Фестивалі світу, традиційні святкування / Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Найяскравіші і найграндіозніші фестивалі світу

Деякі свята відзначають в усіх країнах світу, в один день та з схожими традиціями. Проте є свята, які характерні лише для певної країни, тому багато мандрівників прагнуть потрапити на них, щоб побачити увесь колорит святкувань. Тож пропонуємо вам хоч віртуально побувати на найяскравіших і найграндіозніших фестивалях світу. Кожного дня протягом тижня будемо детально розповідати про кожен із них.

  • Льодовий фестиваль у Китаї (06.01 – 25.02)Найбільший фестиваль льоду у світі щорічно відбувається у східно-китайському місті Харбін.Фестиваль відкривається для публіки на 70 днів, за цей час його відвідують більше 1 мільйона людей.
  • Апельсинова битва в Італії (8-13 лютого)Знаменита “апельсинова битва” – апофеоз карнавалу в італійському місті Іврея, що за 50 км від Турина.Щороку це шалене дійство приваблює в Іврею (регіон П’ємонт) тисячі туристів із різних країн.
  • Фестиваль слонів в Індії (2 березня)Фестиваль слонів проходить щорічно у березні в індійському місті Джайпур.
  • Фестиваль небесних ліхтариків у Тайвані (03- 11 березня)Дуже красиве видовище, коли запускають одночасно сотні повітряних ліхтариків, зачаровує усіх присутніх на святі. Таке дійство можна побачити в лютому на Тайвані, а проводять його на честь настання весни.
  • Фестиваль «Ла Томатіна» в Іспанії (29 серпня)Щорічний фестиваль, який відбувається в останню середу серпня в іспанському місті Буньйоль (Валенсія). Під час свята учасники кидають одне в одного помідорами. Знаменита томатна битва, для якої закуповують близько 100 тонн помідорів, збирає до 140000 учасників кожного року.
  • Октоберфест у Німеччині (22.09 -07.10) Октоберфест – найстаріший і найбільший пивний фестиваль у Німеччині, який відомий у всьому світі. Все почалося з народних гулянь у жовтні 1810 р. у Мюнхені на честь одруження майбутнього короля Людвіга І з принцесою Терезою.
  • Фестиваль повітряних куль у США (6-14 жовтня) Щороку, починаючи з 5 жовтня в Альбукерке (США) проводиться барвистий фестиваль повітряних куль, початок якому поклали змагання 1972 року, і триває він протягом 9 днів.

Інші статті

Кращі острови світу за дослідженням Travel and Leisure Збираєтесь в Єгипет? Розбираємо що таке RO, HB, FB... Що не можна робити в літаку? Лайфхаки: як правильно упакувати валізу Канари Національна кухня Іспанії: що спробувати і куди сходити Що потрібно знати зараз, плануючи поїздку до Єгипту? Що таке гарячі тури? Найбезпечніші країни для туристів 14 дивовижних місць, які варто побачити у Каппадокії, Туреччина Які небезпеки підстерігають туристів на відпочинку? Льодовий фестиваль у Китаї Австрія. Курорт Цель-ам-Зее 10 причин відправитись у круїз ІТАКА Більше...
close
Популярні країни
close
Гарячі тури