Які курорти підійдуть для першої поїздки в гори | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Які курорти підійдуть для першої поїздки в гори

Однак, якщо ви тільки починаєте освоювати ази гірськолижного спорту, мало орієнтуватися на статус курорту і ціну готелю. Набагато важливіше правильно підібрати потрібну для новачків інфраструктуру.

Встати на гірські лижі – як навчитися плавати чи кататися на ковзанах. У когось це виходить з першого разу, а іншим потрібні тривалі та регулярні тренування. Саме відпустка на гірськолижному курорті — той інтенсив-курс, після якого ваші навички точно стануть значно кращими.

При виборі курорту важливо враховувати такі моменти:

  • довжина трас;
  • висотність;
  • види витягів;
  • віддаленість готельної бази від трас;
  • наявність інструкторів.

Але найголовніше – наявність легких пологих спусків. Найпростішими вважаються зелені, для тих, хто вже має початкові навички – сині, для впевнених гірськолижників – червоні та для найпросунутіших – чорні. Також для новачків важливою є наявність розважальної інфраструктури, так зване апре-скі — «після лиж». Мало хто може з ранку до вечора тиждень чи два поспіль займатися тим, що в нього поки що, м'яко кажучи, не зовсім виходить. Зазвичай вже день на третій виникає стійке бажання відволіктися, подивитися на щось інше, крім лиж, спусків та витягів.

Кітцбюель

, Австрія

Висота над рівнем моря: 760-2000 м. Перепад висот: 1 240 м. Протяжність трас: 150 км. Сезон: з кінця жовтня до початку травня.

Курорт ідеально підходить для початківців. Складних схилів дуже мало, траси легкі та широкі. 40% з них — для тих, хто тільки-но встав на лижі, 46% — для спортсменів середнього рівня і лише 14% — для майстрів. Якщо ви вперше надягнете гірськолижні черевики - зверніть увагу

Читати більше...

Сольдеу

, Андорра

Висота над рівнем моря: 1710-2560 м. Перепад висот: 850 метрів. Протяжність трас: 92 км. Сезон: з грудня до квітня.

Цей сучасний курорт складається із двох селищ, які поділяють 3 км. Ель Тартер трохи нижче - 1710 м, а Сольдеу вище - 1800 м. Між собою вони з'єднані системою канатних доріг. Тут чудова школа сноуборду та десять гірськолижних шкіл, у яких працює трохи менше 500 інструкторів.

З

Читати більше...

Бансько

, Болгарія

Висота над рівнем моря: 950-2560 м. Перепад висот: 1 610 метрів. Протяжність трас: 75 км. Сезон: з грудня до березня.

У Банську добрі схили, які розділені на три зони. Для новачків найкраща зона Чалін-Валог. Усього для новачків тут підходять 30% трас, для тих, хто вже має певні навички – 45%, та 25% – для просунутих гірськолижників.

Якщо ви вперше пробуватимете свої сили в гірськолижному спорті,

Читати більше...

Ла Плань

, Франція

Висота над рівнем моря: 1250-3250 мм. Перепад висот: 2 000 метрів. Протяжність трас: 225 км. Сезон: з грудня до квітня.

Ла Плань знають у всьому світі як першокласний гірськолижний курорт. Він приваблює гостей не тільки чудовою інфраструктурою, що відповідає найсучаснішим вимогам, а й широкою базою готелю, де можна знайти варіант на будь-який смак.

Тут 132 траси, переважна більшість із них — 73 — орієнтована на середній

Читати більше...

Улудаг

, Туреччина

Висота над рівнем моря: 1750-2543 м. Перепад висот: 750 метрів. Протяжність трас: 20 км. Сезон: з середини грудня до березня.

Якщо ви — відданий шанувальник Туреччини та системи «олл інклюзів», зовсім не обов'язково змінювати свої уподобання заради гірських лиж. У Туреччині є свій гірськолижний курорт, який ніби створений саме для новачків. Якісні рівні траси з пологими виїздами, м'який клімат і улюблене "все включено" - ви напевно

Читати більше...

Леві

, Фінляндія

Висота над рівнем моря: 531 м. Перепад висот: 325м. Протяжність трас: 43 км. Сезон: з листопада до травня.

Лапландія – це не лише батьківщина Санта Клауса, а й найкращий фінський гірськолижний курорт. Своєю компактною структурою і чудовою організацією Леві нагадує альпійські бази в їх найкращих рисах, і поки що цей курорт у Фінляндії має гондольну канатну дорогу. Тут 48 спусків, переважна більшість з яких за своєю

Читати більше...

Інші статті

Італія з ароматом вина: від Тоскани до Сицилії Знайомтеся: острів Корсика - французький рай! Все про Діснейленд в Парижі. Не відкладайте мрії на потім! Де найкраще на морі в Іспанії? Якщо ти перший раз у Швейцарії. З чого почати? Як виспатись в літаку – наші лайфхаки Загублені перлини Греції: місця, які треба відвідати! Відкрий для себе Грузію: подорожуй, смакуй, живи! Літо 2024. Найкращі готелі Туреччини для відпочинку з дітьми Острови Хорватії, де варто відпочивати цього літа! Must see…Найкрасивіші озера Італії! Східні базари - прикраса вашої подорожі Каршерінг vs оренда автомобіля Відпочинок в ОАЕ: найкращі розваги для дітей Диво Балкан - Албанія. Найкращі пляжі та бухти Таємниці найвідоміших карнавалів Європи Більше...
close
Популярні країни
close
Гарячі тури