Найдавніші збережені пам'ятники на планеті | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Найдавніші збережені пам'ятники на планеті

Вже тисячі років людство із захопленням дивиться на піраміди Гізи, загадковий Стоунхендж, приховані в потаємних куточках планети дольмени і цікавиться одними і тими ж питаннями. Навіщо, а головне, яким чином були побудовані ці дивовижні пам'ятники?

Ньюгрейндж

, Ірландія

Тури в Ірландію Авіаквитки Унікальна гробниця Ньюгрейндж, розташована в Ірландії, теж входить до числа найдавніших пам'ятників світу, вона була побудована не пізніше 2 500 року до н.е. Знаходиться найдавніша коридорна гробниця недалеко від Дубліна, її висота становить 13,5 метрів. Діаметр кургану теж досить значний і досягає 85 метрів. Дивовижна споруда вражає не тільки своїм зовнішнім виглядом, але і унікальною внутрішньою будовою.

Читати більше...

Піраміда Джосера

, Єгипет

Тури в Єгипет Авіаквитки Розташована в Саккарі піраміда Джосера є найстарішою в світі, майже на 200 років старша за всесвітньо відому піраміду Хеопса. Гробниця для фараона Джосера була побудована приблизно 6 700 років тому, вона складається з шести ступенів і спрямована вгору на 62 метри. Споруда відмінно збереглася через тисячі років, але оскільки була сильно занесена піском, оцінити її точні параметри було непросто. Довжина сторін прямокутної основиви піраміди складає приблизно 121 і 109 метрів.

Читати більше...

Скарбниця Атрея

, Греція

Тури в Грецію Авіаквитки Розташована в Мікенах скарбниця Атрея була побудована не пізніше 1250 року до н. е., перші серйозні дослідження цієї споруди були проведені лише в другій половині 19 століття. У числі інших толосів, які в різномаїтті представлені на території Середземномор'я, старовинна гробниця виділяється своєю монументальністю. Як вдалося розрахувати науковцям, первісна довжина входу в камеру гробниці становила 36 метрів. Поховальна камера є куполоподібною спорудою, збудованою методом сухої кладки.

Читати більше...

Храм Ель-Хазне

, Йорданія

Тури в Йорданію Авіаквитки Серед пустельних пейзажів Йорданії приховане старовинне місто Петра, яке було засноване ще в доісторичну епоху корінними жителями цих місць - народом набатеїв. Петру часто називають «містом рожевих скель», оскільки її численні споруди були висічені в скелях. Сьогодні під час прогулянки дивовижним містом можна побачити унікальні храми, некрополі і вівтарі, вік яких становить понад 3 000 років.

Читати більше...

Піраміди Калакмуля

, Мексика

Тури в Мексику Авіаквитки Розташовані в найдавнішому місті майя Калакмулі піраміди носять умовні назви «Структура I» і «Структура II», а всього на території міста збереглися близько ста унікальних споруд. Піраміди є найбільш масштабними, їх висота становить близько 45 метрів. Довжина сторони більшої піраміди досягає 140 метрів. Епоха розквіту стародавнього міста Калакмуль припала на період з 2 по 7 століття н.е., саме в цей час і проходило будівництво величних споруд.

Читати більше...

Гробниця Навета-дес-Тудонс

, Іспанія

Тури в Іспанію Авіаквитки В Іспанії на острові Менорка знаходиться старовинна гробниця Навета-дес-Тудонс, вік якої, за припущеннями вчених, становить близько 3 200 років. Вибудувана вона з великих кам'яних блоків і за формою нагадує перевернутий догори дном човен, виявити унікальну гробницю вченим вдалося зовсім недавно, в 1975 році. Під час дослідження її внутрішніх приміщень були знайдені старовинні керамічні ґудзики і браслети з бронзи, в даний час гробниця повністю відновлена і відкрита для відвідування.

Читати більше...

Гебеклі-Тепе

, Туреччина

Тури в Туреччину Авіаквитки В Туреччині теж є дивовижний монумент, повний загадок - кам'яні кола Гебеклі-Тепе, назва яких дослівно можна перекласти як «Пузатий пагорб». Цей найдавніший пам'ятник являє собою ніщо інше як храмовий комплекс, збудований однією з найдавніших цивілізацій. Вже багато років вчені намагаються визначити приблизний вік споруди, і кожен раз результати досліджень стають несподіваними.

Читати більше...

Мегалітичні храми

, Мальта

Тури в Мальту Авіаквитки На островах Мальти вченими були виявлені старовинні храми, що дивним чином збереглися вік яких становить понад 5 500 років. Сім мегалітичних храмів, які сьогодні входять в число історичних об'єктів світового значення, використовувалися понад тисячу років і розглядаються як єдиний архітектурний комплекс. Під час дослідження храмів були виявлені безцінні історичні артефакти, які дозволили пролити світло на певні періоди найдавнішої історії островів.

Читати більше...

Стоунхендж

, Великобританія

Тури в Англію Авіаквитки Одним з найвідоміших і найзагадковіших монументів в світі залишається Стоунхендж. Він розташований в 130 км від Лондона і являє собою комплекс з величезних каменів, розставлених по колу. Точний вік споруди сучасним вченим встановити так і не вдалося, за їхніми припущеннями, він становить не менше 3 000 років. Однією з головних дивовижних особливостей Стоунхенджа є його розташування, монумент знаходиться на пустельній англійській рівнині, далеко від гірських масивів і скель.

Читати більше...

Стовп Кацхі

, Грузія

Тури в Грузію Авіаквитки Стовп Кацхі - гігантський вапняковий моноліт заввишки в 40 метрів над землею, на вершині якого знаходиться церква, побудована між VI і VIII століттями. В Грузії Стовп Кацхі лідирує серед 11 місць, які порадив читачам відвідати всесвітньо відомий американський журнал National Geographic. Чому Стовп Кацхі називають фортецею самотності, як дістатися до унікальної пам'ятки природи і що варто відвідати. Фортеця самотності має багату історію - до християнства місцеві жителі вшановували Стовп Кацхі як символ бога родючості.

Читати більше...

Інші статті

Італія з ароматом вина: від Тоскани до Сицилії Знайомтеся: острів Корсика - французький рай! Все про Діснейленд в Парижі. Не відкладайте мрії на потім! Де найкраще на морі в Іспанії? Якщо ти перший раз у Швейцарії. З чого почати? Як виспатись в літаку – наші лайфхаки Загублені перлини Греції: місця, які треба відвідати! Відкрий для себе Грузію: подорожуй, смакуй, живи! Літо 2024. Найкращі готелі Туреччини для відпочинку з дітьми Острови Хорватії, де варто відпочивати цього літа! Must see…Найкрасивіші озера Італії! Східні базари - прикраса вашої подорожі Каршерінг vs оренда автомобіля Відпочинок в ОАЕ: найкращі розваги для дітей Диво Балкан - Албанія. Найкращі пляжі та бухти Таємниці найвідоміших карнавалів Європи Більше...
close
Популярні країни
close
Гарячі тури