Найзагадковіші замки, вілли, форти, готелі та багато іншого! | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Найзагадковіші замки, вілли, форти, готелі та багато іншого!

Містичні історії однаково цікаві і дітям і дорослим, які в пошуках гострих відчуттів і замків з привидами нерідко вирушають в далекі країни. В Англії привиди давно стали національною особливістю, тільки в цій країні можна побачити дорожні знаки з написом «Обережно, привиди!» І вступити в один із чисельних клубів мисливців за привидами.

Лікарня Renwick Smallpox

, США

Тури в США Авіаквитки Не тільки старовинні фортеці відомі загадковими легендами, а й деякі старі лікарні, які давно у стані спустошення і руйнації. Одна з них знаходиться в Сполучених Штатах, на острові Рузвельта, лікарня Ренвік Смаллпокса входить в число видатних архітектурних пам'яток і носить ім'я свого творця - Джеймса Ренвіка. У будівництві лікарні були задіяні ув'язнені, що містилися в сусідній в'язниці, її відкриття відбулося в 1856 році.Спочатку лікувальний заклад був орієнтований на віспяних хворих, з тисяч людей покинути стіни ізолятора вдалося далеко не всім.

Читати більше...

Маєток Woodchester

, Великобританія

Тури в Великобританію Авіаквитки Маєток Woodchester, розташований на території однойменного парку, в графстві Gloucestershirе, також оточений містичними історіями. Особливості цієї пам'ятки можна оцінити ще до безпосереднього знайомства, маєток знаходиться в одній з найбільш потаємних ділянок парку, на дні глибокої долини. Будівництво особняка розпочав один із заможних панів у другій половині 19 століття, а в 1873 році будівництво було призупинено через раптову смерть господаря.

Читати більше...

Готель Berengaria

, Кіпр

Тури на Кіпр Авіаквитки Справжньою «містичної пам'яткою» Кіпру є покинутий готель Беренгарія. Його відкриття відбулося понад 80 років тому, розкішний готель був орієнтований на найбільш заможних туристів і приносив власнику чималий дохід. Після смерті засновника готелю його справу успадкували троє синів, яким так і не вдалося налагодити роботу. Вони часто сварилися і, ставши заручниками власної жадібності, брати перетворилися на заклятих ворогів.

Читати більше...

Санаторій Waverly Hills

, США

Тури в США Авіаквитки Одним з найбільш загадкових об'єктів на території США вважається санаторій Waverly Hills, розташований в Луїсвіллі. На рубежі 18 - 19 століть жителі Сполучених Штатів страждали від страшної і невиліковної в ті часи хвороби - туберкульозу. Він забрав життя сотень тисяч людей, в роки епідемії спорожніло чимало міст і поселень. Масштабний санаторний комплекс був призначений саме для реабілітації хворих на туберкульоз, відкриття санаторію відбулося в 1926 році.

Читати більше...

Замок Fontainebleau

, Франція

Тури в Францію Авіаквитки Історії таємничого замку Fontainebleau сьогодні відомі у всьому світі. Цей унікальний історичний пам'ятник, оповитий безліччю красивих легенд, не перестає притягувати романтичних натур і любителів історій про привидів. Побудований в 16 столітті, сьогодні замок вважається найбільш «густонаселеним» привидами об'єктом Франції, побачити їх тут пощастить навіть непохитним скептикам. Найбільш впізнаваним вважається привид Червоної людини, який нерідко можна зустріти в парку біля палацу.

Читати більше...

Госпіталь St. John's

, Великобританія

Тури в Великобританію Авіаквитки Повертаючись до теми спорожнілих лікувальних установ, обов'язково варто згадати і госпіталь Сент-Джон, розташований в Лінкольнширі. Його відкриття відбулося в 1852 році, спочатку госпіталь був орієнтований на психічно хворих людей з числа місцевих бідняків. Очевидно, що лікарі, які працювали в ньому навіть не намагалися допомагати хворим людям, десятки років в стінах госпіталю проводили неймовірно жорстокі медичні експерименти.

Читати більше...

Вілла Crenshaw House

, США

Тури в США Авіаквитки У США на території штату Іллінойс знаходиться таємнича вілла Crenshaw House. Вона була побудована в 1838 році і належала місцевому рабовласникові Джону Креншоу, про жорстоку вдачу якого ходили справжні легенди. Згідно з однією з них, на горищі вілли він обладнав якусь подобу в'язниці, в якій містив цілі сім'ї рабів, незаконно викрадених в північних штатах країни. Крики і стогін рабів, які долинали з горища, місцеві жителі брали за витівки привидів, про віллу Crenshaw House закріпилася слава як про будинок з привидами.

Читати більше...

Замок Tower

, Великобританія

Тури в Великобританію Авіаквитки Прекрасний замок Тауер у Лондоні теж має своїх «містичних зберігачів» зустріч з якими багато туристів вважають величезною удачею. Місцеві жителі вірять, що в стінах замку можна зустріти привида Кентерберійського Томаса Бекета - архієпископа, який був вбитий за розпорядженням короля Генріха II. Зустрічається в коридорах Тауера і обезголовлений привид Анни Болейн, а також привид графині Маргарет Пол, який вважається найстрашнішим.

Читати більше...

Готель Diplomat

, Домінікана

Тури в Філіппіни Авіаквитки Серед унікальних пам'яток Філіппінських островів покинутий готель Дипломат, підходити до старовинної будівлі місцеві жителі не ризикують навіть вдень. Красива будівля була побудована на вершині Домініканського пагорба в Багіо ще в 1911 році і була місцем розташування духовної семінарії. У роки Другої Світової війни воно прийшло в запустіння, а після використовувалося японськими дезертирами як укриття. У роки війни на будівлю впали десятки бомб, в його стінах загинула величезна кількість людей.

