Приємне з корисним. Лікувальні курорти Чехії / Пілігрим - Ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Приємне з корисним. Лікувальні курорти Чехії

Кожен курорт Чехії може запропонувати лікування та профілактику певних захворювань. Наприклад, онкологію лікують в Карлових Варах, курорті Карлова Студанка, Маріанських і Франтішкових Лазнях, Лугачовіце. Гінекологічні захворювання найкраще піддаються лікуванню в Клімковіце, Єсенік, Маріанських і Франтішкових Лазнях. Майже всі курорти Чехії здатні запропонувати лікування захворювань опорно-рухового апарату. Якщо потрібно підправити здоров'я нирок і сечовивідних шляхів, то їхати потрібно в Блудов або Маріанські Лазні. Блудов ж допоможе вилікувати захворювання дихальних шляхів і порушення обміну речовин. Психічні хвороби лікують в Єсенік і Лазні Лібверда. Шкірні захворювання піддадуться в Бехіні, Даркові, Єсеніку, Костелець-у-Зліні, в Янських Лазнях. Поширені захворювання, пов'язані з системою кровообігу, можна вилікувати або попередити на таких курортах, як Годонін, Дарков, Карлова Студанка, Есенік, Лазні Лібверда, Подебради, Теплиці, Франтішкови Лазні. Сьогодні все більше людей вважають за краще поєднувати приємне з корисним, пам'ятаючи про дорогоцінний час і необхідність встигати «все і відразу». Проста поїздка на відпочинок стає ще прекраснішою, якщо вона поєднана з можливістю поправити здоров'я. Нас і наших дітей. Важливо пам'ятати, що показання до санаторно-курортного лікування у дітей та дорослих часом різні. Це означає, що, наприклад, одні і ті ж захворювання у малюків або підлітків вдасться ефективно вилікувати на одних курортах, а на інших - не вийде. Дитячими курортами вважаються Блудов, де успішно лікують хвороби обміну речовин, захворювання дихальних шляхів, порушення опорно-рухового апарату і захворювання нирок і сечовивідних шляхів. Курорт Лазні Кінжварт спеціалізується на поправці дітей хворих на шкірні захворювання а так само з порушенням дихальної системи. Можливість поєднувати лікування з повним задоволень відпочинком - справжня відповідність нашого часу. Хоча саме ці курорти займають перші місця за рівнем і повноцінностю відпочинку ось вже не перше сторіччя і були широко відомі по всьому світу.

Захворювання органів травлення: Карлові Вари, Маріанські Лазні, Лугачовіце.

Порушення обміну речовин і функцій залоз внутрішньої секреції: Карлові Вари, Маріанські Лазні, Лугачовице, Дарков, Яхімов, Подебради, Франтішкови Лазні.

Захворювання нирок і сечовивідних шляхів: Маріанські Лазні.

Захворювання опорно-рухового апарату: Карлові Вари, Маріанські Лазні, Лугачовице, Дарков, Яхімов, Подебради, Франтішкови Лазні, Тепліце.

Захворювання серцево-судинної системи: Карлові Вари, Маріанські Лазні, Дарков, Яхімов, Подебради, Франтішкови Лазні, Тепліце.

Захворювання центральної нервової системи: Маріанські Лазні, Яхімов, Тепліце, Дарков.

Захворювання дихальних шляхів: Маріанські Лазні, Лугачовіце.

Гінекологічні захворювання: Карлові Вари, Маріанські Лазні, Франтішкови Лазні.

Дитяча гінекологія: Маріанські Лазні, Франтішкови Лазні.

Реабілітація після онкологічних операцій: Карлові Вари, Маріанські Лазні, Лугачовіце.

Анемія (недокрів'я): Маріанські Лазні.

Стреси: Карлові Вари, Маріанські Лазні, Дарков.

Шкірні захворювання: Маріанські Лазні, Подебради, Дарков.

