Яскравий відпочинок | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Яскравий відпочинок

Кожен з нас не раз бував на якомусь цікавому заході або фестивалі. Найчастіше це захоплюючі гастрономічні події або звичні історичні свята. Відвідавши один з наведених нижче фестивалів, які проводяться в різних куточках планети, ви назавжди переверне своє уявлення про приводи для свят.

Фестиваль повітряних куль у США

, США

Щороку, починаючи з 5 жовтня в Альбукерке (США) проводиться барвистий фестиваль повітряних куль, початок якому поклали змагання 1972 року, і триває він протягом 9 днів.Цього року фестиваль буде проводитись вже у 45-й раз. У 2017 року фестиваль був тематичний та мав назву - "Де мрії здіймаються вгору". На ньому було представлено 600 куль з двох десятків країн.

Читати більше...

Апельсинова битва в Італії

, Італія

Апельсинова битва - це головна подія Іврейського карнавалу (Carnevale d'Ivrea), яке приваблює тисячі туристів з усього світу.

Іврейський карнавал проходить на півночі Італії в невеликому містечку Іврея (Ivrea). Це один з традиційних карнавалів Марді Гра, які проходять в лютому - березні в багатьох містах Європи. Дата його проведення щороку різна і прив'язана до дати Західної (Католицької) Пасхи.

Апельсинова битва в місті Іврея сягає корінням часів середньовіччя, коли

Читати більше...

Найяскравіші і найграндіозніші фестивалі світу

, Іспанія

Деякі свята відзначають в усіх країнах світу, в один день та з схожими традиціями. Проте є свята, які характерні лише для певної країни, тому багато мандрівників прагнуть потрапити на них, щоб побачити увесь колорит святкувань. Тож пропонуємо вам хоч віртуально побувати на найяскравіших і найграндіозніших фестивалях світу. Кожного дня протягом тижня будемо детально розповідати про кожен із них.

  • Льодовий фестиваль у Китаї (06.01 – 25.02)Найбільший
Читати більше...

Інші статті

10 лайфхаків для комфортного пляжного відпочинку Мальдіви приймають туристів! Емірейтс покриє витрати пасажирів, пов'язані з COVID-19 Відпочинок в серпні. Куди можна запланувати подорож від 29.07.2020 р.? Що потрібно знати зараз, плануючи поїздку до Єгипту? 10 непотрібних речей в круїзі Вся правда про залишки їжі зі шведських столів: одкровення турецького кухаря Приємне з корисним. Лікувальні курорти Чехії "На пам'ять" як то кажуть Розбираємо що таке RO, HB, FB... Готуємось до автобусного туру Декілька порад від бувалих: як зібратися в поїздку Збираєтесь в Єгипет? Грецькі острови, це потрібно побачити Лайфхаки: як правильно упакувати валізу Наповнена сонцем Майорка Більше...
close
Популярні країни
close
Гарячі тури