Приємне з корисним. Лікувальні курорти Чехії / Пілігрим - Ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Приємне з корисним. Лікувальні курорти Чехії

Кожен курорт Чехії може запропонувати лікування та профілактику певних захворювань. Наприклад, онкологію лікують в Карлових Варах, курорті Карлова Студанка, Маріанських і Франтішкових Лазнях, Лугачовіце. Гінекологічні захворювання найкраще піддаються лікуванню в Клімковіце, Єсенік, Маріанських і Франтішкових Лазнях. Майже всі курорти Чехії здатні запропонувати лікування захворювань опорно-рухового апарату. Якщо потрібно підправити здоров'я нирок і сечовивідних шляхів, то їхати потрібно в Блудов або Маріанські Лазні. Блудов ж допоможе вилікувати захворювання дихальних шляхів і порушення обміну речовин. Психічні хвороби лікують в Єсенік і Лазні Лібверда. Шкірні захворювання піддадуться в Бехіні, Даркові, Єсеніку, Костелець-у-Зліні, в Янських Лазнях. Поширені захворювання, пов'язані з системою кровообігу, можна вилікувати або попередити на таких курортах, як Годонін, Дарков, Карлова Студанка, Есенік, Лазні Лібверда, Подебради, Теплиці, Франтішкови Лазні. Сьогодні все більше людей вважають за краще поєднувати приємне з корисним, пам'ятаючи про дорогоцінний час і необхідність встигати «все і відразу». Проста поїздка на відпочинок стає ще прекраснішою, якщо вона поєднана з можливістю поправити здоров'я. Нас і наших дітей. Важливо пам'ятати, що показання до санаторно-курортного лікування у дітей та дорослих часом різні. Це означає, що, наприклад, одні і ті ж захворювання у малюків або підлітків вдасться ефективно вилікувати на одних курортах, а на інших - не вийде. Дитячими курортами вважаються Блудов, де успішно лікують хвороби обміну речовин, захворювання дихальних шляхів, порушення опорно-рухового апарату і захворювання нирок і сечовивідних шляхів. Курорт Лазні Кінжварт спеціалізується на поправці дітей хворих на шкірні захворювання а так само з порушенням дихальної системи. Можливість поєднувати лікування з повним задоволень відпочинком - справжня відповідність нашого часу. Хоча саме ці курорти займають перші місця за рівнем і повноцінностю відпочинку ось вже не перше сторіччя і були широко відомі по всьому світу.

Захворювання органів травлення: Карлові Вари, Маріанські Лазні, Лугачовіце.

Порушення обміну речовин і функцій залоз внутрішньої секреції: Карлові Вари, Маріанські Лазні, Лугачовице, Дарков, Яхімов, Подебради, Франтішкови Лазні.

Захворювання нирок і сечовивідних шляхів: Маріанські Лазні.

Захворювання опорно-рухового апарату: Карлові Вари, Маріанські Лазні, Лугачовице, Дарков, Яхімов, Подебради, Франтішкови Лазні, Тепліце.

Захворювання серцево-судинної системи: Карлові Вари, Маріанські Лазні, Дарков, Яхімов, Подебради, Франтішкови Лазні, Тепліце.

Захворювання центральної нервової системи: Маріанські Лазні, Яхімов, Тепліце, Дарков.

Захворювання дихальних шляхів: Маріанські Лазні, Лугачовіце.

Гінекологічні захворювання: Карлові Вари, Маріанські Лазні, Франтішкови Лазні.

Дитяча гінекологія: Маріанські Лазні, Франтішкови Лазні.

Реабілітація після онкологічних операцій: Карлові Вари, Маріанські Лазні, Лугачовіце.

Анемія (недокрів'я): Маріанські Лазні.

Стреси: Карлові Вари, Маріанські Лазні, Дарков.

Шкірні захворювання: Маріанські Лазні, Подебради, Дарков.

