Бажаний All inclusive (АІ) або «Все включено» у готелях
Завантаження

Бажаний All inclusive (АІ) або «Все включено» у готелях

Чи знаєте Ви, як виникла ваша улюблена система "все включено" (АІ) у туристичному бізнесі?

Система "все включено" в готелях виникла в середині 20-го століття. Хоча точна дата виникнення цього концепту є предметом дискусій, одним з перших готелів, який впровадив цю систему, був "Club Med" у Франції. Ця ідея передбачала включення у вартість не лише проживання в готелі, але й харчування, напоїв, розваг та інших послуг.

У 1950 році Жерар Блітц (Gérard Blitz) створив на Майорці перший All inclusive курорт, який нагадував піонерський табір: гості жили в наметах, їли за спільним столом і брали участь у спортивних заходах. Так починалася мережа Club Med, яка виросла до 80 комфортабельних «містечок» в США, Мексиці, Азії, Африці, Південній Америці, Європі, Карибському басейні, на узбережжі Індійського океану і Багамських островах, а також на Близькому Сході. Такий підхід став популярним серед туристів, оскільки він спрощував процес відпочинку та дозволяв гостям заздалегідь розраховувати свої витрати.

Протягом наступних десятиліть концепція "все включено" поширилася в інші туристичні регіони, включаючи Європу, Азію та Африку. Багато курортів і готелів перейняли цю модель для залучення туристів, які шукають безтурботний та комфортний відпочинок без постійного обліку витрат.

Система "все включено" має різні варіації, і їх розмаїття може залежати від курорту, готелю чи туроператора.

Існує декілька типів "все включено":

 1. Стандартне "Все включено": включає проживання, 3-х разове харчування, напої, деякі розваги та активності.
 2. Ультра-все включено: виходить за межі стандартного пакету та додатково може пропонувати деякі послуги, такі як розширене меню харчування та напоїв, включаючи алкоголь, SPA-процедури.
 3. Сімейне "все включено": Зорієнтоване на родини та може включати дитячі розваги, дитячі клуби, додаткові послуги для дітей.
 4. Ексклюзивне "все включено": Для людей, які шукають розкіш та винятковість, включає в себе преміум-послуги, доступ до ексклюзивних ресторанів, деяких вишуканих SPA-процедур і т. д.

Типи АІ можуть різнитися залежно від країни, готелю чи туроператора, і кожен може знайти підходящий "все включено" варіант залежно від своїх потреб та уподобань.

Система "все включено" в готелях Туреччини або Єгипту визначається розширеним спектром послуг, що включають у себе проживання, харчування, напої, розваги та інші додаткові зручності.

АІ в готелях включає:

 1. Їжа та напої: гості мають можливість вільно вживати їжу та напої без обмежень. Це включає три основні прийоми їжі (сніданок, обід, вечеря) та перекуси протягом дня. Алкогольні та безалкогольні напої, в тому числі місцеві алкогольні напої.
 2. Розваги та активності: готелі часто пропонують різноманітні розваги та активності для гостей - від вечірніх шоу до водних видів спорту. Деякі готелі також мають дитячі клуби та програми для дітей.
 3. Спа та фітнес: деякі готелі "все включено" в Туреччині можуть надавати безкоштовний доступ до програми оздоровлення, фітнес-залів та інших установ для покращення здоров'я.
 4. Трансфери: деякі готелі можуть включати трансфери з аеропорту у вартість «все включено».

Ці пункти можуть змінюватися залежно від конкретного готелю та країни розташування, але загальна ідея полягає в тому, щоб забезпечити гостям безтурботний та розкішний відпочинок.

Система "все включено" зорієнтована на широкий спектр гостей і може бути привабливою для різних категорій подорожуючих.

Основні групи, які зазвичай користуються цією послугою, включають:

 1. Сім'ї: "Все включено" часто є привабливим вибором для сімей, оскільки це дозволяє заздалегідь розрахувати витрати на їжу та розваги, спрощуючи організацію відпочинку для всієї родини.
 2. Пари: для пар, які шукають романтичний та безтурботний відпочинок, "все включено" може стати ідеальним варіантом, де їжа, напої та розваги вже включені в вартість.
 3. Активні туристи: люди, які цінують активний відпочинок та участь у різноманітних розвагах, також можуть знайти у "все включено" вигоди, такі як спортивні заходи та спортивний інвентар.
 4. Туристи з обмеженим бюджетом: для тих, хто хоче контролювати витрати під час відпочинку, "все включено" надає можливість уникнути додаткових витрат на харчування та розваги.
 5. В окремих випадках, коли готелі або курорти пропонують послугу "все включено", це може бути зручним для ділових подорожей, спрощуючи процес рахунків та дозволяючи гостям фокусуватися на роботі.

