Як купити тур за найкращою ціною? | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Як купити тур за найкращою ціною?

Але, щоб це зробити, доведеться скористатися деякими простими хитрощами.

1. Краще обирати онлайн

Наразі вже немає необхідності відвідувати реальний офіс, адже все можна знайти в інтернеті. Але найцікавіше в тому, що такий спосіб майже завжди виходить вигіднішим. Варіантів дуже багато. І всі їх легко порівняти, щоб вибрати найдешевший. Перевага покупки онлайн ще й у тому, що не доведеться нікуди їхати, витрачати свій час чи чекати на чергу. Це не лише вигідно, а ще й зручно.

2. Гнучкі терміни Не всі люди можуть дозволити собі відриватися від графіка. Наприклад, якщо дати відпустки прописані точно, його не вдасться пересунути на кілька днів тому чи вперед. Але іноді може статися, що ціна на тур відрізняється навіть у різні дні тижня. Це саме стосується і кількості ночей. Зазвичай 10 ночей коштують дешевше, ніж 8. А іноді 14 днів вийдуть не набагато дорожче, ніж тижневий тур. Тому варто заздалегідь домовитися з колегами, що терміни відпустки можуть трохи змінитись.

3. Гнучкий вибір курорту

Якщо у вас немає певних переваг, і хочеться просто відпочити, можна вивчити абсолютно різні курорти або навіть країни. У цьому випадку більше шансів знайти тур за низькою ціною. І ось чому:

  • завжди існують дорогі та дешеві напрямки;
  • ціни в деяких країнах сильно відрізняються за сезонами;
  • іноді роль грає банальна випадковість.

4. Фільтри у пошуку

Потрібно вивчити якнайбільше варіантів, щоб потім їх порівняти. Наприклад, тури на вихідні, з дітьми, екзотичні або гарячі. Потрібно виставляти різні фільтри у пошуку. Це дозволить знайти найвигідніший тур. Можна вивчити рейтинги, відгуки, типи харчування та навіть очікуваний вид пляжу. І тоді відпочинок вийде не лише вигідним, а й максимально комфортним.

5. Не довіряти фортуні

Іноді послуги пропонують так звані випадкові тури. Потрібно лише визначити кількість зірок, а сервіс сам вирішить який тур підібрати. Найчастіше вас автоматично заселяють у найдешевший готель. І хоча винятки трапляються, але зазвичай це незручний за розташуванням і рівнем комфорту готель. Так що краще вибрати самому, нехай це і буде коштувати на пару тисяч рублів дорожче.

6. Раннє бронювання

Якщо вдається запланувати відпочинок наперед, краще так і вчинити. Бронювати краще за кілька місяців. Головна перевага такого способу полягає в тому, що доступний широкий асортимент турів. Можна вибрати будь-які умови для відпочинку. І ціна буде набагато нижчою, ніж при покупці туру, який починається за кілька днів. Якщо говорити про співвідношення ціни та якості, це, мабуть, найкращий варіант. Іноді путівки можуть подешевшати до дати вильоту. Але це відбувається дуже рідко і лише з трьох причин.

  • Зниження курсу долара.
  • Непередбачені обставини.
  • Спеціальна пропозиція.

7. Шукати тури, що горять

Незважаючи на те, що путівки, що горять, є повною протилежністю раннього бронювання, вони теж дозволяють заощадити. І часто навіть набагато більше, тому що можна зустріти по-справжньому суттєві знижки, тому що купувати доводиться лише за кілька днів до вильоту. Отже, цей спосіб можна назвати найвигіднішим. На жаль, із ним не все так просто. По-перше, немає жодної гарантії, що у потрібний час з'явиться відповідний варіант. По-друге, у сезон усі найкращі місця вже будуть зайняті, тож доведеться купувати те, що залишиться.

9. Вибирати готелі, а не номери

Навіть найпростіший номер у люксовому готелі буде комфортним. Тому не варто вибирати варіанти з невеликою кількістю зірок. Ціна вийде приблизно така сама, зате рівень сервісу напевно буде нижчим. Набагато краще звернути увагу на прості номери у п'ятизірковому готелі. Тут точно буде обслуговування на найвищому рівні.

10. Не вибирати в розпал сезону

Всі знають, що в сезон відпочивати дорожче, ніж будь-коли. І якщо важливий не пляжний відпочинок, а просто відвідування іншої країни, краще вибрати вільніші від туристів місяці. Це будуть найдешевші варіанти. Навіть дешевше турів, що горять. Але якщо все ж таки хочеться позасмагати і поплавати, можна вибрати час на стику. Наприклад, кінець оксамитового сезону. Ціни будуть набагато нижчими, зате температура повітря і води ще комфортна. І варто зазначити, що краще вибирати саме кінець, а не початок, адже море ще добре прогріте. Погода відіграє велику роль, тому можна вивчити інформацію країнами за попередні роки, щоб підібрати для себе відповідний час.