Методи лікування. У Чехії прийнято розділяти основні методи лікування на чотири групи. Перші дві групи - традиційні, але перша заснована на класичних природних методах оздоровлення, а друга є трохи більш вдосконаленою. Наприклад, якщо перша група передбачає використання грязей, джерел, газу, клімату в цілому, то друга додає до цих методів ще і магнетизм, електричний струм і багато іншого. Третя група методів оздоровлення суто лікувальною не є, і включає в себе застосування різних східних практик, wellness, використання масажу, йоги, спа-процедур. Четверта група найбільш далека від лікування, як такого, проте так само здатна приносити користь своїми методами. Це і активний відпочинок, і прогулянки, і косметичні процедури, покликані привнести в стан людини спокій, почуття бадьорості, комфорту і задоволень.

Процедури. Сучасне лікування в Чехії не представляється без таких процедур, як інгалляціі, фітотерапія, фітобальнеотерапія, геліотерапія, ендрогенне дихання, дихальні практики і вправи, грязьові обгортання, трав'яні ванни, аеротерапія, ерготерапія, лікування за методом Кнайппа, промивання кишечника, йодобромні і мінеральні ванни, радонові, сірчані, вуглекислі ванни, шотландський душ, всі види масажу, загартовування і багато іншого.

Всі ці процедури носять як оздоровчий, так і попереджувальний характер. Вони показані людям з тими чи іншими захворюваннями. Кожна із процедур або видів терапії була розроблена фахівцями, лікарями, біологами, хіміками. Наприклад, широко застосовуваний шотландський душ являє собою пущену з відстані трьох метрів холодну і гарячу воду. Цей метод дозволяє надати бадьорості тіла і духу, стимулюючи кровообіг, повністю оновлюючи процеси організму.

Інший нескладний метод лікування - прийом мінеральної води всередину - так само виявляється дуже ефективний і корисний. Все геніальне просто: достатньо вживати мінеральні води джерел за вказівками санаторного лікаря. При питті мінеральна вода надає свою лікувальну дію, відновлюючи порушену секрецію шлунка і кишківника, надаючи протизапальну дію, знімаючи спазми шлунково-кишкового тракту, усуваючи появу шлунково-кишкових диспептичних розладів, підвищуючи засвоєння поживних речовин і вітамінів.

Застосування природного газу можливо на Маріанських Лазнях - джерело Марії є потужним джерелом природного цілющого газу. Процедури прийому газу в вигляді спеціальних газових конвертів здатні відразу зняти небажані симптоми захворювань, знизити кров'яний тиск, поліпшити діяльність серця і кровопостачання. Цей газ застосовується і у вигляді підшкірних ін'єкцій при захворюваннях суглобів, хребта, ішемічної хвороби серця, сексуальних проблемах.

Лікування в Чехії - справжня знахідка для тих, кому важливе здоров'я, особливо здоров'я своїх близьких.

Можливість поєднувати лікування з повним задоволень відпочинком - справжня відповідність нашого часу. Хоча саме ці курорти займають перші місця за рівнем і повноцінностю відпочинку ось вже не перше сторіччя і були широко відомі по всьому світу, починаючи з Середніх століть.

Інші статті

Розбираємо що таке RO, HB, FB... Збираєтесь в Єгипет? Кращі острови світу за дослідженням Travel and Leisure Що робити, якщо втратили паспорт за кордоном Що не можна робити в літаку? Лайфхаки: як правильно упакувати валізу Лайфхак для тих, хто збирається летіти літаком Що потрібно знати зараз, плануючи поїздку до Єгипту? Які небезпеки підстерігають туристів на відпочинку? Канари 14 дивовижних місць, які варто побачити у Каппадокії, Туреччина Національна кухня Іспанії: що спробувати і куди сходити Найбезпечніші країни для туристів "На пам'ять" як то кажуть Що таке гарячі тури? ТОП-13 помилок туристів в подорожах Більше...
close
Популярні країни
close
Гарячі тури