Методи лікування. У Чехії прийнято розділяти основні методи лікування на чотири групи. Перші дві групи - традиційні, але перша заснована на класичних природних методах оздоровлення, а друга є трохи більш вдосконаленою. Наприклад, якщо перша група передбачає використання грязей, джерел, газу, клімату в цілому, то друга додає до цих методів ще і магнетизм, електричний струм і багато іншого. Третя група методів оздоровлення суто лікувальною не є, і включає в себе застосування різних східних практик, wellness, використання масажу, йоги, спа-процедур. Четверта група найбільш далека від лікування, як такого, проте так само здатна приносити користь своїми методами. Це і активний відпочинок, і прогулянки, і косметичні процедури, покликані привнести в стан людини спокій, почуття бадьорості, комфорту і задоволень.

Процедури. Сучасне лікування в Чехії не представляється без таких процедур, як інгалляціі, фітотерапія, фітобальнеотерапія, геліотерапія, ендрогенне дихання, дихальні практики і вправи, грязьові обгортання, трав'яні ванни, аеротерапія, ерготерапія, лікування за методом Кнайппа, промивання кишечника, йодобромні і мінеральні ванни, радонові, сірчані, вуглекислі ванни, шотландський душ, всі види масажу, загартовування і багато іншого.

Всі ці процедури носять як оздоровчий, так і попереджувальний характер. Вони показані людям з тими чи іншими захворюваннями. Кожна із процедур або видів терапії була розроблена фахівцями, лікарями, біологами, хіміками. Наприклад, широко застосовуваний шотландський душ являє собою пущену з відстані трьох метрів холодну і гарячу воду. Цей метод дозволяє надати бадьорості тіла і духу, стимулюючи кровообіг, повністю оновлюючи процеси організму.

Інший нескладний метод лікування - прийом мінеральної води всередину - так само виявляється дуже ефективний і корисний. Все геніальне просто: достатньо вживати мінеральні води джерел за вказівками санаторного лікаря. При питті мінеральна вода надає свою лікувальну дію, відновлюючи порушену секрецію шлунка і кишківника, надаючи протизапальну дію, знімаючи спазми шлунково-кишкового тракту, усуваючи появу шлунково-кишкових диспептичних розладів, підвищуючи засвоєння поживних речовин і вітамінів.

Застосування природного газу можливо на Маріанських Лазнях - джерело Марії є потужним джерелом природного цілющого газу. Процедури прийому газу в вигляді спеціальних газових конвертів здатні відразу зняти небажані симптоми захворювань, знизити кров'яний тиск, поліпшити діяльність серця і кровопостачання. Цей газ застосовується і у вигляді підшкірних ін'єкцій при захворюваннях суглобів, хребта, ішемічної хвороби серця, сексуальних проблемах.

Лікування в Чехії - справжня знахідка для тих, кому важливе здоров'я, особливо здоров'я своїх близьких.

Можливість поєднувати лікування з повним задоволень відпочинком - справжня відповідність нашого часу. Хоча саме ці курорти займають перші місця за рівнем і повноцінностю відпочинку ось вже не перше сторіччя і були широко відомі по всьому світу, починаючи з Середніх століть.

Інші статті

Збираєтесь в Єгипет? Розбираємо що таке RO, HB, FB... Кращі острови світу за дослідженням Travel and Leisure Що не можна робити в літаку? Що потрібно знати зараз, плануючи поїздку до Єгипту? Лайфхаки: як правильно упакувати валізу Лайфхак для тих, хто збирається летіти літаком 14 дивовижних місць, які варто побачити у Каппадокії, Туреччина Канари Національна кухня Іспанії: що спробувати і куди сходити Які небезпеки підстерігають туристів на відпочинку? Що таке гарячі тури? Найбезпечніші країни для туристів Що робити, якщо втратили паспорт за кордоном "На пам'ять" як то кажуть Найяскравіші і найграндіозніші фестивалі світу Більше...
close
Популярні країни
close
Гарячі тури