11. Не обирати певні дати

На ціну впливає не лише сезон, а й деякі дні. Часто виліт у п'ятницю, суботу та неділю виходить дорожчим. І різниця сягає 7 %. Але тут все залежить від спрямування. Наприклад, однією з найдорожчих дат для вильоту до Туреччини вважається 1 травня. І навіть з наступного дня ціни вже стають нижчими. Якщо ж говорити про зимові поїздки, найвища ціна буде у новорічні свята.

12. Не купувати путівку на одного

Краще намагатися шукати попутників, тому що ціна на двох майже завжди виходить вигіднішою. Наприклад, тур на одну людину може коштувати 20 00 гривень, а на двох він коштуватиме 30 000 гривень. Тобто мало не вдвічі дешевше. Звичайно, краще домовитися з друзями та знайомими. Але якщо ніхто з них не планує подорож, існують спеціальні послуги пошуку попутників. Там можна скористатися пошуком чи викласти своє оголошення.

13. Не зациклюватись на одному варіанті

Іноді користувачі бачать дуже гарний тур, але не встигають його забронювати, оскільки закінчуються вільні варіанти. І тоді вони починають шукати нову путівку, порівнюючи її із тією, яку знайшли спочатку. Так робити не варто, особливо при пошуку турів, що горять. Умови завжди відрізнятимуться. І ціна інша, і готель, і віддаленість від пляжу. У результаті пошуки можна витратити багато часу, пропустивши кілька цікавих путівок.

14. Не купувати авіаквитки окремо

Якщо порівняти вартість перельоту з туром, то другий майже завжди виявляється дешевшим. Справа в тому, що туроператорам вигідніше продавати путівки, аніж просто квитки в літак. Тому й туристові краще купувати саме путівки. Навіть у тому випадку, якщо він хоче подорожувати країною самостійно. Різниця може сягати 20 %. А безплатне проживання стане приємним бонусом. І якщо не хочеться відпочивати за розкладом чи відвідувати екскурсії, можна просто від них відмовитись.

15. Грамотно користуватися системою «Все включено»

Коли велика родина чи компанія друзів їде відпочивати до Туреччини, набагато зручніше взяти All inclusive. Ця система допоможе добре заощадити на їжі та напоях. Якщо ж ви плануєте їхати до Європи, від такої системи краще відмовитись. По-перше, коштуватиме вона досить дорого. По-друге, страви там подають цілком стандартні. Отже, за місцевий колорит доведеться доплачувати окремо.

16. Додаткові опції

Перед вибором туру слід уважно вивчити, що він входить. Наприклад, сім'ям із дітьми краще підбирати відповідні путівки. Там і няні для малечі будуть, і аніматори, і розваги. А від деяких опцій, навпаки, краще відмовитись. На щастя, зараз будь-який тур вивчити дуже докладно не важко. І навіть якщо щось буде незрозуміло, завжди можна зв'язатися з туроператором та запитати подробиці.

17. Стежити за акціями

Туроператори іноді влаштовують акції . І щоб не пропустити такий момент, краще підписатися на їхню розсилку. Зробити це можна на сайті чи групі в соціальних мережах. Заодно вдасться дізнатися про будь-які новинки або отримати індивідуальну пропозицію. У будь-якому випадку передплата багато часу не забере, зате принесе користь.

Якщо ви хочете потрапити в незабутню подорож, звертайтеся до Пілігриму. У нас великий вибір турів у різні країни, серед яких ви завжди можете знайти для себе відповідний варіант.

Інші статті

Літо 2024. Найкращі готелі Туреччини для відпочинку з дітьми Острови Хорватії, де варто відпочивати цього літа! Must see…Найкрасивіші озера Італії! Східні базари - прикраса вашої подорожі Каршерінг vs оренда автомобіля Відпочинок в ОАЕ: найкращі розваги для дітей Диво Балкан - Албанія. Найкращі пляжі та бухти Таємниці найвідоміших карнавалів Європи Бажаний All inclusive (АІ) або «Все включено» у готелях Про особливі місця та «родзинки» острова Балі Лісабон за 72 години: що побачити, відчути, скуштувати та взяти з собою! Перезавантаження за кілька днів: найцікавіші ідеї для City Break Найкращі гірськолижні курорти поряд: Польща, Словаччина, Італія... Як святкують Новий рік та Різдво: традиції різних країнах світу Татраландія - чудо, про яке варто знати! Де тепло взимку? Рекомендуємо найтепліші країни та курорти Більше...
close
Популярні країни
close
Гарячі тури