Враховуючи різноманітність варіантів "все включено", ця система може задовольнити різні потреби та вподобання різних категорій туристів. Якість послуг в системі "все включено" більшою мірою залежить від конкретного готелю, курорту чи туроператора, особливо в розкішних або відомих готелях, АІ може включати в себе високоякісні послуги та розваги.

Ось деякі моменти, які можуть впливати на якість послуг:

 1. Харчування: готелі можуть пропонувати різноманітність високоякісних страв інтернаціональної та місцевої кухні. Якість може варіювати від готелю до готелю.
 2. Розваги та активності: розкішні готелі часто пропонують вишукані розваги, вистави, музичні вечори та спортивні заходи.
 3. SPA та здоров'я: доступ до SPA-центрів, фітнес-залів та інших зручностей для здоров'я забезпечують всі готелі, що працюють на АІ, але послуги, що вони надають, можуть бути платними.
 4. Обслуговування: великий акцент робиться на якість обслуговування та дотримання стандартів розкоші та комфорту.
 5. Приватні зручності: деякі варіанти АІ можуть включати проживання в приватних віллах з власними басейнами та індивідуальне обслуговування.

Для забезпечення якісного відпочинку важливо вивчати відгуки, рейтинги та деталі конкретної пропозиції перед бронюванням. Якщо готель або курорт має репутацію високоякісного провайдера послуг, ймовірно, "все включено" також буде високої якості.

В готелях з системою "все включено" для надання гостям більшого різноманіття індивідуальних варіантів та вишуканості існує система "À la carte". Вона включає ресторани вищої категорії або інші заклади, які пропонують більш вишукані та унікальні кулінарні враження.

Ресторани "À la carte" можуть спеціалізуватися на місцевих кулінарних традиціях та стравах і пропонуються як додатковий варіант під час особливих акцій, свят або для організації тематичних обідів. У деяких ресторанах "À la carte" може бути обмежена кількість місць, що вимагає попереднього бронювання та разом з тим створює елемент ексклюзивності. А якщо інколи виникає бажання щось «взяти із собою» з ресторану? У більшості готелей із системою "все включено" виносити їжу з ресторану зазвичай не дозволяється. Одна з основних причин полягає у тому, що система "все включено" передбачає споживання їжі та напоїв в межах ресторану або спеціальних зон для харчування готелю.

Якщо у вас виникла спокуса щодо виносу їжі з ресторану, рекомендуємо уточнити це безпосередньо у готелі або заздалегідь дізнатися про політику готелю щодо цього питання. Система "все включено" для дітей може бути особливо привабливою для сімей, оскільки вона надає багато зручностей та послуг, спрямованих на задоволення потреб і розваг молодших гостей.

Основні аспекти АІ для дітей:

 1. Дитячі басейни та активності: готелі, що пропонують "все включено", часто мають спеціальні басейни для дітей та різноманітні розважальні заходи, які включають дитячі клуби, аніматорів та ігрові зони.
 2. Дитячі меню та страви: ресторани можуть пропонувати спеціальні дитячі меню та страви, враховуючи вік дітей та їхні харчові вподобання.
 3. Розважальні шоу та вистави: дитячі розважальні шоу та вистави включені у вартість та дозволяють дітям насолоджуватися вечорами з анімацією та розвагами.
 4. Дитячі клуби та програми: готелі можуть мати дитячі клуби та спеціальні програми з розвитку дітей, які доступні без додаткової плати.
 5. Безкоштовні активності та екскурсії: деякі готелі пропонують безкоштовні активності та екскурсії для дітей, щоб урізноманітнити їх відпочинок.

Все це дозволяє батькам насолоджуватися відпочинком. Відпочивають діти – відпочивають батьки;)

АІ – чудовий винахід, який виправдав себе на всі 100%!

Інші статті

Розбираємо що таке RO, HB, FB... Збираєтесь в Єгипет? Що робити, якщо втратили паспорт за кордоном Що не можна робити в літаку? Лайфхаки: як правильно упакувати валізу Кращі острови світу за дослідженням Travel and Leisure Які небезпеки підстерігають туристів на відпочинку? Канари Національна кухня Іспанії: що спробувати і куди сходити 14 дивовижних місць, які варто побачити у Каппадокії, Туреччина "На пам'ять" як то кажуть ІТАКА Найбезпечніші країни для туристів ТОП-13 помилок туристів в подорожах 10 причин відправитись у круїз Найяскравіші і найграндіозніші фестивалі світу Більше...
close
Популярні країни
close
Гарячі тури