Найбільш важкодоступні пляжі планети | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Найбільш важкодоступні пляжі планети

Значна їх частина опиняється на найпопулярніших пляжних курортах, тоді як деякі мандрівники віддають перевагу виключно відокремленим і диким пляжам. Найчастіше казково красиві дикі пляжі, які зберегли свою первозданну гармонію, знаходяться зовсім поряд з жвавими курортними зонами, а до деяких пляжів доїхати суходолом неможливо. Віддалене розташування від туристичних зон і неприступність роблять їх ще більш привабливими в очах туристів, які віддають перевагу відпочинку в незвичайних місцях. Якщо вас теж ваблять незвідані місця і перспектива відпочити на пустельному узбережжі, тоді з вибором в представленому рейтингу відповідного відокремленого пляжу не виникне труднощів.

Пляж Лох Ард

, Австралія

Тури в Австралію Авіаквитки В Австралії на території природного заповідника Порт Кемпбелл Вікторія знаходиться мальовничий пляж Лох Ард. Місцем його розташування стала однойменна ущелина, обрамлена красивими високими скелями. Пісок і скелясті утворення на пляжі мають неймовірно красивий кораловий відтінок, завдяки їм вода на узбережжі набуває насиченого смарагдового кольору. Зріз розташованих на узбережжі скель представляє величезний інтерес для дослідників, по ньому можна в буквальному сенсі вивчати багатомільйонну історію планети.

Читати більше...

Пляж Бланш

, Марокко

Тури в МароккоАвіаквитки У Марокко знаходиться унікальний дюнний пляж Бланш - один з найкрасивіших і пустельних пляжів світу. Пустельну ділянку узбережжя покриває мілкий світлий пісок, який плавно переходить в грандіозні дюни і утворює неймовірно красивий пустельний ландшафт. Дюнний пляж Бланш часто називають «молодшим сином Сахари», пустельна місцевість дійсно має значні масштаби і відрізняється суворим кліматом. Ці особливості узбережжя анітрохи не бентежать туристів, які відвідують пляж в пошуках усамітнення.

Читати більше...

Пляж Аркашон

, Франція

Тури в ФранціюАвіаквитки У Франції одним з найбільш відокремлених пляжів є Аркашон, розташований в Аквітанії, на території однойменного курорту. Протяжність цього пологого пляжу, покритого білим піском, становить близько 5 км, знайти на пляжі тихе місце для усамітненого відпочинку не складе труднощів навіть в розпал туристичного сезону. Слід згадати, що курорт Аркашон добре відомий не тільки шанувальникам пляжного відпочинку, але і гурманам.

Читати більше...

Пляж Тай Лонг Ван

, Китай

Тури в КитайАвіаквитки У Китаї теж є прекрасний пляж, шлях до якого стане незабутньою пригодою - Тай Лонг Ван. Той факт, що розташований один з найбільш пустельних пляжів планети на території Гонконгу, здається просто неймовірним. Знаходиться пляж в однойменній бухті, яку навіть у вихідні дні і в розпал літнього сезону відвідують лише одиниці відпочиваючих. Віддалене розташування від найбільш багатолюдних районів Гонконгу є далеко не єдиною причиною, через яку пляж пустує цілий рік.

Читати більше...

Пляж Плайя-де-Баллот

, Іспанія

Тури в Іспанію Авіаквитки На Астурійському узбережжі Іспанії перебуває Плайя-де-Баллот - чарівний відокремлений пляж, один з найбільш пустельних і красивих в країні. Якщо поглянути на цю ділянку узбережжя, оточену неприступними скелями, з висоти, своїми обрисами вона дуже нагадує мушлю. Навколо пляжу високі скелі вкриті густими заростями дерев, які складають контраст піщаному узбережжю і воді дивного бірюзового кольору.

Читати більше...