Читати більше...

Форт Bhanghar

, Індія

Тури в Індію Авіаквитки Серед історичних пам'яток Індії особливе місце займає форт Бхангар, розташований на території штату Раджастан. Недобра слава про старий форт настільки сильна, що на підході до руїн встановлена спеціальна табличка, що попереджає про небезпеку цих місць. Заходити на територію форту не можна з настання темряви і до світанку, з давніх часів місцеві жителі вважають, що на ці місця накладено прокляття. Згідно з однією з легенд, форт прокляв чаклун Сінгха, який був закоханий в принцесу, яка жила в фортеці.

Читати більше...

Замок Еребру, Швеція

Авіаквитки У місті Еребру на річці Свартон розташований неймовірно красивий і цікавий старовинний палац, який зберігає масу таємниць. Еребру вважається одним з найбільш значущих з історичної точки зору замків Швеції, але точна дата його будівництва невідома. Перша згадка про замок, розташованого на великому штучному острові, сягає 13 століття. Засновник замку теж невідомий, за однією з версій їм є Ярл Біргер - правитель Швеції і засновник Стокгольма.

Читати більше...

Замок Мейдерслот, Нідерланди

Авіаквитки У Нідерландах теж є неймовірно красивий і цікавий замок на воді - Мейдерслот, він розташований в околицях міста Амстердама. Знаходиться замок в гирлі річки Вехт і, за деякими припущеннями, був побудований у другій половині 13 століття. Споруда мала важливе торгове значення, більше 700 років тому в замку розташовувався пункт збору податків, якими обкладалися спрямовані в Утрехт човни. До 17 століття стратегічне значення споруди було втрачено, палац став резиденцєю Пітера Хофта - правителя Амстердаму.

Читати більше...

Замок Белей, Бельгія

Авіаквитки У Бельгії вже багато років одним з найбільш відвідуваних пам'яток залишається замок Белей, перші відомості про нього сягають 13 століття. Уже вкінці 14 століття він став власністю баронів де Лінь і зберігав стратегічне значення аж до 17 століття. Пізніше під керівництвом власників строгий замок був перебудований в шикарну резиденцію і став використовуватися для проведення урочистих балів і офіційних заходів.

Читати більше...

Замок Кайрфіллі

, Великобританія

Тури в Великобританію Авіаквитки У мініатюрному англійському містечку Кайрфіллі теж знаходиться всесвітньо відома пам'ятка - однойменний замок. Він є типовим зразком норманської архітектури і вже більше семи сотень років залишається найбільшим замком Уельсу, а в масштабах країни займає лише друге місце, поступаючись Віндзорському палацу. Неприступна фортеця втратила своє стратегічне значення вже через кілька років після завершення будівництва, в 1282 році, коли Уельс був остаточно приєднаний до Англії.

Читати більше...

Шильонский замок

, Швейцарія

Тури в Швейцарію Авіаквитки Величний Шильонский замок є одним з найстаріших і найкрасивіших на планеті, на березі Женевського озера він був побудований ще в 13 столітті. Більше 300 років замок належав родині графа Савойї, а після був завойований Берні. Шанувальникам творчості Джорджа Байрона історична пам'ятка відома з поеми «Шільйонський в'язень», в 16 столітті масштабний замок дійсно використовувався як державна в'язниця.

Читати більше...

Вадстенский замок, Швеція

Авіаквитки На березі прекрасного озера Веттерн в Швеції розташований Вадстенский замок. Його будівництво було завершено в 1545 році, замок будувався в фортифікаційних цілях за наказом короля Густава Вази. В середині 16 століття уряд Стокгольма очікував напад датчан, що і зумовило потребу в будівництві нових фортифікаційних споруд. Одне з найбільш значущих подій в історії замку відбулося в 1552 році, в його стінах проходила весільна церемонія короля і Катаріни Стенбок.

Читати більше...

Палац Фредеріксборг

, Данія

Авіаквитки У Данії на острові Зеландія мандрівники можуть побачити старовинний замок Фредеріксборг, він вважається одним з кращих в світі зразків італійського бароко. Замок був побудований в кінці 17 століття для короля Фредеріка IV, над розробкою його проекту працював видатний архітектор Ернст Бранденбургер. Ще в юні роки майбутній король Данії відвідав Італію, яка вразила принца своєю шикарною архітектурою.

Читати більше...

Інші статті

Італія з ароматом вина: від Тоскани до Сицилії Знайомтеся: острів Корсика - французький рай! Все про Діснейленд в Парижі. Не відкладайте мрії на потім! Де найкраще на морі в Іспанії? Якщо ти перший раз у Швейцарії. З чого почати? Як виспатись в літаку – наші лайфхаки Загублені перлини Греції: місця, які треба відвідати! Відкрий для себе Грузію: подорожуй, смакуй, живи! Літо 2024. Найкращі готелі Туреччини для відпочинку з дітьми Острови Хорватії, де варто відпочивати цього літа! Must see…Найкрасивіші озера Італії! Східні базари - прикраса вашої подорожі Каршерінг vs оренда автомобіля Відпочинок в ОАЕ: найкращі розваги для дітей Диво Балкан - Албанія. Найкращі пляжі та бухти Таємниці найвідоміших карнавалів Європи Більше...
close
Популярні країни
close
Гарячі тури