибет і сам по собі є важливою пам'яткою Китаю, але Палац Потала, розташований в столиці Тибету - Лхасі - заслуговує на окрему увагу. Це монументальна споруда служила резиденцією самому Далай-Ламі. До того ж, Потала вважається палацом та має найвище розташування над рівнем моря в світі.Гора на якій він побудований має висоту 4 км. Піднятися до замку не так-то просто, наймовірніше, шлях займе кілька годин. Але і в процесі буде на що подивитися.

Читати більше...

Заборонене місто

, Китай

Тури в Китай Авіаквитки За назвою криється імператорський палац XV століття в Пекіні, але Забороненим містом його називають не випадково. На територію палацу могли потрапити виключно члени імператорської сім'ї або їх слуги, всім іншим вхід сюди був суворо заборонений. Порушників чекала довга і болісна кара і тортури. З початку XX століття в імператорському палаці Гугун ніхто не живе. Комплекс будівель тепер виступає виключно в якості музею.

Читати більше...

Висячий монастир Сюанькун-си

, Китай

Тури в Китай Авіаквитки Храмовий комплекс Сюанькун-си - це вражаюче релігійне місце, що збереглося з V століття. Однак, вражає зовсім не його вік, а феноменальне розташування. Назва Висячий монастир не випадкова, адже він буквально прикріплений до стрімкої скелі Хеншань. Історію його будови можна вважати повною загадкою, адже відповіді на питання, як без спеціальних пристосувань вдалося вибудувати монастир на скелі, не існує.

Читати більше...

Храм притулку душі

, Китай

Тури в Китай Авіаквитки Ще один буддистський храм, до якого доклав руку індійський монах Хуей Лі, розташувався на схилі гори Фейлай. За час існування Храм притулку душі перебудовували цілих 12 разів, тому той варіант, що доступний мандрівникам зараз, це результат праці будівельників XVII століття.

Читати більше...

Озеро Сіху в Ханчжоу

, Китай

Тури в Китай Авіаквитки Спочатку озеро Сіху розташовувалося на заході міста, але з часом, коли велася активна забудова Ханчжоу, Сіху увійшло до складу міської зони. Околиці озера приголомшливо красиві. На одному з його берегів розташувався житловий квартал, з іншого ж боку Сіху оточують могутні гори. У безпосередній близькості від озера ростуть верби, що спускають свої довгі гілки до самої води. Навколо озера Сіху облаштований затишний парк, з альтанками, містками і лавочками, на яких можна посидіти та помилуватися видами.

Читати більше...

Долина Цзючжайгоу

, Китай

Тури в Китай Авіаквитки Щоб познайомитися з природними красотами Китаю, вирушайте в провінцію Сичуань. Долина Цзючжайгоу - не легкодоступне місце, шлях до неї буде складним і довгим, але види, які відкриються після прибуття, окуплять будь-які труднощі. Долина вважається національним парком, а в 90-х роках минулого століття увійшла в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Назва долини Цзючжайгоу походить від дев'яти сіл, якими і була оточена ця місцевість.

Читати більше...

Інші статті

Італія з ароматом вина: від Тоскани до Сицилії Знайомтеся: острів Корсика - французький рай! Все про Діснейленд в Парижі. Не відкладайте мрії на потім! Де найкраще на морі в Іспанії? Якщо ти перший раз у Швейцарії. З чого почати? Як виспатись в літаку – наші лайфхаки Загублені перлини Греції: місця, які треба відвідати! Відкрий для себе Грузію: подорожуй, смакуй, живи! Літо 2024. Найкращі готелі Туреччини для відпочинку з дітьми Острови Хорватії, де варто відпочивати цього літа! Must see…Найкрасивіші озера Італії! Східні базари - прикраса вашої подорожі Каршерінг vs оренда автомобіля Відпочинок в ОАЕ: найкращі розваги для дітей Диво Балкан - Албанія. Найкращі пляжі та бухти Таємниці найвідоміших карнавалів Європи Більше...
close
Популярні країни
close
Гарячі тури