Пляж Любові

, Мексика

Тури в Мексику Авіаквитки Один з найбільш відокремлених і незвичайних пляжів в світі слід шукати на островах Лас Маріетас, в мальовничій бухті Бандерас. Цей мініатюрний пляж сформувався тисячі років тому в результаті вулканічної активності, фактично він знаходиться всередині великої печери і з усіх боків оточений високими скельними утвореннями. Останні утворюють над пляжем велике кільце, роблячи його структуру унікальною.

Читати більше...

Пляж Глосса

, Греція

Тури в Грецію Авіаквитки У південно-західній частині Пелопоннесу в районі Мессении розташований дивовижний пляж Глосса, який надійно захищає від вітру і сторонніх поглядів висока скеля, вкрита густими зеленими заростями. Доступна для відпочинку ділянка узбережжя має правильну трикутну форму і покрита м'яким білосніжним піском. Дістатися до відокремленого пляжу можна тільки по морю, висока прямовисна скеля, що обрамлює його, повністю виключає доступ до узбережжя з боку суші.

Читати більше...

Пляж Гонопу

, США

Тури в СШААвіаквитки Гавайські острови теж славляться своїми дивними пляжами, окреме місце посідає Гонопу Біч. Розташований він на острові Кауаї, на території мальовничого району Пали. На цю відокремлену ділянку узбережжя теж неможливо добратися по суші, пляж оточують неймовірно красиві скелі, висота яких досягає 365 метрів. Завдяки великій кількості мінеральних відкладень і ділянок, вкритих густою рослинністю, скелі набувають незвичайного забарвлення, що робить ці місця ще більш неповторними.

Читати більше...

Пляж Долина Метеликів

, Туреччина

Тури в ТуреччинуАвіаквитки В Туреччині теж знайдеться мальовничий і відокремлений пляж для шанувальників відпочинку в атмосфері повного спокою. У найближчих околицях курортного селища Олюденіз знаходиться Долина Метеликів - неймовірно красива піщана бухта, оточена 350-метровими скелями Бабадаг. Мандрівникам, які виявлять бажання дістатися до ізольованого пляжу по суші, доведеться витратити на це майже цілий день, набагато простіше підпливти до ізольованої ділянки узбережжя на човні.

Читати більше...

Пляж Фіорд Фуроре

, Італія

Тури в Італію Авіаквитки Дивовижний прихований пляж є і в Італії, чарівний Фіорд Фуроре не схожий ні на один інший пляж в світі. Сформувався він у невеликій скелястій ущелині і з обох сторін обрамлений високими прямовисними скелями. Розташований прихований пляж на території однойменного міста, але дістатися до нього не так просто, як може здатися на перший погляд. Гості сусідніх курортів вважають за краще вирушати до пляжу на човні, а шлях до міста по суші, порізаний скелястими утвореннями, буде досить довгим і виснажливим.

Читати більше...

Інші статті

Відпочинок в ОАЕ: найкращі розваги для дітей Диво Балкан - Албанія. Найкращі пляжі та бухти Таємниці найвідоміших карнавалів Європи Бажаний All inclusive (АІ) або «Все включено» у готелях Про особливі місця та «родзинки» острова Балі Лісабон за 72 години: що побачити, відчути, скуштувати та взяти з собою! Перезавантаження за кілька днів: найцікавіші ідеї для City Break Найкращі гірськолижні курорти поряд: Польща, Словаччина, Італія... Як святкують Новий рік та Різдво: традиції різних країнах світу Татраландія - чудо, про яке варто знати! Де тепло взимку? Рекомендуємо найтепліші країни та курорти Екзотика шведського столу: фрукти з Таїланду Найкрасивіші різдвяні ярмарки в Європі, ТОП 8! Найкращі термали Європи: Ісландія, Угорщина, Чехія, Словаччина, Італія, Австрія Чому Балі? Один з найбільш трендових напрямків відпочинку! «Мапа та компас» у світі подорожей! Більше...
close
Популярні країни
close
Гарячі тури