Фестивалі світу, традиційні святкування / Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Найяскравіші і найграндіозніші фестивалі світу

Деякі свята відзначають в усіх країнах світу, в один день та з схожими традиціями. Проте є свята, які характерні лише для певної країни, тому багато мандрівників прагнуть потрапити на них, щоб побачити увесь колорит святкувань. Тож пропонуємо вам хоч віртуально побувати на найяскравіших і найграндіозніших фестивалях світу. Кожного дня протягом тижня будемо детально розповідати про кожен із них.

  • Льодовий фестиваль у Китаї (06.01 – 25.02)Найбільший фестиваль льоду у світі щорічно відбувається у східно-китайському місті Харбін.Фестиваль відкривається для публіки на 70 днів, за цей час його відвідують більше 1 мільйона людей.
  • Апельсинова битва в Італії (8-13 лютого)Знаменита “апельсинова битва” – апофеоз карнавалу в італійському місті Іврея, що за 50 км від Турина.Щороку це шалене дійство приваблює в Іврею (регіон П’ємонт) тисячі туристів із різних країн.
  • Фестиваль слонів в Індії (2 березня)Фестиваль слонів проходить щорічно у березні в індійському місті Джайпур.
  • Фестиваль небесних ліхтариків у Тайвані (03- 11 березня)Дуже красиве видовище, коли запускають одночасно сотні повітряних ліхтариків, зачаровує усіх присутніх на святі. Таке дійство можна побачити в лютому на Тайвані, а проводять його на честь настання весни.
  • Фестиваль «Ла Томатіна» в Іспанії (29 серпня)Щорічний фестиваль, який відбувається в останню середу серпня в іспанському місті Буньйоль (Валенсія). Під час свята учасники кидають одне в одного помідорами. Знаменита томатна битва, для якої закуповують близько 100 тонн помідорів, збирає до 140000 учасників кожного року.
  • Октоберфест у Німеччині (22.09 -07.10) Октоберфест – найстаріший і найбільший пивний фестиваль у Німеччині, який відомий у всьому світі. Все почалося з народних гулянь у жовтні 1810 р. у Мюнхені на честь одруження майбутнього короля Людвіга І з принцесою Терезою.
  • Фестиваль повітряних куль у США (6-14 жовтня) Щороку, починаючи з 5 жовтня в Альбукерке (США) проводиться барвистий фестиваль повітряних куль, початок якому поклали змагання 1972 року, і триває він протягом 9 днів.

Інші статті

Збираєтесь в Єгипет? Розбираємо що таке RO, HB, FB... Кращі острови світу за дослідженням Travel and Leisure Що робити, якщо втратили паспорт за кордоном Що не можна робити в літаку? Лайфхаки: як правильно упакувати валізу Лайфхак для тих, хто збирається летіти літаком Що потрібно знати зараз, плануючи поїздку до Єгипту? Які небезпеки підстерігають туристів на відпочинку? Канари 14 дивовижних місць, які варто побачити у Каппадокії, Туреччина Національна кухня Іспанії: що спробувати і куди сходити Найбезпечніші країни для туристів Що таке гарячі тури? "На пам'ять" як то кажуть ТОП-13 помилок туристів в подорожах Більше...
close
Популярні країни
close
Гарячі тури